Hamm-Lippstadt University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет прикладних наук ім. Хамма-Ліппштадта пропонує високоякісні навчальні програми з чіткою орієнтацією на поточні та майбутні ринкові вимоги. Молода команда професорів практично переживає. Завдяки міждисциплінарній установці вчення фокусується як на пропаганді окремих сильних сторін, так і на поширення соціальних компетенцій, таких як робота в команді.

Новий університет у Хаммі та Ліппштадті з великим дизайнерським потенціалом. Сучасне життя в кампусі, маркетингові та практичні навчальні курси, відкритість, толерантність, командний дух і високі вимоги з самого початку. Новостворені кампуси в Хаммі та Ліппштадті, що створюються без перешкод, забезпечують ідеальні умови для майбутньої орієнтованої освіти інженерів. Загальна площа площею 32,250 квадратних метрів забезпечує лабораторії сучасним обладнанням, такими як скануючий електронний мікроскоп, промисловий КТ-сканер, 3D-проекційні поверхні, вбудовані системи або крани, а також велика кількість робочих місць для студентів. спілкування, навчання та дослідження.

Близько до майбутнього

Працюючи в орієнтованому на практиці спосіб та у невеликих групах, ми пропонуємо навчальну програму на дуже високому академічному рівні з чіткою орієнтацією на поточні та майбутні ринкові вимоги. Команда професорів практично досвідчена і молода. Завдяки міждисциплінарній установці вчення зосереджується як на пропаганді окремих сильних сторін, так і на передачі таких соціальних компетенцій, як робота в команді. Право від початку, проект-орієнтована робота приділяється величезне значення. Нарешті, але не менш важливо, творчість та спілкування є важливими факторами, необхідними для підготовки інженерів до майбутнього.

Ми поділяємо спільні цілі

Ми зацікавлені у наших студентах, з нетерпінням чекаємо цікавих зустрічей та підтримуємо інтенсивні обміни на базі партнерських відносин з галуззю. Наша непристойна організація пропонує швидкі та незвичні послуги у всіх областях. Спортивна діяльність та підтримка молодих сімей відкривають багато можливостей. Електронна бібліотека, цифрова аудиторія та управління центральними знаннями забезпечують доступ до університету з будь-якої точки світу. Як бакалавр, майстер чи спеціаліст, що проходить стажування: ми виховуємо молодих, креативних та висококваліфікованих інженерів, які мають відмінні кар'єрні можливості завдяки своїй ринковій компетенції.

Наша вища математика - це не тупа теорія

Природничі науки є основою для інженерних дипломних курсів. Наші навчальні програми базуються на знаннях математики, фізики, хімії та біології, придбаних у школі та розміщенні в нових умовах. Формули перетворюються на додатки. Програми перетворюються на дослідницькі проекти. Дослідницькі проекти перетворюються на продукти.

Неперевершено з точки зору практичної актуальності

Незалежно від практичного семестру у формі стажувань, проектів або тез, залучення компаній до викладацької діяльності має велике значення для нас. Це особливо помітно в програмах подвійного навчання, які ми пропонуємо, як навчальні курси, що складаються з практики та навчання.

Навчання на все життя

Компанії очікують, що їх працівники матимуть знання спеціалістів, а також максимальні особисті навички та компетенції, такі як орієнтація на команду, управління проектами та мовні навички. Ці знання підвищуються протягом всього періоду навчання в університеті прикладних наук ім. Хамма-Ліппштадта. Крім того, ми надаємо великого значення міжкультурним компетенціям. Важливо розширювати свій горизонт і готуватися до міжнародного ринку праці на ранній стадії. Для того, щоб полегшити рішення на користь стажування або навчального візиту за кордон, ми забронювали цілий семестр за це. Переваги цілком очевидні: повне визнання досягнень і відсутність часу, втраченого під час навчання. Міжнародне бюро допомагає студентам у всіх організаційних питаннях, з тим щоб адміністративні та мовні бар'єри, а також витрати залишались низькими.

Розташування

Ліппштадт

Address
Marker Allee 76–78
59063 Ліппштадт, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина