IUBH University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ваша відправна точка для міжнародної кар’єри

IUBH University of Applied Sciences поєднує в собі бакалаврські та магістерські програми на базі кампусу з онлайн-моделями дистанційного навчання. Більшість наших програм доступні повністю в цифровому вигляді або на місці в Берліні чи Бад-Гоннефі, недалеко від Кельна. Таким чином, ми можемо зосередитись на прийнятті іноземних студентів та забезпеченні їм зручного способу навчання, який відповідає їхнім потребам. Усі наші курси викладаються англійською мовою, а зміст адаптований до побудови кар’єри в міжнародному середовищі.

Більш гнучкий спосіб навчання

Розроблений з використанням інноваційного та цифрового підходу, IUBH International забезпечує акредитовані програми вищої освіти з легкістю та гнучкістю. Коли ви приєднуєтесь до IUBH International, у вас є набагато більше свободи вибирати, коли, де і як навчатись - незалежно від того, звідки у світі ви походите. На кампусі наші програми тепер доступні з двома додатковими дозами, ви можете розпочати їх у січні, квітні, липні або жовтні.

Викладання з реальною діловою цінністю

Наші професори та викладачі надають великого значення тісній інтеграції теорії та практики. Ми адаптуємо ваше навчання саме до професійних вимог після закінчення навчання. Будучи студентом, ви можете перевірити свої знання спеціалістів у повсякденних завданнях і розробити рішення повсякденних завдань. Багато наших бакалаврських програм включають стажування, щоб надати вам додатковий практичний досвід. Наша програма підготовки до кар’єри пропонує індивідуальний тренінг та численні можливості для спілкування. Все це забезпечує вам чудову основу для швидкого вступу в нову кар’єру чи просування по службі та випереджає ваших конкурентів.

Ідеальна інфраструктура для оптимального особистого навчання

Ми хочемо переконатись, що студенти, які навчаються в університеті, у Берліні чи Бад-Гоннефі, мають ідеальне місце для навчання, але також насолоджуються студентським життям. Студенти, які хочуть зосередитись на навчанні, не повинні проводити час у переповнених лекційних залах чи запилених бібліотеках, а мають мати де відпочити та насолодитися студентським досвідом. Наші адреси пропонують вам усе необхідне для навчання та вашого самопочуття: сучасні зали для семінарів, бібліотеки, ІТ-підтримка, WIFI та заклади харчування. Також є багато різноманітних асоціацій та спортивних клубів, до яких можна приєднатися, щоб ви могли насолоджуватися вільним часом та навчанням разом зі своїми колегами-студентами.

Це не тільки про IUBH на Vimeo.

  • Акредитовані та визнані у всьому світі: Підніміть свою кар’єру в європейський ступінь
  • Гнучкі варіанти оплати: без стресів і просто!
  • Створіть свою міжнародну мережу: зв’яжіться з колегами-студентами та великими компаніями

Акредитація та рейтинги

Ми надаємо велике значення забезпеченню наших студентів першокласними та добре структурованими програмами ступенів, а також високим рівнем особистої підтримки. Наші нагороди, акредитації та сертифікації показують, що ми робимо це успішно. Усі наші поточні програми дипломів акредитовані FIBAA або Радою з акредитації. І, Рада наук, IUBH була визнана приватним університетом максимально можливим періодом десять років. Ми також отримали багато зовнішніх рейтингів та сертифікацій.

Розташування

Поганий Гоннеф

Address
Mülheimer Str. 38
53604 Поганий Гоннеф, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Берлін

Address
Rolandufer 13
10179 Берлін, Берлін, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія