Deggendorf Institute of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вибір

Ми прагнемо випускати світових випускників з міжнародними науковими ступенями: 190 університетів-партнерів по всьому світу надають студентам багато можливостей отримати досвід та заробити кредити на ступінь через семестри іноземних курсів, стажування та подвійне навчання за кордоном. Насправді, всі ступінь бакалаврату включають обов'язковий семестр стажування, який можна проводити як на місцях, так і за кордоном.

Наше студентське населення близько 8000, включаючи 30% іноземних студентів, вивчає цілий ряд дипломних курсів, які викладаються англійською або німецькою мовами.

Ми співпрацюємо з більш ніж 500 регіональними та транснаціональними компаніями, включаючи глобальних гравців, таких як BMW, MAN, Continental, ZF та Siemens, де студенти можуть отримати неоціненний досвід роботи. На додаток до цього в службі кар’єри університету проводиться програма наставництва, в рамках якої студенти співпрацюють з професійним наставником бізнесу, щоб допомогти їм досягти своїх професійних цілей. Це активне просування заспокоює перехід від академічної до професійної кар’єри, тобто наші випускники особливо успішні на ринку праці.

Викладання кампусів

Студентів розподіляють по восьми факультетах на двох кампусах. У головному кампусі в Деггендорфі є великий спектр програм, що навчаються англійською чи німецькою мовами. У Європейському кампусі Роттал-Інн всі студенти викладаються виключно англійською мовою (міжнародні студенти відвідують уроки німецької мови). Ці два кампуси розташовані за годину їзди, і обидва знаходяться в Баварії, Південна Німеччина.

Ми вважаємо великий спосіб життя важливим фактором для добробуту наших учнів. Студенти отримують підтримку багатьох можливостей, таких як коло студентських клубів, широка спортивна програма (зараз ми є чемпіонами з футболу в університеті Німеччини), великий міжнародний офіс, мовний центр та кар’єрна служба. Щорічно ми організовуємо захід відкритих днів у кампусі та музичний фестиваль.

Всі факультети, майстер-класи та сервісні центри для наших студентів розташовані в нашому кампусі та навколо нього, створюючи відкрите, дружнє та комунікативне середовище серед персоналу, студентів та викладачів.

  • Перегляньте наші навчальні містечка за адресою www.th-deg.de/en/dit/campuses

Зображення кампусу Деггендорф:

121525_Degcampus.jpg 121526_Degaudiolab.jpg 121527_Degcampushallway.jpg 121528_Degcampus2.jpg 121529_Degcampussnow.jpg 121530_Degcampussummer.jpg

Зображення європейської кампуси:

121531_ECcafe.jpg 121532_ECcampus2.jpg 121533_ECcampus1.jpg 121534_ECcarpark.jpg 121535_EClibrary.jpg

Розташування

Pfarrkirchen

Address
European Campus Rottal-Inn
Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen
Germany

84347 Pfarrkirchen, Баварія, Німеччина

Деггендорф

Address
Deggendorf Institute of Technology
Dieter-Görlitz-Platz 1
94469 Deggendorf
Germany

94469 Деггендорф, Баварія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія