The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

Введення

Прочитайте офіційний опис

Давайте змінимось

Давайте змінимось. Ти. Нас. Світ. Це наше повідомлення в Гаазькому університеті прикладних наук (THUAS).

Ми хочемо дати своїм студентам можливість змінити та покращити світ, у якому вони живуть, але це може статися лише у тому випадку, якщо ми працюємо разом - якщо ми розвиваємось та змінюємось.

Нам постійно потрібно застосовувати нові перспективи та рішення для вирішення теперішніх та майбутніх викликів. Відповіді ми знайдемо швидше, якщо будемо готові поділитися та застосувати розуміння, вміння та методи один одного.

Громадяни світу

Ми заохочуємо наших студентів, викладачів та партнерів розвиватися у відкритих глобальних громадян - твердо стояти у власних переконаннях та стикатися зі світом. Ми усвідомлюємо, що наше власне професійне зобов'язання має значення, і ми повинні разом працювати над розробкою та застосуванням креативних рішень.

THUAS - це безпечне, практичне середовище, де ми можемо розвиватися та впроваджувати інновації як глобальні громадяни - разом збиратися, щоб поділитися розвитком, мережами та практикою. Ось так ми плануємо формувати та змінювати світ, у якому живемо, в той час як розвиваємо власні знання та вміння.

"Люди, які твердо стоять у своїх переконаннях і стикаються зі світом".

127350_127313_studentsHaagseHogeschool.jpg

Як ми це робимо?

Наші викладачі, партнери та 26 000 студентів з майже 150 різних країн щодня присвячені цій розробці. Наше глобальне, інноваційне ставлення відображено в наших навчальних програмах та в семи наших центральних темах: Кібербезпека, Глобальне та інклюзивне навчання, Цифрові операції та фінанси, Нульова місія, Інновації в галузі охорони здоров'я, Глобальне управління та управління міськими переходами. Ми також тісно співпрацюємо з понад 300 партнерами з обміну з більш ніж 50 країн, від Бразилії та Китаю до Австралії, США та кількох європейських країн.

Ідеальна платформа

Гаага - ідеальне місце для того, щоб стати глобальним громадянином. Це Міжнародне місто миру та справедливості - політичне та культурне серце Нідерландів. Тут проживають Палац Миру, Міжнародний Суд, Бінненгоф (парламент), 115 посольств, транснаціональні організації, такі як Shell, Siemens та ING, та багато міжнародних неурядових організацій.

Отже, давайте змінимось. Ти. Нас. Світ.

Це ті цінності, які рухають нас

Цікавий
Підключення
Турботливий
Ми допитливі, амбітні та підприємливі. Ми прагнемо внести свій внесок у критичне мислення. Ми вкладаємо значні кошти в нашу мережу для того, щоб разом розробляти нові розуміння. Ми віддані і піклуємося про ваше особистісне зростання.

Якщо ви шукаєте програму ступеня бакалавра, то ви прийшли в потрібне місце в THUAS. У нас понад 65 бакалаврських програм, які різняться за типом та тривалістю. Більшість з них - це чотирирічні програми, хоча деякі можна скоротити до трьох років навчання. Значна кількість викладається англійською мовою. Варіант, який найкраще вам підходить, залежить від ваших уподобань та попередньої освіти. Наприкінці вашої подорожі ви отримаєте диплом університету прикладних наук.

Розташування

Гаага

Address
Johanna Westerdijkplein,75
2521 EN Гаага, Південна Голландія, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія