Macromedia University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Університету Макромедії - університету цифрової трансформації

Вибір університету - важливе життєве рішення. Це місце, де ви закладаєте основу для своєї майбутньої кар’єрної мережі та відкриєте для себе обрану область роботи та починаєте формувати свою професійну ідентичність. Ми раді, що ви захопилися Макромедією, визнаним приватним німецьким університетом, і хотіли б розповісти більше про те, як ми можемо допомогти формувати ваше майбутнє.

Успіх міжнародного рейтингу
У 2020 році Macromedia брала участь у U-Multiranking разом із 1800 університетами у всьому світі та 104 з Німеччини та посідала топ-15% усіх шкіл бізнесу, 25 найкращих за контактами з робочим середовищем та номер 2 у Німеччині за підприємницьким мисленням.

109589_029-Macomedia-Erstsemesterstart-II-Causalux-Fotograf-Potsdam.jpg


Наші програми - ваше майбутнє
В університеті Макромедія наша увага приділяється нашим студентам. Ми прагнемо створити простір, де вони можуть розвиватися. Ми просуваємо ключові компетенції, такі як комунікативні навички та підприємницьке мислення. Значна частина наших курсів базується на практичних проектах, що мають форму індивідуального навчання. Цифрова трансформація принципово змінює структуру нашого професійного світу, і нам потрібні люди в основі цих змін, які здатні роздумувати над іншими дисциплінами та брати на себе особисту відповідальність. Це люди, яких ми виховуємо. Як університет цифрової трансформації, ми бачимо нашу роль як сприяючих: ми даємо можливість нашим студентам розуміти та формувати зміни. Процес і результат можна скласти коротко: ви змінюєтеся. absolvia_Mafaldanews.jpg

Наші навчальні програми - це суміш теоретичних лекцій та практичних проектних робіт. Студентам пропонується взяти на себе відповідальність за навчання та їм надається можливість взаємодіяти з провідними діячами ЗМІ та ключовими гравцями міжнародних організацій, які тісно співпрацюють з університетом як запрошені викладачі та спонсори проектів. Ми пропонуємо штатні бакалаврські курси та курси аспірантури для міжнародного шляху кар’єри в секторі засобів масової інформації та комунікацій. Всі програми акредитовані FIBAA і ведуть до міжнародно визнаного ступеня. Співпраця з нашим британським партнером, Університетом Вестмінстеру, дозволяє нам пропонувати додаткові ступінь бакалавра в рамках наших бакалавратських програм.

Наш кампус - підключений до провідних виробників Німеччини

Наші кампуси знаходяться в деяких найвигідніших містах Німеччини: Мюнхені, Штутгарті, Кельні, Гамбурзі, Фрайбурзі, Лейпцигу та Берліні. Наші студенти отримують вигоду від прекрасного взаємозв'язку з місцевою промисловістю на кожному місці кампусу. В університеті працюють близько 100 професорів та відомих вчених та експертів із медіа-компаній, багатонаціональних компаній, університетів та комунікаційних агентств. Поки що було зараховано близько 3000 студентів, у тому числі все більше міжнародних студентів, які вирішили навчатися в Макромедії, що сприяє зміцненню вже процвітаючої космополітичної культури в Університеті Макромедії.

Магістерська програма - формування цифрового майбутнього на вищих посадах

В принципі, магістерські програми Макромедії тісно узгоджуються з професійними вимогами медіа та комунікаційної індустрії. Цей принцип відображений у навчальних процесах університету. Всі лекції проводяться англійською мовою та проводяться стимулюючим та практичним способом у невеликих класах.

Тематичні дослідження, симуляції та робота над проектами - переважно у співпраці з медіапідприємствами - допомагають студентам розвивати досвід, який полегшить доступ до бажаної кар'єри. За допомогою невеликих занять та інтенсивного нагляду навчальне середовище Макромедії відображає культуру ступеня англосаксонського магістра, включаючи індивідуальне коучинг кваліфікованими викладачами. Наша аспірантура забезпечить вас відповідними методами та інструментами для активного формування постійної трансформації суспільства та економіки як професіонала, підготуючи вас до успішної кар’єри з прекрасними перспективами в майбутньому.

Переваги вибору університету Macromedia

 • Найвища позиція в рейтингу CHE 2014/15
 • Малі класи з інтенсивним, індивідуальним наглядом
 • Загальновизнані, затверджені державою ступені
 • Кампуси в Берліні, Мюнхені та Кельні; Берлін та Мюнхен увійшли до рейтингу «Найкращі студентські міста 2017 року» за версією університетів
 • Автентичні, практично орієнтовані проекти з більш ніж 500 відомими компаніями
 • Висококваліфіковані професори та інсайдерів галузі як викладачі
 • Добре обладнані медіалабораторії
 • Сильні перспективи кар'єри в Німеччині: віза на 18 місяців після успішного навчання
 • Майстер-класи проводяться три дні на тиждень
 • Навчальні програми повністю англійською мовою
 • Кампуси розташовані у провідних промислових містах Німеччини
 • Всесвітня мережа університетів-партнерів

107660_Studentinnen_drei_Projektion_790_445.jpg

Розташування

Мюнхен

Address
Macromedia University of Applied Sciences
Sandstrasse 9

80335 Мюнхен, Баварія, Німеччина

Берлін

Address
Macromedia University of Applied Sciences
Mehringdamm 33

10961 Берлін, Берлін, Німеччина

Кельн

Address
Macromedia University of Applied Sciences
Brüderstraße 17

50667 Кельн, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Гамбург

Address
Macromedia University of Applied Sciences
Gertrudenstraße 3

20095 Гамбург, Гамбург, Німеччина

Freiburg

Address
Haslacher Straße 15
21729 Freiburg, Нижня Саксонія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія