Media Design School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа Дизайну Медіа - Установа

Школа дизайну ЗМІ є одним з провідних університетів для засобів масової інформації та дизайну в Німеччині. Він утворює в усіх відповідних областях засобів масової інформації з молоді завтрашнього дня. Студенти користь від особливої ​​близькості університету Media Design для економіки.

Md.h підтримує тісні Контакти з діловими підприємствами з акцентом в засобах масової інформації і є членом Асоціації приватних університетів (VHP). організовані в ВЗ більше 40 провідних німецьких приватних університетів.

Md.h один з найбільших приватних постачальників курсів і навчання в області нових медіа, ігри, мода, засоби масової інформації і управління зв'язку та інформаційних технологій. Компанія бачить себе в якості рушійної сили. При розробці тендерних заявок, університет завжди вважав поточний і майбутній попит на ринку праці, І всі існуючі угоди постійно адаптується до нових вимог.

підтримка

Школа Дизайну Медіа Дизайну та інформатики GmbH є Спонсорство для школи дизайну Медіа, Школа дизайну Медіа дизайну та інформатики має три місця проведення досліджень: Берлін, Мюнхен і Дюссельдорф і їх штаб-квартирою в Берліні. Ректор школи дизайну ЗМІ є Хартмут Боде, канцлер md.h є Арнім Zubke.

Дочірня компанія Media Design Academy для освіти і підготовки фахівців GmbH є носієм, заснована в 2014 році Приватний дизайн Media Design Fachoberschule (Md.A-ФОС)

Офіційно визнана і акредитована

З 01. Квітня 2004 року є приватним Медіа Дизайн школа дизайну та інформатики відповідно до § 123 абз. 1 Закон Берлін Вища освіта в поєднанні з § 70 абз. 1 Закону про вищу освіту і затверджений державою, так і від 10.05.2010 сертифікована Science інституційно. Переакредитація з науки відбулося 19.10.2015.

Для полегшення міжнародної порівнянності ступенів, проведених регулярне повторне акредитацію курсів md.h Центральним агентством з оцінки та акредитації (Zeva). Всі курси md.h успішно акредитовано.

Провідні школи дизайну Медіа

Ближче до компанії

Мюнхен, Дюссельдорф і Берлін серед ЗМІ та дизайнерських столиць Німеччини. У спільних проектах з провідними видавництвами, агентствами, виробничих компаній і інших компаній, студенти вивчають практику.

Ближче до пульсі медіа, дизайну та інформатики

Чи індустрія змінюється так швидко, як медіа, дизайну та комп'ютерної галузі науки. Тому md.h їх навчальні плани і програми до нових вимог ринку безперервно регулює.

Ближче до практики

Професори та викладачі md.h працювали і успішно працюють на практиці. Це гарантує, що студенти набувають поточний і відповідні знання, що дає їм можливість професійного успіху.

Ближче до професорам

У md.h немає масових лекцій. Невеликі групи семінару і легка доступність факультету прямий контакт між студентами і викладачами безпечними.

Ближче до Джобсом

Близькість до бізнесу також близько до потенційним роботодавцям. Md.h допомагає студентам в індивідуальному порядку про свою власну кар'єрну служби.

Навчання в md.h

Школа дизайну ЗМІ має в цілому шість програмами бакалаврату в. Курси Медіа Дизайн, ЗМІ та управління зв'язку, управління Мода, Мода Дизайн і Digital Design Фільм - Анімація / VFX випускник зі ступенем бакалавра мистецтв. Програма закінчується дизайн гри бакалавра наук.

три магістерські програми Медіа-дизайн, Дизайн гри і засоби масової інформації і управління зв'язку закрити один з магістра мистецтв.

Будь-яка наявність навчальних курсів Media Design School акредитовані Центральною агентством з оцінки та акредитації (Zeva).

Навчання та освіта

Кращу освіту - саме це твердження має MD.H. На додаток до університетського викладання Дизайн університет Медіа займає дуже успішним Тренування з IHK закінчення для дизайнера засобів масової інформації для цифрових і друку через.

Вечірні заняття для трудящих і що відбувається під час літніх канікул Медіа табір для всіх молодих на серце, хто хоче перевірити свої таланти для працівників засобів масової інформації, повний спектр MD.H.

Ваше майбутнє - наша місія

Ви плануєте своє майбутнє в дизайні і медіа-світі? Дуже добре! Ми також. Протягом більше 25 років, у нас є студенти з нашими знаннями і досвідом в одному з найцікавіших галузей сучасності - і майбутнє. І саме там, де є бізнес, медіа та дизайн зустрічаються: в творчих оплотів Мюнхен, Берлін і Дюссельдорф.

Навчання буде проходити в тісному контексті з лектором. практика проекти регулярних і інтернатура Для того, щоб підключитися до компанії вже під час їх навчання тут і просувати спільну роботу наших учасників. В цілому, дизайн університету ЗМІ працюють 43 професорів. Перехід в професійний світ супроводжується на кожній дільниці кар'єри служби MD.H.

Дослідження поряд з їх роботою

Так що якщо ви шукаєте нової професійної орієнтації або звукового освіти для їх наступний хід кар'єри, ми правильні люди. Ми пропонуємо найкращу теоретичну і практичну броню. Наш Плюс: цінні контакти в робочому світі, які чекають від нас рекомендацій; , Бажання мотивували студентів до прогресу професійно і особисто; і студентам, які не задоволені перших доступних курсів вивчення, але з кращими.

місця

Школа дизайну ЗМІ представлена ​​в Берліні, Мюнхені та Дюссельдорфі зі своїми власними навчальними центрами із загальною площею 12000 квадратних метрів. Ділянки оснащені великим, високоякісним медіа-технологій, і. . в Берліні і Мюнхена по професійно обладнаний відео і студій звукозапису. Кількість місць в цілому 1400 (WS2014 / 2015). При наявності фази професійних курсів проводяться у відповідних місцях.

Розташування

Мюнхен

Address
Claudius-Keller-Straße 7
81669 Мюнхен, Баварія, Німеччина

Дюссельдорф

Address
Werdener Straße 4

40227 Дюссельдорф, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Берлін

Address
Lindenstraße 20-25
10969 Берлін, Берлін, Німеччина