Прочитайте офіційний опис

58599_IMG_0040.jpg

HDPK - це провідний приватний університет для творчих індустрій, розташований в одному з творчих центрів Німеччини: у Берліні. Програми навчання охоплюють як художні та технологічні аспекти, так і практичні проблеми управління та теорію засобів масової інформації. Навчальна програма фокусується на музичній та медіа галузі (окрім фільмів та телебачення).

Як сам університет, так і викладачі беруть участь у музичних і медіаринках, а їхній досвід втілюється в програми.

HDPE відкрився у квітні 2010 року як приватний університет прикладних наук і був затверджений Департаментом освіти, науки та досліджень Сенату Берліна.

Центральне місце в навчанні університету полягає в тому, що це стосується практики, відображеного в міждисциплінарних проектах, реалізованих у всіх навчальних програмах, і доповнюється науково обґрунтованими, добре продуманими навчальними програмами. Планування навчальних програм базується на реальності швидко змінюваного професійного світу, забезпечуючи постійну адаптацію навчальних програм до нових вимог. У роботі беруть участь як працівники, так і члени піклувальної ради, що посилює цей підхід.

Що відрізняє нас?

Відмінні умови дослідження

Ми встановили для себе високі стандарти. Невеликі групи, професори з сильним досвідом у своїх областях та найсучаснішим обладнанням у наших звукових та фотостудій, а також у цифрових робочих середовищах надають нашим студентам справді професійне робоче середовище.

58613_IMG_9987.jpg

Реальний підхід

Що стосується адміністративних та фінансових аспектів майбутніх професій студентів, управління проектами, медіа-право та медіа-бізнес, то така ж частина навчального плану як художня та технічна підготовка. Ми підтримуємо тісні зв'язки з важливими гравцями галузі, які постійно підтримують зміст наших програм та постійно змінюють професійні можливості.

Протягом всього життя

Студенти ставляться з повагою як цілі люди. Метою є заохочення підходу, який дає орієнтацію на зміну, що виникає навколишнього середовища та підтримує навчання протягом усього життя. Тому ми зосереджуємось на комунікативних та соціальних навичках та практичних проектах, а також на чисто академічних темах.

Партнерство

Майже 600 студентів з 20 країн світу (станом на травень 2016 р.), 24 професора, близько 74 викладачів, 6 бакалаврських та 2 магістерських програм, а також 2 сестринських університети SRH у Берліні (разом представляють 2 000 студентів та 28 програм), HDPK один з дійсно успішних приватних університетів у Німеччині та частина групи SRH з 12000 студентами та 10 університетами.

58600_hdpk_DACH.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Культурна та творча індустрія процвітає у всьому світі, і Берлін є гарячим місцем для творчих галузей, що робить його ідеальним місцем для навчання. Творчі керівники потр ... [+]

Культурна та творча індустрія процвітає у всьому світі, і Берлін є гарячим місцем для творчих галузей, що робить його ідеальним місцем для навчання. Творчі керівники потребують творчих лідерів, і ви навчитеся підтримувати, продавати та керувати успіхами у творчих галузях. Ступінь також підготує вас до початку власного бізнесу або для роботи в більш традиційній галузі, де компанії все частіше шукають інноваційні підходи до управління.... [-]

Німеччина Berlin
інформація
англійська
Денне навчання
7 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Audio Design охоплює чимало більше, ніж звукозапис та дублювання для фільмів, або композиція захоплюючих джинглів для радіо та телевізійних передач у стилі Чарлі Шен. Наш ... [+]

Audio Design охоплює чимало більше, ніж звукозапис та дублювання для фільмів, або композиція захоплюючих джинглів для радіо та телевізійних передач у стилі Чарлі Шен. Наші студенти навчаються аудіо-проектування на приладах та комп'ютерах, створювати та записувати звуки, мову або музику, створюючи тим самим слухову атмосферу.

Зміст, мета і структура курсу

Аудіо дизайн: вивчення звуку, слухання та прослуховування... [-]

Німеччина Berlin
інформація
англійська
Денне навчання
7 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

З B.Mus. Популярна музика - майстер композиторської та інструментальної / вокальної композиції музичних творів, а також їх реалізацію як виконавського музиканта. Ви будет ... [+]

З B.Mus. Популярна музика - майстер композиторської та інструментальної / вокальної композиції музичних творів, а також їх реалізацію як виконавського музиканта. Ви будете знати, як реалізовувати свої креативні ідеї, перш за все, від першого натхнення до виконання або запису. У курсі акцентується увага на написанні пісень, інструменті / вокалі та ансамблі.

Зміст, мета і структура курсу ... [-]
Німеччина Berlin
інформація
англійська
Денне навчання
7 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

hdpk Festival 2017

Moving - Refugees Welcome (Songs for Refugees by hdpk)

B.A. Creative Industries Management at hdpk - Make it a career