Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1991 році, назва університету вже давно відмінна риса звукового академічної освіти, прикладні дослідження і для досконалого тіла студента.

Практичне дослідження і відмінні умови залучення невпинних студентів. Вони не тільки збагачують, вивчаючи місто Магдебург і Стендаль - більшість залишається навіть після завершення в регіоні і передбачає інновацію, які приносять користь бізнесу і суспільства.

Чому вчитися в університеті Магдебург-Стендаль?

Читайте, чому дослідження або обмін семестр в університеті Магдебурга-Стендаль є правильним вибором для вас.

молодий університет

Вони з Університетом Магдебург-Стендаль багато спільного. Наприклад, коледж був заснований в 1991 році і, таким чином, про в вашому віці.

інноваційні курси

Як ви думаєте про навчання за кордоном, ви, ймовірно, схвильовані про нові речі. Відмінно! Університет пропонує інноваційні курси, таких як Applied дитячих дослідження, безпеку і інтерпретація мови безпеки і жестів.

Мова і культурний

Тому що ви можете прочитати це, ви дізналися, принаймні одну іноземну мову, а саме німецький. Відмінно! Університет пропонує широкі можливості поліпшити свої мовні навички за допомогою мовної підготовки і розширити свій кругозір за допомогою культурних заходів.

У центрі Німеччини

Центральне розташування двох сайтів дозволяє швидко дістатися до Берліна, Ганновера або Лейпцига.

практичне дослідження

Якщо ви повинні були навчитися дуже теоретичні заняття під час навчання в школі, від'єднувати ймовірно інтерактивне навчання чисто теоретичні назад. Супер! Університет Магдебург-Стендаль спирається на практичне дослідження, яке пов'язує теоретичну навчальну програму з практичним досвідом.

низькі витрати

Так як ви скоро почати студентське життя, думаю, ймовірно, ваш студентський бюджет. Немає проблем! Плата за семестр в університеті Магдебурга-Стендаль низька і дозволяє, наприклад, в Магдебурзі безкоштовно користуватися громадським транспортом. Крім того, варіанти житла в Магдебург і Стендаль цілком розумними цінами і гарної якості.

зелений Кампі

Як ви скоро почати студентське життя, ви, ймовірно, очікувати трохи задоволення. Давайте! Магдебург і Стендаль місто, які пропонують багато для студентів: Студрада організовує вечірки, університет спорт пропонує великий і зелений містечко запрошують Вас після занять, щоб розслабитися.

Розташування

Магдебург

Hochschule Magdeburg-Stendal

Address
Breitscheidstraße 2
39114 Магдебург, Саксонія-Ангальт, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 (0391) 886 - 4106

Стендаль

Address
Osterburger Straße 25
39576 Стендаль, Саксонія-Ангальт, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія