NBS Northern Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

60766_horsaal01_small.jpg

преамбула

NBS Northern Business School менеджменту та безпеки NBS Northern Business School є приватним державним університетом, розташованим у Гамбурзі.

Ця модель є орієнтиром і орієнтиром для дій усіх членів університету. Тут є орієнтація та безпека, але це також показує претензії та відповідальність. Послідовно застосовується, всі студенти, що збираються разом у коледжі - студенти, викладачі, співробітники та компанії - усвідомитимуть, що вони залучені до гарної роботи: надання молодим людям якісної академічної освіти, що дає їм можливість досягти успіху в суспільстві, щоб сформувати їх і бути індивідуально задоволеними. Академічне вчення може зробити це лише тоді, коли він спрямований як на поточні дослідження, так і на реальні проблеми ділової практики. Особливістю університету є розробка курсів таким чином, щоб вона відповідала змінюваним умовам життя студентів.

Ядром університету є студенти. Вчителі та адміністратори усвідомлюють свою відповідальність за це. Викладачі сприймають себе як наставників та інструкторів студентів. Вони дозволяють студентам вести себе відповідально, толерантно та соціально в контексті критичного відображення - навіть живучи до цих якостей. Вони надають студентам компетенцію працювати науково. Невелика відстань між вчителями та учнями, взаємна довіра та чесність у спілкуванні створюють основу для гарної співпраці та є передумовою для спільного навчання.

Завдання університетської адміністрації полягає в тому, щоб забезпечити організаційну основу навчання в кооперації та ефективно. Студенти та вчителі отримують відкриту та мотивовану відповідь. При цьому, шукають орієнтовані на клієнта рішення.

Усі члени університету поважають свободу науки, навчання та дослідження. Загальні цінності - чесність, вдячність, повага та незалежність.

Викладання та навчання

Університет вважають кваліфіковане викладання у привабливому навчальному середовищі на етапі запуску як найбільш важливе завдання. Програма навчання спрямована на потреби північно-німецької економіки. Тому університет спочатку пропонує навчальні дисципліни з практики в галузі управління бізнесом та управління безпекою. У середньостроковій перспективі ця пропозиція буде розширена до інженерної та промислової техніки. Викладачі оцінюють оцінки на семестр як важливий елемент для постійного вдосконалення та приймають оплату за виконанням. Вони шукають близькість студентів. Студенти працюють у керованих групах; Це створює важливу основу для коротких періодів навчання.

Університет пропонує студентам сучасну підтримку за допомогою веб-інструментів для їх співпраці, тим самим збільшуючи їх гнучкість у часі. Крім професійної кваліфікації студентів, університет створює пропозиції для сприяння їх особистому розвитку. Таким чином, вони мають кваліфікацію для відповідальної професійної діяльності та передових академічних програм.

Університет сприяє навчанню протягом усього життя за допомогою позашкільних програм. Завдяки впровадженню навчальних курсів, які можна порівняти з погляду змісту, як навчальний курс повного дня, так і неповного робочого дня, закладені основи адаптації періодів навчання до індивідуальної життєвої ситуації.

Педагогічний колектив повинен постійно розвиватися, щоб дати їм змогу задовольнити поставлені вимоги, як з точки зору змісту та методології.

Розташування

Гамбург

NBS Northern Business School

Address
Holstenhofweg 62
22043 Гамбург, Гамбург, Німеччина
Веб-сайт

Програми

BA
Цей навчальний заклад також пропонує: