Прочитайте офіційний опис

Про Bard College Berlin

Bard College Berlin - акредитований німецько-американський університет, який пропонує інтенсивну, міждисциплінарну освіту в галузі гуманітарних та соціальних наук. Студентський корпус є дуже міжнародним та різноманітним з точки зору географії, культури, класу та економічного походження, і він зустрічається з викладачами на невеликих семінарах, що викладаються англійською мовою. Акцент на критичному мисленні, інтелектуальній амбіційності, творчості та зв’язку між життям у школі та поза нею є основоположною особливістю. Студенти, які мають кваліфікацію, можуть заробити як американський, так і німецький ступінь бакалавра.

119436_GermanClass_IrinaStelea.jpg

Саме, ставлячи «великі питання» , які повторилися з часом, і надаючи молодим людям навички, необхідні для розуміння та відповіді на них у діалозі та з посиланням на сучасні виклики, Bard College Berlin дає можливість особистого процвітання та готує своїх студентів зробити свій внесок до спільного глобального майбутнього.

Розташований у політичному, економічному та мистецькому центрі Європи, де обговорюються та перевіряються глобальні економічні політики та заходи щодо міграції та безпеки, і де мистецтва знаходять своє найрізноманітніше та експериментальне вираження, Bard College Berlin знаходиться в унікальній позиції, щоб запропонувати своє студенти безпосередньо піддаються впливу поточних політичних, соціальних та культурних подій через семінари та заходи, коріння яких проходять у місті. Програма стажування надає можливість набути досвіду роботи в широкому спектрі галузей, таких як мистецтво, права людини, видавнича справа, містобудування, стартапи технологій та освіта.

Цей дворазовий фокус Барда на спеціалізованому вивченні інтелектуальної спадщини, що має постійну актуальність, та застосуванні ідей у «реальному житті» за допомогою місцевих досліджень, мистецької практики, публічних дебатів та програм громадської активності, підготував випускників Bard College Berlin до творчої творчості вирішення проблем та успішне співробітництво в державному та приватному секторах на місцевому, національному та міжнародному рівнях. Як результат, їм вдалося продовжити кар’єру в таких сферах, як міжнародні відносини, державна політика, освіта, журналістика та мистецтво, а також аспірантуру в найвідоміших університетах світу.

Освітня місія

Bard College Berlin був заснований з метою повернення семінарського викладання малих груп та міждисциплінарної бакалаврської освіти з питань вільних мистецтв до найвищих рівнів європейського університетського контексту, де він вперше виник. Програми з двома ступенями, які пропонує Bard College Berlin , ґрунтуються на принципі, що спеціалізоване вивчення окремих дисциплін повинно проходити на основі широкого та ґрунтовного знання інтелектуальних традицій та основних дискусій, робіт та перетворень, що їх оживляли. Академічна лінія «соціальної думки», коріння якої є в післявоєнній Німеччині та США, прагне вивчити ключові нововведення людського життя та культури в рамках їх соціальних та політичних детермінацій. Основні курси Bard College Berlin з історії інтелекту безпосередньо відображають цю прихильність, але це також провідний ідеал програм в цілому.

119438_Screenshot_1.png

Гуманітарні науки, мистецтво та соціальна думка

Ступінь бакалавра Bard College Berlin в галузі гуманітарних наук, мистецтв та соціальної думки досліджує основні галузі гуманітарних наук (філософія, література, кінознавство, політична теорія, історія мистецтв) щодо їх міждисциплінарного розвитку. Ступінь передбачає можливість з'єднати практикуючі мистецтва (театральне та студійне мистецтво) з філософською теоретизацією мистецтва та розглянути загальний історичний зв’язок між знаннями, ремеслом та спеціалізованою дисципліною.

Економіка, політика та соціальна думка

Bard College Berlin бакалавра в галузі економіки, політики та соціальної думки надає підготовці соціальних наук, яка ґрунтується на історії людських культурних змін та рефлексії. Фундаментальні методи та моделі сучасної економіки вивчаються в діалозі з рухом інтелектуальної історії та у зв'язку з теоріями політики та моделями соціального функціонування.

Громадянська взаємодія

Відповідно до віри коледжу у забезпеченні добре обізнаної, творчої та зайнятої освіти, вивчення соціальних наук передбачає можливість працювати у практикуючих мистецтвах, переслідуючи естетичні та соціально конструктивні проекти. Студенти всіх програм Bard College Berlin заохочуються та підтримуються у стажуванні та громадській активності. Коледж спрямований на те, щоб гуманітарна освіта виховувала активне та продуктивне громадянство.

119437_Campus_InasaBibic.jpg

Історія акредитації

Bard College Berlin : Університет вільних мистецтв є інституційно акредитованим на національному рівні в Німеччині Віссенсхафтсратом 20 січня 2017 року.

Коледж вперше отримав державне визнання від департаменту освіти, молоді та науки сенату Берліна (Senatsverwaltung für Bildung, Jugend und Wissenschaft) відповідно до п. 123, п. 1 Закону про вищу освіту Федеральної держави Берлін (Berliner Hochschulgesetz - BerlHG) у 2011 році.

Програма акредитації на ступінь бакалавра гуманітарних наук, мистецтв та соціальної думки була надана акредитаційним агентством ACQUIN восени 2013 року. У 2015 році бакалавр економіки, політики та соціальної думки отримав акредитацію від ACQUIN.

Бардський коледж акредитований через Комісію середніх держав з вищої освіти (США) та присвоює ступінь бакалавра студентам, які закінчили Bard College Berlin бакалавра з гуманітарних наук, мистецтв та соціальної думки або бакалавра з економіки, політики та соціальної думки відповідно до повноважень Міністерством освіти Нью-Йорка.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Bard College Berlin

Ступінь бакалавра Bard College Berlin з гуманітарних наук, мистецтв та соціальної думки дає студентам можливість пройти ґрунтовну підготовку в галузі гуманітарних наук, а ... [+]

Ступінь бакалавра Bard College Berlin з гуманітарних наук, мистецтв та соціальної думки дає студентам можливість пройти ґрунтовну підготовку в галузі гуманітарних наук, а також отримує знання про ключові інтелектуальні розробки, твори та дискусії, які лежать в походження дисциплін соціальних та природничих наук та практикуючих мистецтв. Основна програма складається з курсів, які стосуються деяких найважливіших текстів та артефактів культурної спадщини Європи та світу. Окрім основної програми, студенти обирають одну з таких напрямків концентрації: мистецтво та естетика, етика та політика, література та риторика.... [-]

Німеччина Berlin
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bard College Berlin

Програма ступеня бакалавра з економіки, політики та соціальної думки передбачає дисциплінарну підготовку з економіки та політики в рамках основної програми інтелектуально ... [+]

Програма ступеня бакалавра з економіки, політики та соціальної думки передбачає дисциплінарну підготовку з економіки та політики в рамках основної програми інтелектуальної історії, яка заохочує продумане та культурно обізнане застосування суспільно-наукової методології та принципу.СтруктураОсновні Основна програма складається з курсів, які стосуються деяких найважливіших текстів та артефактів культурної спадщини Європи та світу.Спеціалізація Усі студенти отримують фундаментальну підготовку з основних інструментів економічного аналізу та моделювання, а також ознайомлення з політичною теорією та соціальними та історичними дослідженнями. На просунутому рівні студенти обирають одну з таких напрямків концентрації:ЕкономікаПолітикаСтуденти завершують модулі щодо порівняльних глобальних питань, доступу до вибору та прийняття рішень, а також ключових ідей, рухів, методів та викликів у кожній галузі. Протягом усієї програми акцент робиться на вдосконаленні писемності та розвитку математичних та аналітичних навичок.Вивчення німецької мови Вивчення мови німецькою мовою від початкового до вищого рівня доступне у всій програмі. Усі кандидати в галузі економіки, політики та соціальної думки повинні продемонструвати проміжні знання німецької мови до кінця другого курсу.Факультативи Факультативи зі студійного мистецтва (театр, танець, живопис, кінорежисура, художня постановка) доступні, як і широкий спектр факультативів з філософії, історії мистецтва, літератури та соціальної теорії.Навчання за кордоном (необов’язково) Навчання за кордоном в Європі (через мережу ERASMUS) або в США (в Бардському коледжі або його асоційованих програмах і кампусах) і в усьому світі (в рамках мережі Bard або через міжнародні угоди про обмін Bard College Berlin ) можливо в третій рік.Стажування (необов’язково) Програма стажування підтримує практичне навчання в роботі політичних та культурних організацій, державних чи приватних, для академічного кредитування. Стажування має здійснюватися на третьому курсі програми бакалавра.Теза бакалавра... [-]
Німеччина Berlin
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Debate Club at Bard College Berlin

Campus Life: Barbecue

Bard College Berlin
Address
Platanenstrasse 24
13156 Berlin, Berlin, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 30 437330