University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як державний університет, БТВ пропонує градусів визнається в усьому світі. БТВ пропонує широкий спектр практико-орієнтованих і орієнтованих на майбутнє навчальних програм з більш ніж 30 курсів ступеня в десять факультетів і п'яти науково-дослідних інститутів. Майже 9000 студентів, що навчаються на факультетах в двох місцях у Вюрцбурзі і Швайнфурта, які менш ніж в 40 км один від одного і розташовані на півдні Німеччини.

Навчання в БТВ характеризується невеликими групами дослідження і низькою студент / викладач-ставлення. За великою часткою семінарських робіт студенти вчаться працювати independantly. Крім того, проект сприяє робота команди-роботи здібності студентів. Майже 230 професорів з твердою професійного досвіду промисловості та бізнесу забезпечити наукову освіту з особливе значення для застосування і практики. Курси проходять в сучасних аудиторіях і лабораторіях, оснащених інноваційної технології і стан мистецтва приладів. Університет тісно співпрацює з регіональними та трансрегіональних підприємств. Студенти вигоду від цього тісного співробітництва, будучи в змозі зробити стажування та можливості написати дисертацію їх бакалавра в одному з цих компаній.

Крім того, у них є шанс побудови мережі для їх майбутньої кар'єри. БТВ перевершує його міжнародної орієнтації: За більш ніж 20 років вже в університеті вітає студентів з більш ніж 40 країн. У всьому світі БТВ пов'язано з більш ніж 130 університетах. У його інтернаціоналізації стратегії БТВ пропонує говорить по-англійськи ступінь бакалавра, починаючи з зимового семестру 2014/15. Всі курси англійської мови ступінь супроводжуються культурних і мовних курсів освіти, з тим, щоб забезпечити і заохочувати найкращу інтеграцію всіх міжнародних студентів.

Чому БТВ? БТВ пропонує ступінь курси сьомій семестру бакалавра як близнюки програм. Таким чином, ви можете вибрати між англійською або німецькою мовою навчання. Завдяки широкому спектру промисловості, що працює в області та кооперації між БТВ і промислових партнерів, студенти мають хороші можливості для практичних семестрів і дисертацій. У регіоні також пропонує відмінні можливості для кар'єрного зростання.

Держава-оф-сучасних прикладних наук і заходів

Лабораторії (віртуальна реальність, творчий Куб, Логістика, завод Планування, завод оптимізації, ергономіка, ERP-системи) Дізнайтеся Fab (фактичний компанію для підготовки студентів на роботу) Унікальний випадок вивчає з нашими регіональними промисловими партнерами

Промисловість Є численні транснаціональні компанії в безпосередній близькості, наприклад, Fresenius, SKF, Shaeffler, ZF і Bosch-Rexroth. Вони забезпечують багато можливостей для наших студентів, щоб зробити проекти, стажування та дисертацій.

Розташування

Вюрцбург

Address
Münzstraße 19
97070 Вюрцбург, Баварія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія