Mainz University Of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Практично та теоретично здорові, міжнародні та орієнтовані на майбутнє навчання в Mainz University Of Applied Sciences підготують студентів до їх кар'єри та їхнього майбутнього у кращому розумінні цього слова. Нам відома взаємозалежність навчання, досліджень та практики. Особливо близька є співпраця між університетом та промисловістю: лише за програмами, що складаються на робочому місці, вирощують 450 кооперативних партнерств , головним чином у бізнес-секторі регіону Рейн-Мейн .

Це безпрограшна ситуація: ділове співтовариство користується перевагами інноваційних ідей університету, і навпаки, студенти користуються конкретними цілями компаній. Це видно, серед іншого, у впровадженні міжнародних та майбутніх навчальних програм, таких як медіа-дизайн, міжнародний бізнес та засоби масової інформації, ІТ

Від дослідження до передачі технології

У сфері прикладних досліджень та розробок ми здійснюємо міжнародно визнані висококласні роботи у багатьох галузях. Це чітко продемонструвано багатьма сторонніми проектами та патентними розробками. З новими координаторами нашої роботи ми продовжуємо встановлювати інноваційні акценти в дослідженнях та розробках, які ми потім реалізуємо разом з партнерами з бізнесу, науки, культури та промисловості.

На сьогоднішній день зі шкіл нашого університету виникли сім інститутів зі своїми координаційними центрами роботи; піонери серед них працюють самостійно та успішно протягом більше десяти років.

Для сприяння обміну інформацією з зовнішніми партнерами з державних установ та бізнес-сектора, центральний пункт трансферу університету підтримує всіх партнерів, що беруть участь у проектах науково-дослідної роботи.

Наша місія

Місіонерський виклад Mainz University Of Applied Sciences є дорожньою картою для безперервного підвищення якості, як частина університетського аудиту, і тому підлягає динамічному розвитку.

Заява про місію як університетський аудит

Він складається з дванадцяти керівних принципів, що стосуються відповідних основних питань політики вищої освіти, таких як навчання, навчання та дослідження. Адміністрація університету вирішує в річному циклі, який з перерахованих завдань буде розроблений далі, з якими бажаними результатами. Це означає, що цілі, викладені в місії, підлягають постійному перегляду, вони повинні чітко довести себе в «кислотному тесті» практичного застосування та мати незмінні наслідки для політики університетів (наприклад, політики зайнятості). Таким чином, університет може проводити аналіз постійної сили / слабкості, послідовно встановлювати нові цілі, створювати нові структури для їх реалізації та документувати рішення.

Розташування

Майнц

Address
Holzstraße 36
55116 Майнц, Рейнланд-Пфальц, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія