Keiser University Latin American Campus

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Кейзера

Заснований у 1977 році, університет Кейзера - другий за величиною незалежний приватний неприбутковий університет штату Флорида, який обслуговує понад 20 000 студентів, які заробляють докторську дисертацію, магістри, бакалаври та студенти у більш ніж 90 галузях кар'єри.

Університет складається з 18 філіалів у кампусі Флориди, Міжнародної дивізії, Вищої школи, коледжу з управління гольфами та спортом, Інтернет-відділу, кампусі за межами міста в Шанхаї, Китаї, Латиноамериканському кампусі та інституті мов у Нікарагуа.

Латиноамериканський кампус

Університет Кейзера - Латиноамериканський університет - це інститут вищої освіти, що надає ступеня американського рівня в Нікарагуа та більшості регіону. Житловий кампус, розташований у Сан-Маркосі, Нікарагуа, працює за американським академічним календарем та пропонує більшість інструкцій англійською мовою, як в традиційних, так і в онлайн форматах.

На нашому інтимному студентському містечку студенти зі всієї планети виховуються професорами світового класу, на малих класах, у спокійній, мальовничій та історичній обстановці. У нас є реєстр кваліфікованих факультетів з Ph.D. і ступінь магістра з престижних університетів США та Європи.

Ми працюємо з вами з вами на кожному кроці, від подачі заявки через фінансування та навіть заявку на отримання візи.

Все, що вам потрібно зробити, це вивчення і досягнення. Планируйте своє майбутнє і прийміть завдання КУ!

Лист від канцлера

Шановні друзі, колеги та шановні відвідувачі!

Від імені родини Кейзера, Ради піклувальників, нашого факультету, співробітників та студентів: ласкаво просимо в університеті Кейзера, який відзначає майже 40 років передового досвіду в галузі освіти! Коли наша сім'я розпочала нашу першу школу в Ft. Лодердейл в 1977 році - з одним студентом і декількома навчальними закладами - я ніколи не міг уявити собі, що в той час, коли через 40 років ми мали б університетські містечка на території штату Флорида, кооперативні угоди з університетськими системами в Китаї та Молдові, а також кампуса в Нікарагуа обслуговувати іноземних студентів, близько 3800 співробітників та приблизно 20 000 студентів з аспірантами, бакалаврами, магістрами та докторантськими програмами в декількох галузях професійної майстерності.

І все ж це саме те, що ми здійснили.

Це різке зростання можна відстежити безпосередньо на нашу первісну прихильність до нашої філософії, що студенти приходять першими. Просто заявив, що вони є причиною, через яку ми існуємо. Наша місія та наша десятирічна прихильність до неї - бути відповідальними перед нашими студентами, пропонуючи інноваційний, перевірений навчальний підхід з невеликими класами, високо персоналізоване навчання, практичні тренінги та гнучке планування, щоб вмістити наших студентів. І я дуже пишаюся тим, що ця модель забезпечує високий рівень випускних робіт та працевлаштування в галузі навчання наших студентів. Крім того, ми завжди вчимо важливість лідерства та служіння громадам, в яких ми живемо та працюємо. Це зобов'язання поширюється поза класом, оскільки наші студенти, факультети та співробітники постійно шукають можливості добровільно виділяти свій час та ресурси благодійним організаціям. Ми знаємо, що це важливо для наших студентів, оскільки наші випускники повсякденно говорять нам, що цей аспект своєї освіти не тільки виграв свою кар'єру, але також збагатив їхнє життя та сім'ї.

Я особисто запрошую вас відвідати один або декілька наших кампусів університету Кейзер. Я запевняю вас, що ви відчуєте турботне, дружнє середовище, яке, на нашу думку, сприяє успішному вивченню. Це середовище, наша культура "перш за все студентів" та наша відданість якості - це рецепт нашого успіху, і саме це допомагає нашим випускникам увійти до робочої сили з високим ступенем особистої та професійної довіри.

З повагою,

Артур Кейзер, доктор філософії

Канцлер

Університет Кейзера

Розташування

Сан-Маркос

Address
Gasolinera UNO 2c. al Sur
San Marcos, Carazo

Сан-Маркос, Департамент Каразо, Нікарагуа

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія