Frankfurt School of Finance & Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Frankfurt School фінансів та менеджменту - це акредитована AACSB, EQUIS та AMBA бізнес-школа, що веде дослідження, що охоплює всі аспекти бізнесу, менеджменту, банківської справи та фінансів. Вражаючий спектр послуг - від курсів ступеня до програм вищої освіти, від науково-дослідних проектів до консалтингу - означає, що Frankfurt School виступає консультантом, каталізатором та освітнім партнером для компаній та організацій, осіб, які починають нову кар'єру, та досвідчених керівників. Будучи центром інтелектуальної та практичної діяльності, бізнес-школа формулює перспективні рішення для світових відносин бізнесу, фінансів та управління, де порядок денний та проблеми постійно змінюються.

Ми пропонуємо курси вищого класу та варіанти безперервної освіти у семи різних підрозділах програми. Ми підтримуємо чотири спеціалізовані науково-дослідні центри та здійснюємо численні міжнародні консультаційні проекти. Всі навчальні, дослідницькі та консультаційні заходи зосереджені на фінансах та управлінні. Під фінансами ми маємо на увазі багатофункціональну фінансову діяльність у всіх компаніях, які займаються фінансовим управлінням. А під керівництвом ми маємо на увазі класичне корпоративне лідерство, де менеджери розгортають працівників та ресурси таким чином, щоб цілі компанії були досягнуті максимально економічно.

Frankfurt School фінансів та менеджменту виникла у фінансовому секторі, але сьогодні наші послуги отримують все більшу оцінку і в інших галузях бізнесу. В майбутньому ми будемо продовжувати розширювати нашу національну та міжнародну мережу з бізнес-спільнотою.

Міжнародні програми

Сьогоднішні керівники стикаються з великими труднощами на надзвичайно диверсифікованих та динамічних ринках, зростаючою глобальною конкуренцією та зростаючою зацікавленістю покупців і постачальників.

У такому складному бізнес-середовищі виживають організації, які мають добре розроблені стратегії та висококваліфіковані менеджери. Програми виконавчої освіти можуть допомогти керівникам посилити свої лідерські та управлінські навички, дати їм можливість навчитися передовим практикам та створити мережу однолітків з деякими з найбільш успішних лідерів та компаній з усього світу.

Frankfurt School фінансів та менеджменту має 50-річний досвід навчання керівників та службовців. Ми пропонуємо численні програми освіти виконавчої влади та інше індивідуальне навчання, розроблене для того, щоб керівники могли відповідати вимогам сучасного вимогливого ринку.

Наш портфель

Наші навчальні програми включають викладання в класі на місцях з висококваліфікованим та досвідченим викладачами, самонавчання, веб-навчання та репетиторство, а також міжнародно визнані іспити та сертифікати.

Frankfurt School пропонує широкий спектр предметних областей у галузі банківської справи та фінансів, загального менеджменту та лідерства. Клієнти користуються досвідом та досвідом нашого майже 3 000 викладачів та експертів, які пропонують лекції та навчальні матеріали німецькою, англійською, французькою, іспанською та російською мовами.

Ми забезпечуємо виконавчу освіту на всіх рівнях, починаючи від молодшого та старшого керівників, включаючи виконавчу освіту на рівні правління, у широкому колі компаній або установ із фінансів та інших галузей.

Frankfurt School зокрема, у галузі спеціалізованих програм виконавчої освіти пропонує широкий спектр послуг:

 • аналіз потреб у навчанні
 • індивідуальний дизайн навчальної програми
 • індивідуальне виготовлення матеріалів семінару та навчальних посібників
 • платформи електронного навчання та адміністрування веб-навчальних програм від імені наших клієнтів

Магістерські програми

Коли ви заклали основи успішної кар’єри зі ступенем бакалавра, наступним кроком є розширення своїх знань та розвиток своїх навичок. У Frankfurt School фінансів та менеджменту ви можете приєднатися до магістерської програми в будь-якому з семи спеціалізованих підрозділів - кожен пропонує вам ретельну підготовку до майбутньої лідерської ролі; кожне з них дозволяє систематично перемагати цю життєву перевагу над своїми конкурентами. Більшість наших магістерських програм викладаються англійською мовою, що допомагає відкрити двері до міжнародної кар’єри.

Необхідні вимоги та інтенсивні, високо мотивовані студенти, які зацікавлені у вивченні ключових аспектів фінансів та банківської діяльності у стислі терміни, повинні застосовуватися.

Основні моменти

 • Лекції та підручники під керівництвом експертів галузі
 • Малі дискусійні групи
 • Відвідування фінансових установ
 • Взаємодія студентів з усього світу
 • Командні, соціальні та спортивні заходи
 • Культурна екскурсія в Гейдельберг (включаючи відвідування їх знаменитого замку)
 • Вивчення німецької кухні, напоїв і культури (включаючи екскурсію по місту)

Розташування

Франкфурт

Frankfurt School of Finance & Management

Address
Frankfurt School of Finance & Management
Adickesallee 32-34

60322 Франкфурт, Гессен, Німеччина
Телефон
+49 69 1540080

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації