Kwararafa University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Kwararafa університет Wukari, Була ліцензована як Wukari Ювілею Національною комісією університетів в 2005 році. Він злетів у березні 2006 року з 61 студентів, як перша і єдина громада у власності університету в Нігерії, перший університет в Тараба і другий приватний університет в зоні північно-східній геополітики Нігерії.

студенти

Зір

Для того, щоб стати першим класом установою в прагненні до знань і науки за допомогою викладання, наукових досліджень і громадських робіт, спрямовані на прищеплення знань і підприємницьких навичок студентам, які дозволять їм бути продуктивними і самостійними.

Місія

  • Для забезпечення сприятливих умов для розвитку ефективних і мужніх корінних людських і матеріальних ресурсів для розвитку нації.
  • Для отримання випускників, які добре округлені в своїх дисциплінах, а також пройняті необхідної підприємницької вміння вносити значний вклад у розвиток себе, зокрема і суспільства в цілому.
  • Для заміни безробіття і кар'єрний застій випускників з творчої винахідливості за допомогою добре упакованих програм і практичної підготовки.
  • Для того, щоб забезпечити звукове освіту нігерійців незалежно від релігійної приналежності, племен, статі та політичної збіднення.
  • Щоб створити турботливу і стимулюючу середу, в якій прагнення до досконалості, розвиток самодисципліни, творче мислення і індивідуальність буде процвітати, а також розглядається в якості основних компонентів кооперативу.

університет Кольори

Університет Офіційний Кольори зелений і золотий. Зелений колір представляє сільське господарство, продуктивність, плодючість, ріст і стійкий прогрес у той час як золото Колір є багата культурна спадщина народу і велика кількість природних ресурсів.

В логотип, спис голова "Atoshi" є традиційною зброєю народу Jukun (хост-спільнота університету) і його зв'язок з відкритою книзі також в логотипі символізує, що знання, отримане з університету буде грати вирішальну роль в управління / врегулювання криз, а також в боротьбі проти невігластва, убогості і хвороб.

Наша історія

Kwararafa університет Wukari, Була ліцензована як Wukari Ювілею Національною комісією університетів в 2005 році. Він злетів у березні 2006 року з 61 студентів, як перша і єдина громада у власності університету в Нігерії, перший університет в Тараба і другий приватний університет в зоні північно-східній геополітики Нігерії.

Розташований на Wukari стародавнє місто, яке на деякий час в штаб-квартирі історично відомого Kwararafa Конфедерацію, університет офіційно змінила свою назву від Wukari Ювілею до Kwararafa в Febuary 2012, щоб відображати культурні та історичні корені конфедерацію, яка в зеніті його повноваження, надані сучасним Нігером, Plateau, Коджи, Насарава і Бенуе штатів і ПКТ на півночі центральної геополітичної зоні, Едо і Крос-Рівер в зоні Південь-Південь, Коджи Кадуна, Кано і Кацина стану в північно-західній зоні і Баучі , Gombe і Adamawa Штати в північно-східній зоні.

Kwararafa університет підтримує сердечні стосунки з приймаючою громади і залучає студентів з Taraba і 22 інших штатах Федерації.

факультет

Дослідження Фокус / Взаємозв'язку

Університет в даний час розробляє програми розвитку зв'язків з іншими установами та університетами по всьому світу. У центрі уваги дослідження в областях:

  • Світ і вирішення конфліктів
  • Харчування Наука і технології
  • Математика Освіта
  • Спадщина Дослідження і екологічний туризм

Фокус дослідження виводиться з унікального розташування університету в долині Бенуа з великою кількістю флори і фауни, а також багатими соціально-культурних традицій народів області, які могли б представляти науковий інтерес для дослідників. Наш проект спільнота Математика Освіта.

Ми твердо переконані, що якщо ми будемо вести з нашим широким співтовариством і впроваджувати сучасні методи навчання математики ми будемо заповнювати прогалини в математичній освіті зокрема, і природно-наукової освіти в цілому.

Академічні служби підтримки

Університетська бібліотека

Університетська бібліотека укомплектована добре підібраними відповідних книг, журналів, газет і журналів. Багато з книг є останніми в різних курсів, які викладаються в університеті. Віртуальна бібліотека університету нараховує 50 настільних систем з 20-дюймовими моніторами всіх підключених до мережі і підключених до Інтернету. Електронна бібліотека має більш ніж 2 мільйони електронних книг на своєму сервері.

Комп'ютерна лабораторія

У свою рішучість, щоб відповідати теорії з практикою, Kwararafa університет має два добре обладнаних комп'ютерних лабораторій для використання студентами в факультету обчислювальної техніки університету. Основна комп'ютерна лабораторія має 25 мережевих систем на сервері. Вона також має діапроектор і цифровий білої дошки. Друга лабораторія в основному для апаратного навчання. ГІС і економетрика Laboraties Університет обладнані дві лабораторії з географічних інформаційних систем та економетрики. Обидві лабораторії оснащені настільними і переносними комп'ютерами, мультимедійним обладнанням та спеціалізованим програмним забезпеченням для того, щоб співробітники та студенти проводити базові та розширені ГІС і статистичних досліджень.

клініка

Університет пам'ятає про медико-санітарних потреб своїх студентів і співробітників, і для цієї мети. Університет надає медичну страховку для всіх своїх студентів. Це дозволяє їм бути присутніми в разі хвороби у великих лікарнях в Wukari і в місцях їх житло під час свят.

Спорт

Університет бере активну участь в спортивних і грав кілька матчів з сусідніми вищими навчальними закладами. Вона також брала участь в останніх приватних університетських ігор, що проводяться в Jabu. Координатор студентського спорту стежить за справами даного апарату.

Розташування

Вукарі

Address
Kwararafa University, Wukari
P.M.B 1019
Wukari, Taraba State

Вукарі, Тараба, Нігерія