Tio University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вам цікаво дізнатися більше про вашу програму, що цікавить? Це наші наступні дні відкритих дверей в Інтернеті:

 • Гостинність та туризм - 19 листопада
 • Магістр ділового адміністрування - 10 грудня

Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці href = "https://www.tio.nl/uk/open-days/

Готель, події, туризм та бізнес

Ласкаво просимо до Tio University of Applied Sciences . Tio пропонує вам особисту, прискорену та відмінну освіту і вже багато років є визнаним ім'ям як визнаний навчальний заклад. Бакалаврські програми Тіо протягом багатьох років є одними з найкращих в Нідерландах і займають №1 в різних рейтингах. Яка програма вам найбільше підходить?

28814_Tio-location_Amsterdam.jpg

Відкрийте для себе Tio та його чудові навчальні курси

Познайомтеся з унікальною концепцією Тіо, студентами Тіо, викладачами та чудовими навчальними курсами

Ласкаво просимо в Tio, університеті прикладних наук, де ви будете почувати себе як вдома. Тіо пропонує чудову атмосферу, можливість прискореного навчання і унікальну концепцію Тіо. Студенти люблять дрібне та особисте виховання Тіо.

Tio University of Applied Sciences пропонує ступінь бакалавра в області:

 • Готельний менеджмент
 • Організація заходів
 • Туризм
 • Бізнес

Tio University of Applied Sciences пропонує магістра ділового адміністрування (MBA) у галузі:

 • Міжнародний менеджмент
 • Гостинність
 • Комерційне управління

Тіо лідирує

Тіо виступає за інтенсивну, дрібномасштабну і якісну освіту і має відмінну репутацію відомого навчального інституту протягом багатьох років.

Найкращі навчальні програми в Нідерландах

Всі ступінь бакалавра Тіо і курси професійної підготовки були обрані як найкращі у відповідних галузях Керівництвом з вищої освіти та Керівництвом з професійної підготовки (Keuzegids Hbo en Mbo). - По-перше, є приватний Tio University of Applied Sciences , який має місця в п'яти містах. Студенти дуже позитивно ставляться до цієї школи », - розповідає« Довідник з вищої освіти ».

Тіо пропонує наступні ступені бакалавра:

 • Краща школа гостинності
 • Ступінь найкращого бізнесу
 • Ступінь кращого туризму

Номер 1 у консультації

Те, що Тіо пропонує своїм студентам відмінне консультування, видно з того, що Тио протягом багатьох років займав перше місце в рейтинговому списку з точки зору полегшення навчання з обмеженими можливостями. У всіх категоріях Тіо набирає вище середнього рівня в Голландії, а також досягає найвищого загального балу. Крім того, Tio пропонує студентам, які хочуть виступити більш ніж достатньо викликом за допомогою спеціальної програми з відзнакою.

Чому студенти обирають Тіо

Хочете знати, чому студенти вибрали Тіо? Дізнайтеся більше про те, за що виступає Тіо, і чому студенти люблять Tio University of Applied Sciences та різні навчальні курси, які він пропонує.

 1. Малий та особистий
 2. Багато керівництва
 3. Стимулювання досконалості
 4. Прискорене навчання
 5. Мотивовані студенти
 6. Міжнародні можливості
 7. Приватна освіта для всіх
 8. Тіо веде шлях
 9. Викладачі галузі
 10. Національна організація

Ви не можете прийти в один із наших днів відкритих дверей у містечках Тіо? Без проблем! Ми пропонуємо вам можливість відвідувати онлайн-день відкритих дверей зі свого ледачого крісла. Просто посидьте і розслабтесь, і ми розповімо вам все про іо та його можливості для вас!

Ви можете знайти записані онлайн дні відкритих дверей тут .

Чому вибирати приватний курс навчання в Тіо?

Вам цікаво, які допоміжні курси встановлюють навчальний курс Тіо, окрім інших програм? Нижче ви можете прочитати, чому студенти обирають невелику, особисту та якісну освіту Тіо і як ви можете також скористатися нашим унікальним підходом.

Tio University of Applied Sciences пропонує Вам можливість прискореного навчання в приємній і безпечній обстановці. Вас оточують мотивовані студенти та викладачі з великим практичним досвідом у відповідній галузі.

Tio University of Applied Sciences пропонує курси бакалавра та курси професійної підготовки. Це означає, що ви вчитеся в невеликих групах - приблизно одинадцять студентів на лекцію, в середньому - і отримуєте багато особистого уваги та керівництва. На відміну від субсидованої освіти, Тіо пропонує студентам можливість закінчити навчання за менший час. Ось загальний огляд різних переваг приватної освіти, порівняно з тією, що субсидується урядом:

Мале та особисте виховання

Викладачі навчають невеликим групам і знають своїх учнів по імені. Це робить можливим особисте керівництво.

Широкий нагляд

Викладачі спонукають вас винести найкраще в себе. Ви отримуєте оптимальне спостереження та керівництво для освоєння як теорії, так і практики.

Прискорене навчання

Тіо пропонує прискорене навчання: ступінь бакалавра всього за три-чотири роки і курси професійної підготовки протягом одного-двох років. Таким чином, ви маєте свій ступінь швидше, що дозволяє вам швидше почати свою кар'єру, або ви можете продовжити навчання на магістратуру.

Викладачі галузі

Викладачі використовують свій досвід у галузі, щоб створити зв'язок між теоретичними знаннями, які ви здобули, та його практичним застосуванням.

Досконалості

Кожен навчальний курс Tio отримав найкращі оцінки керівництвом про вищу освіту. Tio пропонує, наприклад, найкращу ступінь готельної школи, кращу стюардесу, ступінь туризму та бізнесу та найкращий курс навчання комерційної економіки! Тіо хоче прищепити той самий потяг до досконалості у своїх учнів. Крім того, у Тіо є програма відзнаки для талановитих студентів, які хочуть досягти успіху.

28816_Tio-Utrecht.jpg

Вибір між вищою професійною освітою або дослідницьким університетом?

Ви ще не вирішили між ступенем бакалавра в університеті прикладних наук або в університеті? Нижче ми пояснимо різні відмінності між ступенем бакалавра та вищою освітою. Вибір за вами.

Диплом бакалавра Університетська освіта
Навчання за професією Навчання проводити дослідження
Чіткі перспективи кар'єри Незрозумілі перспективи кар’єри
Багато годин контактів Менше годин контактів і більш незалежне навчання
В основному практичні та з практичним фокусом В основному теоретичні
Впровадження знань на практиці Відкриття та обмін новими знаннями
Навички та ставлення до посади / професії Навички для досліджень та науки
Багато різних предметів Менше предметів, більш поглиблений підхід
Зміст курсу розповсюджується Зміст курсу часто концентрований, високий темп
Особисті настанови Менш особисте, знайдіть усе для себе
Вчіться як частина групи Зосередьтеся на самостійному навчанні
Лекції в (малих) класах Лекції у великих лекційних залах
Багаторазове стажування та заключна дипломна робота Необов’язкове стажування / випускна робота
Студенти готуються до посади / професії Студенти проходять підготовку в галузі експертизи

Вибір якості

Вибір навчального курсу є важливим для вашого майбутнього. Як ви можете прийняти це рішення? Є інструменти, щоб дізнатися, чи є ви, наприклад, ступінь бакалавра високої якості. Studiekeuze123 - це веб-сайт, який дозволяє порівняти навчальні курси та побачити, як нинішні студенти оцінюють свої відповідні навчальні курси. Посібник з вищої освіти щорічно публікує огляд кращих навчальних курсів у Нідерландах. Обидва інструменти допоможуть вам прийняти правильне рішення для вашого майбутнього.

28813_Tio-Keukenhof.jpg

Дослідження вибору перевірки

Якщо ви хочете бути впевненими, що ви робите правильний вибір, перевірка вибору дослідження Tio ідеально підходить для вас. Щоб дізнатися, чи є курс навчання правильним для вас, ви можете підписатися на перевірку на вибір, що не є обов'язковим, від Тіо. Ця перевірка вибору дослідження може включати, наприклад, відвідування дня відкритих дверей або випробувального дня, мічення разом з студентом Тіо на день, проведення особистої зустрічі або фінансової консультації. Після того, як Ви отримаєте прийом до Тіо, Вас можуть попросити на зустріч з Вашим майбутнім тренером, щоб обговорити свій вибір.

Якщо ваша попередня освіта недостатньо пов'язана з курсом навчання, який ви бажаєте записати, планується запланувати співбесіду та оцінку. Виходячи з результатів цього інтерв'ю та оцінки, ви все-таки можете бути прийняті на курс навчання.

Навіть після 1 травня

Перевірка вибору дослідження Tio доступна навіть після 1 травня. У святкові періоди і в літні місяці Тіо працює щодня. Цим Вам пропонується зупинитися і відчути Тіо для себе.

Розташування

Амстердам

Address
Tio Amsterdam
Tempelhofstraat 5

1043 EA Амстердам, Північна Голландія, Нідерланди

Утрехт

Address
Tio Utrecht
Oudenoord 2

3513 ER Утрехт, Утрехт, Нідерланди

Роттердам

Address
Tio Rotterdam
Weena 457

3013 AL Роттердам, Південна Голландія, Нідерланди

Ейндховен

Address
Tio Eindhoven
Begijnenhof 8-12

5611 EL Ейндховен, Північний Брабант, Нідерланди

Хенгело

Address
Tio Hengelo
Julianalaan 9

7553 AB Хенгело, Оверейсел, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія