Avans University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

131254_7696.jpg люб’язно надано Avans University of Applied Sciences

Навчання в Avans University of Applied Sciences означає здобуття найсучасніших знань. Але це ще не все. Ви також навчитеся застосовувати ці знання в реальному бізнесі чи професійних проектах. Наші дослідження ідеально орієнтовані на потреби організацій та компаній, які працюють на міжнародному рівні. Університет знову в 2020 році в шостий раз посідає найкращий університет прикладних наук №1 в Нідерландах провідним керівником з вищої освіти «Keuzegids Hbo»! Avans вже 9 років в топ-3, що свідчить про те, що ми встановили високу планку, як це відображено в нашій власній оцінці якості.


Почуватись вдома

І, що більше, ми гарантуємо, що як іноземний студент, ви будете почувати себе як вдома в Нідерландах. Один з способів, яким ми це робимо, - це організувати якісне житло та допомогти вам у оформленні візової документації (Голландське агентство з питань імміграції та натуралізації). Ми надаємо вам теплий, дбайливий та особистий прийом. Коли ви приїдете, ви отримаєте розширений вступ до Avans і до міста. Ви зустрічаєте інших іноземних студентів. Ми також пропонуємо вам кожну можливість приєднатися до жвавого студентського життя.

Підтримка

Компанія Avans пропонує професійну команду студентів-консультантів, які нададуть вам усі питання, пов'язані з навчанням та студентським життям. Ми робимо це тому, що ми переконані, що ви можете працювати тільки академічно, якщо ви почуваєте себе комфортно у вашому середовищі.

Ти в хороших руках

Нинішні та колишні студенти розглядають Avans University of Applied Sciences як найкращий університет такого типу в Нідерландах. Ми безмежно пишаємось цим досягненням і зробимо все можливе для того, щоб це було і надалі.

Розташування

Гертогенбош

Address
Avans University of Applied Sciences
's-Hertogenbosch Campus
Onderwijsboulevard 215

5223 DE Гертогенбош, Північний Брабант, Нідерланди

Бреда

Address
Avans University of Applied Sciences #2
Breda Campus
Hogeschoollaan 1


4818 CR Бреда, Північний Брабант, Нідерланди