Прочитайте офіційний опис

Школа Дизайну Медіа - Установа

Школа дизайну ЗМІ є одним з провідних університетів для засобів масової інформації та дизайну в Німеччині. Він утворює в усіх відповідних областях засобів масової інформації з молоді завтрашнього дня. Студенти користь від особливої ​​близькості університету Media Design для економіки.

Md.h підтримує тісні Контакти з діловими підприємствами з акцентом в засобах масової інформації і є членом Асоціації приватних університетів (VHP). організовані в ВЗ більше 40 провідних німецьких приватних університетів.

Md.h один з найбільших приватних постачальників курсів і навчання в області нових медіа, ігри, мода, засоби масової інформації і управління зв'язку та інформаційних технологій. Компанія бачить себе в якості рушійної сили. При розробці тендерних заявок, університет завжди вважав поточний і майбутній попит на ринку праці, І всі існуючі угоди постійно адаптується до нових вимог.

підтримка

Школа Дизайну Медіа Дизайну та інформатики GmbH є Спонсорство для школи дизайну Медіа, Школа дизайну Медіа дизайну та інформатики має три місця проведення досліджень: Берлін, Мюнхен і Дюссельдорф і їх штаб-квартирою в Берліні. Ректор школи дизайну ЗМІ є Хартмут Боде, канцлер md.h є Арнім Zubke.

Дочірня компанія Media Design Academy для освіти і підготовки фахівців GmbH є носієм, заснована в 2014 році Приватний дизайн Media Design Fachoberschule (Md.A-ФОС)

Офіційно визнана і акредитована

З 01. Квітня 2004 року є приватним Медіа Дизайн школа дизайну та інформатики відповідно до § 123 абз. 1 Закон Берлін Вища освіта в поєднанні з § 70 абз. 1 Закону про вищу освіту і затверджений державою, так і від 10.05.2010 сертифікована Science інституційно. Переакредитація з науки відбулося 19.10.2015.

Для полегшення міжнародної порівнянності ступенів, проведених регулярне повторне акредитацію курсів md.h Центральним агентством з оцінки та акредитації (Zeva). Всі курси md.h успішно акредитовано.

Провідні школи дизайну Медіа

Ближче до компанії

Мюнхен, Дюссельдорф і Берлін серед ЗМІ та дизайнерських столиць Німеччини. У спільних проектах з провідними видавництвами, агентствами, виробничих компаній і інших компаній, студенти вивчають практику.

Ближче до пульсі медіа, дизайну та інформатики

Чи індустрія змінюється так швидко, як медіа, дизайну та комп'ютерної галузі науки. Тому md.h їх навчальні плани і програми до нових вимог ринку безперервно регулює.

Ближче до практики

Професори та викладачі md.h працювали і успішно працюють на практиці. Це гарантує, що студенти набувають поточний і відповідні знання, що дає їм можливість професійного успіху.

Ближче до професорам

У md.h немає масових лекцій. Невеликі групи семінару і легка доступність факультету прямий контакт між студентами і викладачами безпечними.

Ближче до Джобсом

Близькість до бізнесу також близько до потенційним роботодавцям. Md.h допомагає студентам в індивідуальному порядку про свою власну кар'єрну служби.

Навчання в md.h

Школа дизайну ЗМІ має в цілому шість програмами бакалаврату в. Курси Медіа Дизайн, ЗМІ та управління зв'язку, управління Мода, Мода Дизайн і Digital Design Фільм - Анімація / VFX випускник зі ступенем бакалавра мистецтв. Програма закінчується дизайн гри бакалавра наук.

три магістерські програми Медіа-дизайн, Дизайн гри і засоби масової інформації і управління зв'язку закрити один з магістра мистецтв.

Будь-яка наявність навчальних курсів Media Design School акредитовані Центральною агентством з оцінки та акредитації (Zeva).

Навчання та освіта

Кращу освіту - саме це твердження має MD.H. На додаток до університетського викладання Дизайн університет Медіа займає дуже успішним Тренування з IHK закінчення для дизайнера засобів масової інформації для цифрових і друку через.

Вечірні заняття для трудящих і що відбувається під час літніх канікул Медіа табір для всіх молодих на серце, хто хоче перевірити свої таланти для працівників засобів масової інформації, повний спектр MD.H.

Ваше майбутнє - наша місія

Ви плануєте своє майбутнє в дизайні і медіа-світі? Дуже добре! Ми також. Протягом більше 25 років, у нас є студенти з нашими знаннями і досвідом в одному з найцікавіших галузей сучасності - і майбутнє. І саме там, де є бізнес, медіа та дизайн зустрічаються: в творчих оплотів Мюнхен, Берлін і Дюссельдорф.

Навчання буде проходити в тісному контексті з лектором. практика проекти регулярних і інтернатура Для того, щоб підключитися до компанії вже під час їх навчання тут і просувати спільну роботу наших учасників. В цілому, дизайн університету ЗМІ працюють 43 професорів. Перехід в професійний світ супроводжується на кожній дільниці кар'єри служби MD.H.

Дослідження поряд з їх роботою

Так що якщо ви шукаєте нової професійної орієнтації або звукового освіти для їх наступний хід кар'єри, ми правильні люди. Ми пропонуємо найкращу теоретичну і практичну броню. Наш Плюс: цінні контакти в робочому світі, які чекають від нас рекомендацій; , Бажання мотивували студентів до прогресу професійно і особисто; і студентам, які не задоволені перших доступних курсів вивчення, але з кращими.

місця

Школа дизайну ЗМІ представлена ​​в Берліні, Мюнхені та Дюссельдорфі зі своїми власними навчальними центрами із загальною площею 12000 квадратних метрів. Ділянки оснащені великим, високоякісним медіа-технологій, і. . в Берліні і Мюнхена по професійно обладнаний відео і студій звукозапису. Кількість місць в цілому 1400 (WS2014 / 2015). При наявності фази професійних курсів проводяться у відповідних місцях.

Доступні навчальні програми:
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Media Design School

Школа дизайну ЗМІ має 25-річний досвід роботи в сфері освіти. У всіх засобах масової інформації та дизайну областей, вона пропонує стані визнаних курсів. Вибір з трьох мі ... [+]

Тому md.h!

Школа дизайну ЗМІ має 25-річний досвід роботи в сфері освіти. У всіх засобах масової інформації та дизайну областей, вона пропонує стані визнаних курсів. Вибір з трьох місць в засобах масової інформації та моди оплотів Берлін, Дюссельдорф і Мюнхен. Це поєднує в собі гарне розташування міста, сучасні зручності і багато способів, щоб зробити вивчення гнучкості.

Дані Тривалість: 7 семестрів Тип: повний робочий день Кредитні бали: 210 ECTS Ступінь: Бакалавр мистецтв (BA) Дати виходу: 1 жовтень Місце проживання: Мюнхен, Дюссельдорф, Берлін За кілька кроків до вивчення ... [-]
Німеччина Munich Düsseldorf Berlin
інформація
німецький
Денне навчання
7 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Media Design School

"Мода не уникнути тебе". - Так що це приносить Карл Лагерфельд до точки. Мода є вираженням духу часу, і вимагає від проектувальників і дизайнерів високого соціально-культ ... [+]

Як структурований курс?

Курс складається з 7 семестрів. 5-й семестр в семестр.

Що робить md.h?

"Мода не уникнути тебе". - Так що це приносить Карл Лагерфельд до точки. Мода є вираженням духу часу, і вимагає від проектувальників і дизайнерів високого соціально-культурного та екологічного свідомості.

в Звичайно, дизайн одягу поміщається на медіальних процеси трансформації моди на додаток до практичних і систематичного обміну розробки прототипу і дизайну колекції, особливу увагу. Студенти розробляють методологічну основу для наукової та концептуальної роботи, а також великі контекстна знання в області моди і дизайну теоретичного діапазону маркетингу і менеджменту моди. Вона буде поширювати знання до нових технологій в дизайні інтерфейсу, промисловий дизайн одягу, текстильного виробництва і візуальної комунікації і їх вплив на процес виробництва одягу і самого одягу. Особлива увага приділяється розвитку обізнаності про екологічна і соціальна відповідальність проектування, виробництво і процес комунікації моди.... [-]

Німеччина Munich Düsseldorf Berlin
інформація
німецький
Денне навчання
7 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Media Design School

При інтенсивної терапії з боку вчителів в невеликих навчальних групах, але особливо застосовуючи те, що вони навчилися реальних проблем підприємств. Наші досвідчені викла ... [+]

Як дізнатися на md.h?

При інтенсивної терапії з боку вчителів невеликі навчальні групиАле в основному, шляхом застосування вивчення конкретних проблем, з якими стикаються компанії. Наші досвідчені викладачі / професори та викладачі / лектори з практики допоможуть ваші знання і навички пов'язана з практикою і постійно розвиватися:

На семінарах з реальними тематичних досліджень, рольові ігри, вправи, дискусії та презентації. У практичних модулях проекту. Вони варіюються від концепції до дизайну і виробництва сайтів, кампаній в соціальних медіа, телевізійних рекламних роликів, радіопередач і брошур У міжнародних семінарів за участю експертів з усіх секторів засобів масової інформації. Дані Тривалість: 7 семестрів Тип: повний робочий день Кредитні бали: 210 ECTS Ступінь: Бакалавр мистецтв (BA) Дати виходу: 1 жовтень Місце проживання: Мюнхен, Дюссельдорф, Берлін Як я md.h студент / в? ... [-]
Німеччина Munich Düsseldorf Berlin
інформація
німецький
Денне навчання
7 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Media Design School

У семи семестрів, які мають право вчителя початківці менеджери моди і менеджерів моди надають великий і широкий досвід в галузі управління бізнесом, продуктів і бренд-мен ... [+]

Що робить md.h?

У семи семестрів, які мають право вчителі вчать брунькуванням Менеджери Мода і менеджери моди великий і багатий досвід фахівців в управління, Продукти харчування й бренд-менеджмент з національним і міжнародним Текстиль та одяг набір фокус. Також важливі мовні та культурні дослідження навички вчать. Для виконання практичних проектів і Praktikumssemester служать для розширення і поглиблення навичок і досвіду, які необхідні для лідерів в галузі управління моди.... [-]

Німеччина Munich Düsseldorf Berlin
інформація
німецький
Денне навчання
7 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Media Design School

Візуалізації, анімації та VFX є невід'ємною частиною кіно, телебачення і реклами. У телевізійній та друкованої реклами Практично всі продукти, представлені на комп'ютері. ... [+]

перспективи

Візуалізації, анімації та VFX є невід'ємною частиною кіно, телебачення і реклами. в ТВ і друкованої реклами Практично всі продукти, представлені на комп'ютері. Ігрової індустрії постійно договірна Digital Designer Film / всередині. Області застосування для анімації і VFX завжди завойовувати нові галузі. Попит на кваліфікованих фахівців великий - і продовжує зростати!

Ще одним аргументом на користь вибору дослідження, дуже хороші можливості, щоб отримати досвід роботи за кордоном. Лондон, Лос-Анджелес, Ванкувер і Шанхай тут найпопулярніші сайти, Правильні місця для ваших майбутніх пропозицій md.h програму ступеня Цифрового кіно Дизайн - Анімація / VFX в Берліні і Мюнхені.... [-]

Німеччина Munich Düsseldorf Berlin
інформація
німецький
Денне навчання
7 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

Media Design School

З необхідної технічної та творчої броні і правильних контактів, щоб зробити це в кращих студій розробки. Обидва пропонують MD.H. І багато іншого. Так про програмування шт ... [+]

До наступного рівня!

З необхідної технічної та творчої броні і правильних контактів, щоб зробити це в кращих студій розробки. Обидва пропонують MD.H. І багато іншого. так про Програмування штучного інтелекту на "Розклад". Це поставить вас в якійсь компанії швидко в більш високі (гра) рівнях.

Дані Тривалість: 7 семестрів Тип: повний робочий день Кредитні бали: 210 ECTS Ступінь: Бакалавр наук (бакалавр) Дати виходу: 1 апреля 2016 (Дюссельдорф) | 1 жовтня Місце проживання: Мюнхен, Дюссельдорф, Берлін Тому можливості! ... [-]
Німеччина Munich Düsseldorf Berlin
інформація
німецький
Денне навчання
7 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою