Прочитайте офіційний опис

ПРО НАС

Unitec - найбільший технологічний інститут Нової Зеландії, в якому навчаються понад 20 000 студентів, які навчають більше 150 програм, орієнтованих на роботу. Ми пропонуємо провідну освіту, орієнтовану на зайнятість, у наших двох кампусах у горах. Альберт, і Waitākere.

Навчання та викладання

Навчання і вчення є основою нашої трансформації.

Навчання та навчання є нашим основним бізнесом, і ми прагнемо зробити це краще, щоб наші випускники отримали кращі роботи, кращі кар'єри та краще життя.

Як ми змінюємося?

Протягом останніх декількох років багато наших вчителів застосовують нові методи навчання, що включають в себе більше робочого навчання, нових технологій та різних стилів роботи з учнями.

Ми називаємо це Жива навчальна програма.

Ці підходи призначені для того, щоб зробити наших випускників більш працелюбними.

Тепер наша мета полягає в застосуванні цих нових підходів у кожній програмі Unitec, щоб кожен учень міг бути впевненим, що їх освіта Unitec справді готує їх до обраної ними кар'єри.

Протягом наступних трьох років (2015-2017 рр.) Кожна програма переглядається та реконструюється, щоб мати компоненти навчального навчання, навчання в Інтернеті, навчання особистості та незалежної / групової роботи.

Як змінюються наші вчителі?

Ми інвестуємо значні кошти в професійний розвиток, щоб наші вчителі могли максимально використати нові технології та стиль спілкування з учнями.

Декан з викладання та навчання Лінда Кесінг-стиль каже: "Ми просимо вчителів протистояти своїм сучасним підходам до навчання та викладання та розширювати свою практику в нових підходах, які відповідають сучасним тенденціям. Це включає висококваліфіковану практику студентів, використання значущих компонентів веб-навчання та використання нових практик, таких як майстерність та майстерність ".

Як ми готуємо наших випускників до роботи?

Ми закриваємо розрив між освітою та промисловістю.

З нашого дослідження ми знаємо, що роботодавці в Новій Зеландії хочуть, щоб наші студенти мали більше інтегрованих навчальних можливостей під час навчання, тож вони мали доступ до басейну високопрофесійних та готових до роботи випускників.

Ми переходимо на більш високий рівень інтегрованого практичного навчання у всіх наших програмах. Для досягнення цієї мети ми прагнемо до більш глибоких відносин із партнерами з промисловості. Ми хочемо, щоб бізнес та інші організації працювали з нами набагато простіше та корисніше, щоб ми могли зв'язати їх з нашою навчальною програмою, нашими співробітниками та нашими студентами - і в кінцевому підсумку забезпечити їх та їхні галузі висококваліфікованих випускників.

Як ми змінюємо наші простори?

Іншим чинником у розробці досвідчених, випускників, які готові до роботи, є переконання, що у них є належні простір для навчання з найкращими технологіями, доступними для їх підтримки.

Ми створили прототип навчального простору на нашому горі. Кампус Альберта, який дозволяє учням та викладачам накопичувати новаторські нові підходи до навчання та викладання з кращими новими освітніми технологіями та можливостями. Новий простір заохочує студентів співпрацювати, обмінюватися ідеями, співпрацювати з учнями інших програм та вивчати цінні навички, такі як командна робота.

Ми збираємо відгуки користувачів і дані про використання в цьому просторі та використовуємо їх для покращення навчальних та навчальних середовищ та дизайнів для нових просторів.

Нижче наведено відео наших учителів, які вивчають наш новий прообраз навчального та навчального простору:

Дізнайтеся більше про нашу викладацьку революцію

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Unitec Institute of Technology

Бухгалтери розуміють фінансові наслідки операцій та відіграють важливу роль у успіху бізнесу. Отримуйте розуміння принципів бухгалтерського обліку та фінансів та навчіть ... [+]

Бакалавр бухгалтерського обліку бізнесу

Бухгалтери розуміють фінансові наслідки операцій та відіграють важливу роль у успіху бізнесу. Отримуйте розуміння принципів бухгалтерського обліку та фінансів та навчіть застосовувати свої технічні знання бухгалтерського обліку в самих різних бізнес-налаштуваннях.

Огляд програми

Ступінь бакалавра бізнесу (бухгалтерія) розвиватиме свої навички в галузі бухгалтерського обліку для роботи в різних ролях у різноманітних організаціях. Ступінь пропонує вам гнучкість і вибір, і готує вас до роботи практично в будь-якій організації у світі. Бухгалтери надають номери для аналізу бізнес-проблем та можливостей та ведення бухгалтерських систем та процесів для забезпечення дотримання вимог податкової та фінансової звітності. Бухгалтери також можуть перевіряти фінансові звіти організацій (аудит) та надавати поради з широкого спектру питань від податкового планування до купівлі та продажу бізнесу. Навчайтесь в Unitec і вивчайте програмні платформи, подвійний обліковий запис і вміння приймати рішення для аналізу та інтерпретації фінансових звітів.... [-]

Нова Зеландія Auckland
Березень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою