Bard College Berlin

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Bard College Berlin

Bard College Berlin - акредитований німецько-американський університет, який пропонує інтенсивну, міждисциплінарну освіту в галузі гуманітарних та соціальних наук. Студентський корпус є дуже міжнародним та різноманітним з точки зору географії, культури, класу та економічного походження, і він зустрічається з викладачами на невеликих семінарах, що викладаються англійською мовою. Акцент на критичному мисленні, інтелектуальній амбіційності, творчості та зв’язку між життям у школі та поза нею є основоположною особливістю. Студенти, які мають кваліфікацію, можуть заробити як американський, так і німецький ступінь бакалавра.

119436_GermanClass_IrinaStelea.jpg

Саме, ставлячи «великі питання» , які повторилися з часом, і надаючи молодим людям навички, необхідні для розуміння та відповіді на них у діалозі та з посиланням на сучасні виклики, Bard College Berlin дає можливість особистого процвітання та готує своїх студентів зробити свій внесок до спільного глобального майбутнього.

Розташований у політичному, економічному та мистецькому центрі Європи, де обговорюються та перевіряються глобальні економічні політики та заходи щодо міграції та безпеки, і де мистецтва знаходять своє найрізноманітніше та експериментальне вираження, Bard College Berlin знаходиться в унікальній позиції, щоб запропонувати своє студенти безпосередньо піддаються впливу поточних політичних, соціальних та культурних подій через семінари та заходи, коріння яких проходять у місті. Програма стажування надає можливість набути досвіду роботи в широкому спектрі галузей, таких як мистецтво, права людини, видавнича справа, містобудування, стартапи технологій та освіта.

Цей дворазовий фокус Барда на спеціалізованому вивченні інтелектуальної спадщини, що має постійну актуальність, та застосуванні ідей у «реальному житті» за допомогою місцевих досліджень, мистецької практики, публічних дебатів та програм громадської активності, підготував випускників Bard College Berlin до творчої творчості вирішення проблем та успішне співробітництво в державному та приватному секторах на місцевому, національному та міжнародному рівнях. Як результат, їм вдалося продовжити кар’єру в таких сферах, як міжнародні відносини, державна політика, освіта, журналістика та мистецтво, а також аспірантуру в найвідоміших університетах світу.

Освітня місія

Bard College Berlin був заснований з метою повернення семінарського викладання малих груп та міждисциплінарної бакалаврської освіти з питань вільних мистецтв до найвищих рівнів європейського університетського контексту, де він вперше виник. Програми з двома ступенями, які пропонує Bard College Berlin , ґрунтуються на принципі, що спеціалізоване вивчення окремих дисциплін повинно проходити на основі широкого та ґрунтовного знання інтелектуальних традицій та основних дискусій, робіт та перетворень, що їх оживляли. Академічна лінія «соціальної думки», коріння якої є в післявоєнній Німеччині та США, прагне вивчити ключові нововведення людського життя та культури в рамках їх соціальних та політичних детермінацій. Основні курси Bard College Berlin з історії інтелекту безпосередньо відображають цю прихильність, але це також провідний ідеал програм в цілому.

119438_Screenshot_1.png

Гуманітарні науки, мистецтво та соціальна думка

Ступінь бакалавра Bard College Berlin в галузі гуманітарних наук, мистецтв та соціальної думки досліджує основні галузі гуманітарних наук (філософія, література, кінознавство, політична теорія, історія мистецтв) щодо їх міждисциплінарного розвитку. Ступінь передбачає можливість з'єднати практикуючі мистецтва (театральне та студійне мистецтво) з філософською теоретизацією мистецтва та розглянути загальний історичний зв’язок між знаннями, ремеслом та спеціалізованою дисципліною.

Економіка, політика та соціальна думка

Bard College Berlin бакалавра в галузі економіки, політики та соціальної думки надає підготовці соціальних наук, яка ґрунтується на історії людських культурних змін та рефлексії. Фундаментальні методи та моделі сучасної економіки вивчаються в діалозі з рухом інтелектуальної історії та у зв'язку з теоріями політики та моделями соціального функціонування.

Громадянська взаємодія

Відповідно до віри коледжу у забезпеченні добре обізнаної, творчої та зайнятої освіти, вивчення соціальних наук передбачає можливість працювати у практикуючих мистецтвах, переслідуючи естетичні та соціально конструктивні проекти. Студенти всіх програм Bard College Berlin заохочуються та підтримуються у стажуванні та громадській активності. Коледж спрямований на те, щоб гуманітарна освіта виховувала активне та продуктивне громадянство.

119437_Campus_InasaBibic.jpg

Історія акредитації

Bard College Berlin : Університет вільних мистецтв є інституційно акредитованим на національному рівні в Німеччині Віссенсхафтсратом 20 січня 2017 року.

Коледж вперше отримав державне визнання від департаменту освіти, молоді та науки сенату Берліна (Senatsverwaltung für Bildung, Jugend und Wissenschaft) відповідно до п. 123, п. 1 Закону про вищу освіту Федеральної держави Берлін (Berliner Hochschulgesetz - BerlHG) у 2011 році.

Програма акредитації на ступінь бакалавра гуманітарних наук, мистецтв та соціальної думки була надана акредитаційним агентством ACQUIN восени 2013 року. У 2015 році бакалавр економіки, політики та соціальної думки отримав акредитацію від ACQUIN.

Бардський коледж акредитований через Комісію середніх держав з вищої освіти (США) та присвоює ступінь бакалавра студентам, які закінчили Bard College Berlin бакалавра з гуманітарних наук, мистецтв та соціальної думки або бакалавра з економіки, політики та соціальної думки відповідно до повноважень Міністерством освіти Нью-Йорка.

Розташування

Берлін

Bard College Berlin

Address
Platanenstrasse 24
13156 Берлін, Берлін, Німеччина
Телефон
+49 30 437330