SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Введення

Прочитайте офіційний опис

58599_IMG_0040.jpg

HDPK - це провідний приватний університет для творчих індустрій, розташований в одному з творчих центрів Німеччини: у Берліні. Програми навчання охоплюють як художні та технологічні аспекти, так і практичні проблеми управління та теорію засобів масової інформації. Навчальна програма фокусується на музичній та медіа галузі (окрім фільмів та телебачення).

Як сам університет, так і викладачі беруть участь у музичних і медіаринках, а їхній досвід втілюється в програми.

HDPE відкрився у квітні 2010 року як приватний університет прикладних наук і був затверджений Департаментом освіти, науки та досліджень Сенату Берліна.

Центральне місце в навчанні університету полягає в тому, що це стосується практики, відображеного в міждисциплінарних проектах, реалізованих у всіх навчальних програмах, і доповнюється науково обґрунтованими, добре продуманими навчальними програмами. Планування навчальних програм базується на реальності швидко змінюваного професійного світу, забезпечуючи постійну адаптацію навчальних програм до нових вимог. У роботі беруть участь як працівники, так і члени піклувальної ради, що посилює цей підхід.

Що відрізняє нас?

Відмінні умови дослідження

Ми встановили для себе високі стандарти. Невеликі групи, професори з сильним досвідом у своїх областях та найсучаснішим обладнанням у наших звукових та фотостудій, а також у цифрових робочих середовищах надають нашим студентам справді професійне робоче середовище.

58613_IMG_9987.jpg

Реальний підхід

Що стосується адміністративних та фінансових аспектів майбутніх професій студентів, управління проектами, медіа-право та медіа-бізнес, то така ж частина навчального плану як художня та технічна підготовка. Ми підтримуємо тісні зв'язки з важливими гравцями галузі, які постійно підтримують зміст наших програм та постійно змінюють професійні можливості.

Протягом всього життя

Студенти ставляться з повагою як цілі люди. Метою є заохочення підходу, який дає орієнтацію на зміну, що виникає навколишнього середовища та підтримує навчання протягом усього життя. Тому ми зосереджуємось на комунікативних та соціальних навичках та практичних проектах, а також на чисто академічних темах.

Партнерство

Майже 600 студентів з 20 країн світу (станом на травень 2016 р.), 24 професора, близько 74 викладачів, 6 бакалаврських та 2 магістерських програм, а також 2 сестринських університети SRH у Берліні (разом представляють 2 000 студентів та 28 програм), HDPK один з дійсно успішних приватних університетів у Німеччині та частина групи SRH з 12000 студентами та 10 університетами.

58600_hdpk_DACH.jpg

Розташування

Берлін

Address
Potsdamer Straße 188
10783 Берлін, Берлін, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія