CODE University of Applied Sciences Berlin

Введення

Прочитайте офіційний опис

CODE - це берлінське державне акредитоване університет прикладних наук, яке пропонує програми бакалавра за спеціальністю "Розвиток цифрових продуктів".

Іноді хороші ідеї потребують десятиліття дозрівання

Коли Томас Бахем - самоук-інженер-програміст і дизайнер - шукав навчальні програми для просування своїх зусиль як інтернет-підприємець, він був розчарований тим, що академічний ландшафт головним чином зосереджувався на незмінних основних принципах комп'ютерних наук захоплюючих нових можливостей Інтернету та його можливостей.

Він вирішив вивчати економіку в приватній бізнес-школі в Кельні, де він з перших почув радикальний засіб застосувати академічні теорії до реального світу та особисте сприятливе навчальне середовище. Обидва його безрезультатного пошуку по-справжньому застосованої програмно-інженерної програми та його революційного досвіду в приватному університеті з'явилася ідея про CODE: CODE для Computer Science, які бізнес-школи мають класичні програми економіки.

Через десять років Томас вже заснував кілька успішних інтернет-стартапів. Як підприємець та роботодавець він знову і знову відкрив, що хороші програмні інженери, дизайнери та менеджери продуктів - основні фактори для амбітних цифрових компаній - є рідкісним ресурсом у Європі та Німеччині, зокрема, тому що класичні університетські програми рідко кваліфікують молодих чоловіків і жінок для викликів нової економіки.

За підтримки академічного співтовариства

Наша вчена рада надає нам новітні знання в дослідженні нашого поля, сильну зв'язок з науковим співтовариством і багаторічний досвід у створенні змістовного навчального середовища. Вони допомагають нам визначити тих професорів, дослідників і викладачів, які поділяють наші прагнення до досконалості, нашої спільної місії і підтримують наш навчальний підхід.

Про місію розширення можливостей цифрових піонерів завтрашнього дня

CODE пропонує навчальний досвід, орієнтований на конкретні проекти, який стимулює особистісний розвиток та дозволяє студентам розвивати професійні компетенції, а також комунікативні та соціальні навички. CODE підтримується двома десятками найбільш відомих інтернет-підприємців у Німеччині та забезпечує затримку навчання на основі доходів, щоб залучити найталановитіших студентів незалежно від їхнього особистого фінансового стану.

Розташування

Берлін

Address
Lohmühlenstr. 65
12435 Berlin Берлін, Берлін, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія