Прочитайте офіційний опис

DEKRA | Hochschule für Medien є визнаним державою університетом, акредитованим Wissenschaftsrat, штаб-квартирою якого є Берлін-Фрідріхсхайн.

Він пропонує три основні програми: кіно і телебачення, журналістика та PR та комунікаційного менеджменту. Спектр можливостей спеціалізації широкий і варіюється від медіа-дизайну, маркетингової комунікації та комунікаційної психології до онлайнової журналістики, телевізійної журналістики, модерації та PR до режисерської, камери, виробництва, пост-виробництва та аудіо.

Університет є частиною мережі Академії DEKRA, однієї з найбільших приватних освітніх закладів у Німеччині.

Практична актуальність та сильна мережа

Всі курси в DEKRA | Hochschule für Medien слід за прикладним підходом. Основна увага приділяється практичному навчанню засобів масової інформації та творчих галузей на основі науково обґрунтованого викладання. Одним із наших способів забезпечення практики та навчання протягом усього життя є співпраця з різними партнерами: медіа-компанії, неприбуткові та державні організації та інші навчальні заклади.

Інтенсивна терапія та привабливе середовище навчання

Ми пропонуємо нашим студентам персональний сервіс, який спеціально виділяє їхні сильні сторони та потреби. Крім того, одне з особливостей університету - приємне та знайоме навчальне та навчальне середовище. Лекції проводяться у невеликих групах. У цьому контексті вчителі виступають в ролі імпульс-генераторів, які включають свій досвід і знання з науки та приватного сектора в свої дослідження. Навіть за межами лекцій, викладачі потребують часу на питання наших студентів.

Ви важливі для нас - з самого початку

Формальна вимога до ступеня бакалавра в DEKRA | Коледж Медиа - це кваліфікація для вступу до університету (Abitur або Fachhochschulreife) або професійна підготовка з багаторічним професійним досвідом. Не існує numerus clausus (NC). Крім того, ніяких папок, фільмів, статей тощо не потрібно подавати заздалегідь. Найбільш важливим для успішного вивчення тут є ваша власна мотивація: тому ми приділяємо особливу увагу детальній інформації та індивідуальній консультації. Тестові дослідження, семінари, події, особисте дослідження консультування - це лише деякі з наших регулярних пропозицій для майбутніх студентів.

Ваші переваги на перший погляд

 • Державне підтвердження навчання в заснованому університеті
 • Прекрасне навчання з професорами та викладачами з області
 • Послідовне практичне значення з різноманітними проектами
 • Велика мережа з партнерами зі ЗМІ, бізнесу та суспільства
 • Максимальна індивідуальна підтримка - інтенсивне навчання у невеликих групах
 • Відкрита і творча атмосфера навчання
 • Технічне кредитування також для приватних проектів
 • Ніяких прихованих комісій - приваблива модель фінансування
 • Сімейний квиток включений
 • Центральне розташування в центрі Берліна з чудовими зв'язками

Ми там особисто для вас

Ви хотіли б дізнатись більше про навчальну програму, мати питання про фінансування або загальний університет? Наша студентська консультаційна служба з радістю допоможе.

Найкраще зрозуміти, що ви отримуєте безпосередньо на сайті. Тому ми тепло запрошуємо майбутніх студентів відвідувати наші заходи в університеті.

Доступні навчальні програми:
 • німецький
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


DEKRA Hochschule für Medien

Програма бакалавра вчить необхідних теоретичних основ, таких як історія фільмів, аналіз фільмів, скриптові роботи, кіно- та відеотехнології, а також аудіотехнології. На п ... [+]

Вивчення кіно та телебачення зосереджується на численних серіях виробництва - від ідеї до закінченої статті.

Програма бакалавра вчить необхідних теоретичних основ, таких як історія фільмів, аналіз фільмів, скриптові роботи, кіно- та відеотехнології, а також аудіотехнології. На практиці, зокрема, розглядаються методи та техніка кіновиробництва та телевізійного виробництва. Спілкування та проектно-орієнтоване навчання є центром навчання в кіно та телебаченні. Окрім науково-технічних знань, студенти набувають всебічного практичного досвіду.... [-]

Німеччина Berlin
Жовтень 2019
англійська,німецький
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
DEKRA Hochschule für Medien

Навчальна програма "Журналістика та PR" спрямована на практично орієнтованих і творчих зацікавлених претендентів, які хочуть працювати в галузі мультимедіа та творчої роб ... [+]

Навчальна програма "Журналістика та PR" спрямована на практично орієнтованих і творчих зацікавлених претендентів, які хочуть працювати в галузі мультимедіа та творчої роботи з акцентом на телебачення, модерації та Інтернет-сферах або сферах діяльності громадських зв'язків.

Програма пропонує збалансоване поєднання переважно семінарів та практичних робіт з редагування. Обов'язкові модулі всіх областей навчання поширюють базові компетенції в галузі засобів масової інформації та політичної системи Федеративної Республіки Німеччини, дослідження статистики та ЗМІ, медіа-етика, медіа-право, а також основні навички проектування та виробництва в області письма та копірайтингу, фотографії, відеотехнології, аудіотехніки, систем редагування , Відділи та формат замовника.... [-]

Німеччина Berlin
Жовтень 2019
німецький
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
DEKRA Hochschule für Medien

Ступінь управління комунікаційним управлінням зосереджена на концепції комунікаційних стратегій та засобів масової інформації, а також їх творчої реалізації. Комунікаційн ... [+]

Ступінь управління комунікаційним управлінням зосереджена на концепції комунікаційних стратегій та засобів масової інформації, а також їх творчої реалізації. Комунікаційний та медіа-сектор є однією з найбільших галузей промисловості у світі. Ось чому кваліфіковані фахівці користуються великим попитом.

Ступінь бакалавра в галузі комунікаційного менеджменту викладає основи економіки, управління проектами, фотографії та дизайну, управління бізнесом та спілкування, маркетингові та медичні дослідження та соціальний маркетинг. Це добре обгрунтоване знання використовується цілеспрямовано в межах практичних проектів та поглиблюється міждисциплінарних.... [-]

Німеччина Berlin
Жовтень 2019
німецький
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою