CODE University of Applied Sciences Berlin

Введення

Прочитайте офіційний опис

CODE - це берлінське державне акредитоване університет прикладних наук, яке пропонує програми бакалавра за спеціальністю "Розвиток цифрових продуктів".

Іноді хороші ідеї потребують десятиліття дозрівання

Коли Томас Бахем - самоук-інженер-програміст і дизайнер - шукав навчальні програми для просування своїх зусиль як інтернет-підприємець, він був розчарований тим, що академічний ландшафт головним чином зосереджувався на незмінних основних принципах комп'ютерних наук захоплюючих нових можливостей Інтернету та його можливостей.

Він вирішив вивчати економіку в приватній бізнес-школі в Кельні, де він з перших почув радикальний засіб застосувати академічні теорії до реального світу та особисте сприятливе навчальне середовище. Обидва його безрезультатного пошуку по-справжньому застосованої програмно-інженерної програми та його революційного досвіду в приватному університеті з'явилася ідея про CODE: CODE для Computer Science, які бізнес-школи мають класичні програми економіки.

Через десять років Томас вже заснував кілька успішних інтернет-стартапів. Як підприємець та роботодавець він знову і знову відкрив, що хороші програмні інженери, дизайнери та менеджери продуктів - основні фактори для амбітних цифрових компаній - є рідкісним ресурсом у Європі та Німеччині, зокрема, тому що класичні університетські програми рідко кваліфікують молодих чоловіків і жінок для викликів нової економіки.

За підтримки академічного співтовариства

Наша вчена рада надає нам новітні знання в дослідженні нашого поля, сильну зв'язок з науковим співтовариством і багаторічний досвід у створенні змістовного навчального середовища. Вони допомагають нам визначити тих професорів, дослідників і викладачів, які поділяють наші прагнення до досконалості, нашої спільної місії і підтримують наш навчальний підхід.

Про місію розширення можливостей цифрових піонерів завтрашнього дня

CODE пропонує навчальний досвід, орієнтований на конкретні проекти, який стимулює особистісний розвиток та дозволяє студентам розвивати професійні компетенції, а також комунікативні та соціальні навички. CODE підтримується двома десятками найбільш відомих інтернет-підприємців у Німеччині та забезпечує затримку навчання на основі доходів, щоб залучити найталановитіших студентів незалежно від їхнього особистого фінансового стану.

Розташування

Берлін

Address
Lohmühlenstr. 65
12435 Berlin Берлін, Берлін, Німеччина