SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчання в центр знань Північний Шварцвальд

Прогнозні навчальних програм бакалаврату та магістра в областях бізнесу та засобів масової інформації в малих групах з індивідуального догляду в Кальве.

The СРЗ університет економіки і засобів масової інформації Кальв є некомерційною приватної, державної, визнаного університету. В даний час близько 330 студентів, що навчаються у встановлених програм бакалаврату та магістратури. При виборі поглиблення профілі Студенти мають можливість погоджувати свої програми досліджень спеціально про поточні події на ринку праці. На додаток до передачі знань і навичок міжкультурного спілкування та мов найбільш важливим на робочому місці навичок міжособистісного спілкування, є частиною навчання. Студенти очікуємо, що невеликі групи і інтенсивний нагляд з боку професорів і викладачів з практики.

Бакалавра і магістра ступінь програми СРЗ університет економіки і засобів масової інформації Кальв

Business Administration (повний і неповний робочий день) Засоби масової інформації та комунікації Управління Медіа Управління та зв'язки з громадськістю Управління Управління маркетингом (акредитація в 2015 році) Культурно-Управління подіями (акредитація в 2015 році)

Першокласну освіту

СРЗ університет економіки і засобів масової інформації Кальв бачить себе в якості центру передового досвіду для навчання в галузі бізнесу та ЗМІ. В університеті майбутніх фахівців, підприємців та менеджерів готують.

Професор, доктор мистецтвознавства. Пітер Дж Вебер - головний і керуючий директор СРЗ університету економіки та засобів масової інформації Кальв - підкреслює: "Ми навчаємо людини в цілому - Сейф у швидко знань на практиці і сильний в команді. Тренування на виживання, ділові ігри та поведінку в міжнародних ділових операціях приклади різноманітних новаторських методів викладання і навчання, за допомогою яких коледж на додаток до технічних навичок також передає найважливіше на робочому місці навичок міжособистісного спілкування. Таким чином, особистість і соціальні навички студенти отримують цільову підготовку і розвиватися. "Студенти очікуємо, що невеликі групи, індивідуальний підхід і особистий коучинг професорів і викладачів з практики. "Це дозволить строгий кабінет, низькі ціни відсіву та підвищення працездатності - для кращих можливостей на ринку праці", сказав Вебер.

Як компанії створюються з бізнес-ідеєю бізнес-плану та успішно утвердитися на ринку? Як соціальні мережі професійно використовується в корпоративної комунікації? Як корпоративний людські ресурси, маркетинг і управління оптимально організовує? Такими є лише деякі з питань, які розглядає студентів СРЗ університету економіки та засобів масової інформації Кальв.

Міжнародні контакти

Інтернаціональність капіталізуються на СРЗ університету економіки та засобів масової інформації Кальв. Університет підтримує тісні контакти з міжнародними університетами-партнерами та науково-дослідних інститутів - зокрема Австрії, Іспанії, Індії та Туреччини. Співпраця спільних науково-дослідних проектів поширюється на програми обміну. Крім того співпрацює СРЗ університет економіки і медіа Кальв з економічними і промисловими компаніями, торговими асоціаціями та камер. Студенти беруть активну участь у дослідженнях, в роботі над проектами, участь у стажуваннях або записи бакалавра і магістерських дисертацій в добре відомих компаній і прихованих чемпіонів. На додаток до іноземних мов, таких як англійська, іспанська, італійська та французька міжкультурної компетентності, такі як "правильні" поведінка в міжнародній бізнес-середовищі в навчальну програму.

Дослідження Дні інформації 2015

СРЗ університету економіки та засобів масової інформації Кальв регулярно проводяться Дослідження Дні інформації. Потенційні студенти мають можливість дізнатися про курси коледжів і університетів, щоб взаємодіяти зі студентами та викладачами, а також брати участь у вибіркових лекцій. Інформаційні дні дослідження будуть проводитися в такі строки:

Середі, 18 березня 2015 фон 14.00 біс 16,00 годинник годинник Середовищем, 29 липня 2015 фон 14.00 біс 16,00 годинник годинник Середовищем, 18 листопада 2015 фон 14,00 біс 16,00 годинник годинник

Крім того, майбутні студенти можуть також окремі призначення консультування.

Регіон Знання Північний Шварцвальд

Середньовічне місто Кальв - батьківщина поета Германа Гессе - щось для приємною і успішною навчального середовища забезпечує атмосферне старе місто в типовому Шварцвальд навколишнього середовища, круглий рік спорту, живий мистецтва сцени і торгових об'єктів. Кальв з хорошим транспортним сполученням, доступної вартості життя і спокійній обстановці для академічного успіху. Столиця штату Штутгарт, золоте місто м.Пфорцхаймі і мистецтв та медіа Карлсруе можна дістатися швидко і легко. Північний Шварцвальд, регіон знання характеризується численними (світ) лідера ринку і прихованих чемпіонів. СРЗ університет економіки і засобів масової інформації Кальв міцно утвердився з 2000 року частина знань Північний Шварцвальд, регіон і в цьому.

Розташування

Калв

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Address
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw
Staatlich anerkannte Fachhochschule
Lederstraße 1
75365 Calw

75365 Калв, Баден-Вюртемберг, Німеччина
Телефон
+49 (0) 7051 9203-0