HAN University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

HAN прагне бути одним з кращих університетів Прикладні Науки У Нідерланди. З кампусів в обидва Арнем і Неймеген, На сході Нідерланди, HAN має більше 30 000 студентів.

Домени HAN Університет прикладних наук пропонує майже кожен тип професійного курсу, пов'язаного до наступних доменах: освіта, соціальні дослідження, торгівля, зв'язок, бізнес-адміністрування, право, економіка, інженерія, штучна середу, прикладних наук, інформаційних технологій і зв'язку, охорони здоров'я, сестринської, І спорт і фізичні вправи. Студенти можуть вибрати із загального числа 65 бакалаврів і Курси курси і 21 по магістратурі.

Відомі інститути HAN має чотири факультети, які в свою чергу діляться на численні інститути. Два з цих інститутів поставили HAN на карті міжнародно: Арнем бізнес-школа і HAN Automotive інститут. Ці інститути показати силу навчальної програми, яка об'єднує практико-орієнтованих компонентів з прикладних досліджень, функція, яка є невід'ємною частиною всіх курсів, які викладаються на HAN Університет прикладних наук.

Якість HAN пропонує високоякісну освіту і середу, в якій вивчення надихає, інноваційний та міжнародний.

Розташування

Неймеген

Address
International Office: Nijmegen campus
Kapittelweg 33 (B 0.02)

6525 EN Неймеген, Гелдерланд, Нідерланди

Арнем

International Office: Arnhem campus

Address
International Office: Arnhem campus
Ruitenberglaan 31 (E1.01)

6826 CC Арнем, Гелдерланд, Нідерланди
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: