Прочитайте офіційний опис

наш університет закінчений 900 студентів в 12 програм бакалаврату та магістратури єдиним приватним, офіційно визнаної і інституційно акредитована Академії наук в Тюрінгії.

Всі курси були розроблені великими умами і сильними партнерами з сектора охорони здоров'я і, таким чином, підвищити авторитет університету. У гнучких моделях дослідження формуються фахівці для зростаючого ринку охорони здоров'я.

Ось Коледж індивідуального коучингу, практичних лекцій і компетентності орієнтованих викладання і навчання. Майстер нейрореабілітації та освіту комплексного дослідження модель фізіотерапії програми бакалаврату і логопедії є унікальними в Німеччині.

Гера

означає, вивчаючи з нами

  • Маленькі навчальні групи і тісний контакт з професорами
  • Завжди один контакт
  • Короткі відстані і сучасний обладнаний будинок університету
  • практичні лекції
  • вивчення Гнучкий і весело провести час з вашими дослідженнями
  • Profiting з мережі СРЗ

Перевірена дослідження якості

Наші дослідження, а також сам університет, підлягають суворому контролю якості нейтральних експертів в якості акредитаційного агентства в сфері охорони здоров'я і соціальних справ (AHPGS) і Наукової ради. Це підкреслює наші високі стандарти, щоб забезпечити студентів СРЗ університету охорони здоров'я Гера найкращої якості досліджень.

Доступні навчальні програми:
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

SRH Hochschule für Gesundheit Gera

Освіта курс і просування по службі в дитячому віці дає вам можливість підтримувати дітей у їх розвитку та підтримати їхню освіту. Вони вчаться для підтримки дітей з ризик ... [+]

Освіта курс і просування по службі в дитячому віці дає вам можливість підтримувати дітей у їх розвитку та підтримати їхню освіту. Вони вчаться для підтримки дітей з ризиком розвитку, що мають обмежені можливості, труднощі в навчанні або поведінкові проблеми і супроводжувати їх зі своїми батьками.

Зміст, цілі та закінчення дослідження

У центрі уваги нашої програми явно на динаміку і розвиток дитини, як немовля, малюк і дитинства. Підтримка становлення та розвитку для дітей та роботи зі своїми сім'ями, представляють центральну основу програми ступеня.... [-]

Німеччина Gera Bonn Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf  + 3 Більше
Жовтень 2019
німецький
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою