Breda University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

1 вересня 2018 року наше ім'я було змінено на Breda University of Applied Sciences . Цього навчального року ми також зупинилися в прекрасно зареєстрованому і повністю відремонтованому монастирі в Mgr. Hopmansstraat в Бреді, який є частиною нашого нового кампусу.

Breda University of Applied Sciences є середньою організацією, що фінансується урядом. У нашому інституті навчається понад 7 тисяч голландських та іноземних студентів з близько 100 країн. Ми пропонуємо бакалаврські та магістерські програми на професійному (hbo) та академічному (wo) рівні в областях Ігор, Медіа, Готель, Об'єкт, Логістика, Будівельне середовище, Туризм і Дозвілля

Організація

Breda University of Applied Sciences має міцні зв'язки з професійною сферою, зосереджуючись на підприємницькій та бізнес-орієнтованій діяльності. У цьому процесі ми шукаємо інновації, приймаємо міжнародний світогляд і робимо соціально відповідальний і сталий вибір.

Надихаюче середовище

Наша стратегія описує, серед іншого, як ми будемо приділяти ще більше уваги міжнародній освіті, синергії між різними дисциплінами та співпраці з партнерами в галузі. Студентам пропонується виховувати свої таланти, а також розвивати свою винахідливість і винахідливість.

На початок навчального року 2018-2019 рр. Програми колишнього готелю, об'єктів і туризму переїхали до колишнього монастиря. Новий кампус поступово перетворюється на надихаюче місце зустрічей для людей з різними сферами знань та з різноманітними культурними традиціями.

У цьому натхненному середовищі ми готуємо наших студентів до міжнародної кар'єри. Більшість наших навчальних програм викладаються англійською мовою, але програми, які викладають голландці, також приділяють багато уваги міжнародному бізнесу та співпраці.

Півстолітній досвід

BUas, раніше NHTV, є найбільшим у світі і провідний інститут освіти, що пропонують програми ступеня в галузі туризму, відпочинку і гостинності. З більш ніж півсторічним досвідом у практичній вищій освіті та міжнародному співробітництві наші програми бакалаврських студій постійно фіксують високі рейтинги в «Keuzegids HBO» протягом багатьох років.

Ущільнення якості

  • Elsevier Кращий спеціаліст Університету прикладних наук 2018
  • Elsevier Кращий спеціаліст Університету прикладних наук 2017-2018

Бакалавр наук туризму

Keuzegids Universiteiten Найпопулярніші програми 2019

Ігри

  • Keuzegids Hbo Найпопулярніша програма 2019
  • Keuzegids Hbo № 1 у власній категорії 2019
Об'єкт

Keuzegids Hbo № 1 у власній категорії 2019

Keuzegids Hbo Найпопулярніші програми 2019

Готель

Keuzegids Hbo Найпопулярніша програма 2019

Медіа

Keuzegids Hbo № 1 у власній категорії 2019

Логістика

Keuzegids Hbo Управління Логістикою: № 1 у власній категорії 2019

Keuzegids Hbo Логістика Інжиніринг: ТОП-3 у власній категорії 2018 2019

Вбудована середовище

Keuzegids Hbo Top 3 у власній категорії 2019

Розташування

Бреда

Address
Monseigneur Hopmansstraat,1
4817 JT Бреда, Північний Брабант, Нідерланди