Touro College Berlin

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Touro College

Touro College був заснований в Нью-Йорку в 1970 році доктором Бернар Ландер - коледж ліберального мистецтва. З 1970-х рр. Розширення коледжу досягло Каліфорнії, Невади, Ізраїлю, Росії та Німеччини.

У 2001 році доктор Ландер попросив Сару Нахама працювати разом і заснувати в Берліні коледж Touro. Рішення вибрати столицю Німеччини як новий кампус для Touro College було засновано на глибокій єврейській історії коледжу та об'єднанні громад в Берліні. У серії осені 2003 року в Туро Берліні відкрився клас з 18 студентів, які вивчають бакалаврів у програмі "Міжнародний бізнес", які зрештою стали ступенем бакалаврів з управління бізнесом.

У 2005 році доктор Ландер був натхненний візитом до Меморіалу Голокосту у Берліні та хотів створити Інститут Голокосту в Туро. Інститут зв'язків та толерантності Ландер був створений в університеті міста Університет Торо в 2006 році. У падінні семестрі 2007 року кафедра привітала свого викладацького складу для магістрів програми комунікації з Голокостом. Програма МВА була введена незабаром після 2010 року, а бакалавр мистецтв у галузі психології був створений у 2013 році.

У Touro College, Берліні, ми прагнемо подолати розрив між академічними системами США та Німеччини та створити багатокультурне середовище, яке сприятиме вивченню.

Місія

Touro College є незалежним інститутом, призначеним для передачі і закріплення єврейської спадщини, а також служити загальному співтовариству відповідно до їхньої прихильності до інтелектуального запиту, передачі знань, соціальної справедливості та обслуговування суспільству.

Touro College Berlin пропонує університетські та випускні програми з управління бізнесом, психологією та вивченням історії Голокосту. Ці програми служать різноманітним компонентам спільноти Туро та більшого суспільства, особливо тих, котрі раніше були недосвідченими. Touro Berlin - це коледж, в якому студенти готуються до професійного світу і отримують відвагу та інструменти, необхідні для успішної кар'єри.

Ми прагнемо надати унікальну можливість для міжнародної освіти повністю англійською мовою в нашому мальовничому берлінському кампусі. У Туро наша місія та бачення керуються нашими міжнародними, американськими та єврейськими цінностями. Ми охоплюємо студентів з усього світу та прагнемо забезпечити якісне навчання.

Наша історія - кампус "Am Rupenhorn"

Наш кампус розташований у чарівному районі Берліна Шарлоттенбург. Touro College Berlin був створений у 2003 році в історичній віллі Bauhaus з глибокою історією. Будинок нашого кампуса спочатку належав до сім'ї Lindemann і був розроблений німецьким архітектором Бруно Поль. Коли гітлерівці захопили владу у 1930-х роках, будинок Lindemann в Ам Рупенхорні став офіційною резиденцією Ханна Керрля, міністра рейхскірхів (міністра церкви рейху). Коли війна закінчилася в 1945 році, будинок був переданий Союзним військам і був використаний як навчальний центр для британського військового у роки після війни. Врешті-решт, він був переданий уряду Берліна і був використаний як педагогічний та освітній центр у 1950-х роках. Кампус був придбаний Touro College у 2003 році з класом всього 18 студентів у першій програмі бакалаврів у бізнесі.

Розташування

Берлін

Address
Am Rupenhorn 5
Берлін, Берлін, Німеччина