King's College of the Netherlands

Введення

Прочитайте офіційний опис

Королівський коледж Нідерландів (KCN), як називається назва, - це невеликий навчальний заклад, спрямований на досягнення християнської теології, а також сучасної бізнес-освіти за допомогою викладання та досліджень. Стратегічний намір ККН - це освіта та оснащення своїх студентів глибокими знаннями з християнської теології. Більше того, він однаково викладає сучасні теорії бізнесу та їх практичне застосування, які мають відношення до вирішення найважливіших бізнес-проблем, а також для подолання важких бізнес-проблем, з якими бізнес стикається щодня.

Чому KCN?

Освіта в будь-якій формі (формальній чи неофіційній) вона є ключовим для людського розвитку. Отже, освіта - необхідність для загального розвитку людей. Біблія прямо в Осії 4: 6 говорить, що мій народ гине через брак знань. Іншими словами, без знання людський розвиток стримується. Однак мрії багатьох людей, які бажають і прагнуть здобути знання для саморозвитку шляхом, в більшості випадків не були здійснені через величезну фінансову вартість, яку тягне за собою формальна освіта. Щоб допомогти полегшити величезні фінансові проблеми, які стають альбатросом для студентів після завершення їхніх академічних програм, KCN вирішив запропонувати академічні програми через дистанційне навчання, онлайн-навчання та налаштування на базі аудиторій. Таким чином, KCN використовує як звичайні, так і нетрадиційні методи передачі знань головним чином за допомогою та підтримки комп'ютерних технологій.

KCN дотримується думки, що поєднання цих різних методів навчання студентів забезпечує та дозволяє гнучкість та мінімізує тиск, з яким стикаються багато студентів у напрямку обраної галузі навчання. Більше того, досвід показує, що багато людей вважають за краще працювати на повний робочий день та виконувати академічні програми за сумісництвом, і саме те, що KCN означає. Тому в KCN ми прагнемо до освіти у гнучкому та динамічному середовищі. KCN приваблює студентів з усіх країн світу та народів з усіх верств життя. Наші співробітники та викладачі проходять підготовку в деяких престижних семінаріях та богословських коледжах у США. Окрім якісної богословської освіти члени викладачів KCN, значна частина з них отримала практичний досвід як пастори та церковні лідери у своїх конфесіях.

Факультет бізнес-департаменту складається з викладачів з високоякісними дипломами, які також отримані з деяких престижних університетів Європи, а також отримали кілька років навичок та досвіду викладання в деяких з цих університетів.

114542_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgБрук Кегл / розбити

Членство та приналежність

KCN є членом Міжнародної асоціації християнських шкіл (ACSI) та Європейської мережі дистанційного та електронного навчання (EDEN), філіалом Всесвітньої євангелічної семінарії (WWES), Нова Шотландія, Канада, а також членом Британської академії управління (BAM) .

Королівський коледж Нідерландів (KCN), як називається назва, - це навчальний заклад, спрямований на досягнення християнської теології, а також сучасної бізнес-освіти за допомогою викладання та досліджень. Стратегічний намір ККН - це освіта та оснащення своїх студентів глибокими знаннями з християнської теології. Більше того, він однаково викладає сучасні теорії бізнесу та їх практичне застосування, які мають відношення до вирішення найважливіших бізнес-проблем, а також для подолання важких бізнес-проблем, з якими бізнес стикається щодня.

Заява про бачення KCN

Забезпечити якісне християнське богословське освіту, доступне для всіх людей віку, які бажають мати глибоке й глибоке знання християнської теології.

У теології KCN має такі основні значення:

 1. Навчати і оснащувати християн для керівництва у відповідних церквах зі здоровим богословським знанням і біблійними інтерпретаціями.
 2. Надати християнам набуття навичок церковного управління
 3. Розширити права церковних лідерів і християн, загалом, бути двигунами євангелізації через набуті знання.
 4. На підприємстві, KCN - це підготовка та підготовка бізнес-лідерів, які б мали змогу визначити бізнес-можливості для експлуатації, а також взяти під контроль виклики, які неминуче виникатимуть у непередбачуваному бізнес-середовищі.

Що стосується бізнес-освіти, KCN висуває на перший план такі основні цінності:

 1. KCN прагне максимально розвивати ділові навички та проникливість завдяки невеликим розмірам класу, що сприяє розвитку багатих та інтимних стосунків між викладачами та студентами
 2. KCN цінує і плекає цілісний підхід до навчання, в якому енергійно проводиться і теорія, і, таким чином, пропагується активність та наукова діяльність, які є основними інструментами для ефективного розвитку та позиціонування завтрашніх лідерів бізнесу в бізнес-середовищі
 3. Забезпечення доступної та доступної бізнес-освіти для всіх народів, культур, віків, статей, а також різноманітного соціально-економічного походження. Повага, толерантність та прийняття і для всіх є ключовими цінностями, які сприяють навчанню.

Заява місії KCN

KCN - це місцевий вищий навчальний заклад із глобальною орієнтацією, що забезпечує якісну навчальну діяльність, яка в кінцевому рахунку формує та готує учнів до майбутнього лідерства у обраній ними галузі навчальних занять. Відкрийте для себе та розвивайте свої таланти та навички через освіту та служіння людству.

Факультет бізнесу

Впровадження гнучкості у навчальні програми KCN сприяє академічній глибині, а також розширює інтелектуальну широту, що в кінцевому підсумку забезпечує людині адекватні знання. Програми сертифікації KCN можуть бути виконані за короткий період від 2 тижнів до 6 місяців, залежно від характеру та змісту курсу. Дипломні програми зазвичай мають тривалість від 9 місяців до 1 року (приблизно 2 семестрові періоди). Програми ступеня бакалавра закінчують до 3 років. За рідкісних обставин студенти могли завершити свої програми за 4 роки.

KCN пропонує такі програми в бізнесі

 • Сертифікат соціальних медіа
 • Диплом маркетингу
 • BS Management
 • BS Бізнес-адміністрування
 • Обліку БС
 • BS Finance
 • BA Міжнародні відносини
 • BA Media Communications

Професійна кваліфікація рахунків ACCA

Ми пропонуємо курси бухгалтерського обліку ACCA. Отримання кваліфікації бухгалтерського обліку ACCA робить вас глобальним бухгалтером. Нині ACCA нараховує 503 000 студентів у 179 країнах світу. Іншими словами, ACCA - це найбільш широко визнана і надійна програма професійного бухгалтерії у світі.

Первинні кваліфікації для проведення курсів бухгалтерського обліку АССА;

 1. Ті, хто не має досвіду та необхідні кваліфікації, можуть почати з базових курсів (Пояснити далі, коли Ви звернетеся до нашої адміністрації)
 2. Особи з 3 рівнями GCE та 2 A у 5 окремих предметах, включаючи математику та англійську мову або їх еквівалент. Крім того, потрібен 3-річний досвід роботи, щоб скласти 13 іспитів (якщо не передбачено виключень), що може зайняти до 3 або 4 років.

Переваги:

 1. Стати студентом-членом АССА
 2. Гнучкість у вивченні програми
 3. Кваліфікація визнана глобально
 4. АССА Великобританія завжди готова запропонувати підтримку там, де це необхідно
 5. Реєструється тільки плата за іспити

Для отримання більш детальної інформації про кваліфікацію бухгалтерського обліку ACCA, звертайтесь у KCN

Натисніть тут, щоб подати заявку:

https://www.kbbcnetherlands.org/programmes-of-study-faculty-of-theology/admission/

Розташування

Гаага

Address
Erasmusweg 8C, 2532 CP
Гаага, Південна Голландія, Нідерланди

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: