University of Applied Sciences Europe - English Programs

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про наш університет

Що особливого у нас

Університет прикладних наук Європи - Iserlohn, Берлін, Гамбург виховує дизайнерів і керівників завтрашнього дня в галузі

 • Бізнес,
 • Психологія
 • Медіа та комунікація,
 • Спортивний менеджмент,
 • Мистецтво та дизайн.

Університет прикладних наук Європи є частиною глобальних університетських систем. Університет сприяє орієнтованому на майбутнє розвитку навичок та міждисциплінарних форм навчання у відповідності з реальною практикою та за найвищими міжнародними стандартами на місцях у Iserlohn, Берліні та Гамбурзі.

Завдяки взаємодії між креативним, підприємницьким і цифровим мисленням, а також міжнародною перспективою, різні сфери дослідження взаємно збагачують один одного і пропонують нові підходи до викладання та досліджень з урахуванням вимог ринку праці 4.0.

Компанія BiTS була заснована в 2000 році як незалежний університет. Сьогодні вона є частиною Університету прикладних наук Європи та місцем зустрічі молодих бізнес-талантів, викладачів, підприємців та компаній по всьому світу. Тут ми створюємо середовище, в якому студентів і викладачів заохочують до розробки нових ідей і виявлення повного підприємницького потенціалу.

Закласти фундамент для захоплюючої кар'єри з орієнтованими на майбутнє, акредитованими ступенями бакалавра та магістра в Берліні, Гамбурзі або Iserlohn (Північний Рейн-Вестфалія).

Унікальна міжнародна мережа

Зробіть світ своїм кампусом! В Університеті прикладних наук Європи ви навчаєтеся в глобальній мережі . Ми заохочуємо вас пробувати речі під час навчання, надихатися новим досвідом, розширити особисті та професійні горизонти. Ви отримаєте вигоди від:

 • Інтегрований семестр за кордоном у відомому університеті-партнері
 • Міжнародний та успішний факультет
 • Глобальні лекції та транскордонні практичні проекти за допомогою інноваційних методів навчання
 • Міжкультурний обмін - практично і на кампусі - більше 100 країн представлені на нашому кампусі
Індивідуальний розвиток та міждисциплінарне навчання

Університет прикладних наук Європи пропонує вам академічне середовище, в якому вам сподобається викладати за кращими міжнародними стандартами, не втрачаючи своєї індивідуальності.

Перехід у майбутнє, складні та цілеспрямовані рішення все частіше вимагають включення різних точок зору, нових технологій, творчості та методів дослідження. Для того, щоб забезпечити ваш особистий розвиток і ранню орієнтацію на кар'єру, ви працюєте практично і міждисциплінарно з самого початку і заохочуєтеся думати за межами кордону з широким вибором предметів. У Університеті прикладних наук Європи ви маєте додаткову можливість займатися позашкільними міждисциплінарними студентськими ініціативами, щоб поліпшити свій професійний профіль і зробити себе привабливим на ринку праці.

Додаткові сертифікати та залучення до навчання

Крім того, розробка індивідуальних символів має значення: студентам пропонується реалізувати проекти за власною ініціативою у студентських ініціативах та проводити позакласні заходи . Вам буде присвоєно унікальний додатковий сертифікат , який відображає розвиток основних навичок. Вони були визначені Лауреатом у дорученому дослідженні більш ніж 5000 партнерів і більше 20 000 студентів, викладачів, співробітників та випускників. Це ще одна можливість для студентів і випускників, щоб отримати перевагу над іншими претендентами на роботу.

Крім того, ви можете приєднатися до одного з наших численних студентських курортів під час навчання і розвивати свої навички поза навчальним планом. Кілька прикладів:

 • CampusMagazin
 • BiTS.fm
 • BiTS Vision
 • Рубікон
Максимальна практичність

Справжній професійний досвід з першого дня: У Університеті прикладних наук Європи у вас є можливість перевірити, що ви дізналися відразу після заняття, і отримати уявлення про повсякденну роботу сектора під час навчання. Всі програми розроблені, за змістом і графіком, щоб дозволити вам застосовувати теорію безпосередньо на практиці.

Зокрема, програми, орієнтовані на практику, надають UE:

 • Викладачі, які є видатними фахівцями в своїй тематиці і є професійно активними в бізнесі .
 • Інтегровані стажування, які можна, наприклад, завершити в одному з наших численних партнерських підприємств.
 • Проекти співробітництва з провідними бізнес-гігантами, такими як SAP.
Навчіться з професіоналами в інноваційному середовищі

Успішні ділові люди не тільки відмінні професіонали бізнесу, але й володіють іншими лідерськими навичками. Ми хотіли б, щоб ви взяли це до серця під час навчання і з цією метою приведіть вас разом з людьми, які найкраще знають.

Гарантуючи невеликі класи і групи семінарів , ми створюємо абсолютно унікальне середовище для вивчення, де ви можете розвиватися інтенсивно та індивідуально . У ваших навчальних проектах, а також спеціальних семінарах з м'яких навичок, ми ознайомлюємо Вас з фундаментальними здібностями, такими як управління командою, самоорганізації та стратегічного планування, завершують свій профіль навичок та розвивають підприємницьке мислення.

Станьте частиною нашої команди і зробіть різницю - у всьому світі.113445_pexels-photo-1326947.jpeg

Програми на нашому бізнес-факультеті

Ми пропонуємо різні програми, такі як:

 • Бакалавр
 • Ступінь подвійного бакалавра
 • Численні ступені магістра

Деякі з цих програм пропонуються англійською мовою.

Виберіть один з трьох місць

Університет прикладних наук Європи має три місця в творчих центрах Берлін, Гамбург і Ізерлон.

 • Берлін - підприємницький центр, законодавця моди, столиця способу життя, інкубатор ідеї - кілька міст похвалили в усьому світі за їх різноманітність так само, як німецьку столицю. На нашому Кампусі в Берліні Ви навчаєтеся поблизу економічної точки Потсдамської площі.
 • Гамбург - У медіа-місті №1, пліч-о-пліч з Spiegel, Stern, Die Zeit, Google, Twitter, Facebook та ін! Наш кампус Гамбург розташований недалеко від альтернативних околиць, а також від висококласного центру міста.
 • Iserlohn - У Північному Рейні-Вестфалії від Seilersee лежить наш Campus Iserlohn, багатий на традиції і третій найкрасивіший кампус в Німеччині за опитуванням журналу Unicum. Звідси легко дістатися до промислових центрів Північного Рейн-Вестфалії - Дортмунда та Кельна.
Сучасне обладнання

Ми пропонуємо програму, в якій Ви познайомитесь з обладнанням, яке Ви будете використовувати пізніше. Таким чином, залежно від кампусу, доступні зручності від масових басейнів до фотостудій та семінарів для трафаретного друку.

Для ваших проектів, ви можете запозичити ноутбуки, камери та інші аксесуари в будь-який час.

Держава розглядається і акредитована

Університет прикладних наук Європи визнаний і акредитований Північним Рейн-Вестфалією і Німецькою радою науки і гуманітарних наук як державою, так і інституцією, і це протягом 10 років, як один з небагатьох університетів, щонайдовше тривалістю в Німеччина. Всі наші програми акредитовані FIBAA, однією з найбільш актуальних європейських та міжнародних орієнтованих агентств з забезпечення якості та розвитку в академічній освіті.

Ваша кар'єра після закінчення навчання

Ступінь бакалавра в Університеті прикладних наук Європи є оптимальною основою для успішного професійного майбутнього - будь то бізнес, ЗМІ, спорт, ІТ та технології, зайнятість, менеджер або підприємець.

Наші програми магістра дають вам додаткову можливість встановити себе професійно, будувати на своїх особистих навичках, і вийти на наступний рівень у вашій кар'єрі. Наш Міжнародний центр кар'єри використовує контакти в межах нашої компанії та мережі випускників, щоб особисто підтримати Вас у плануванні нашого індивідуального шляху перевізника та під час фази застосування.

Зробити Університет прикладних наук Європою наріжним каменем для вашої кар'єри і покласти щось велике в рух!115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Наше бачення

У Університеті прикладних наук Європи ми прагнемо забезпечити наших випускників тривалими та успішними дослідженнями та навчанням для роботи у цифрову епоху. Будучи державно-акредитованим університетом прикладних наук у приватній власності, ми сприяємо особливо незалежному підприємницько-творчому мисленню і дії. Ми надаємо відповідні спеціалісти, прийняття рішень та соціальні навички через сучасні педагогічні концепції в гнучких навчальних програмах. Як космополітичний, європейський університет, ми розвиваємо як місцеві, так і глобальні перспективи і активно сприяємо міжнародній мобільності наших студентів.

Ми дотримуємося поважних міжособистісних стосунків, які мотивують наших студентів і співробітників сприяти формуванню та подальшому розвитку університету. На кожному кампусі ми розвиваємо особисту атмосферу, індивідуально звертаючись і активно доповнюючи унікальні сильні сторони, життєві ситуації та шляхи розвитку наших студентів.

Послідовне поєднання теоретичних вимог і практичної реалізації сприяє підвищенню професійної цікавості і орієнтується на розвиток унікального профілю. Для цього ми розглядаємо діалогово-орієнтовані, інтерактивні педагогічні концепції в малих групах як оптимальні способи набуття орієнтованих на результат компетентностей. Крім того, міждисциплінарне співробітництво різних відомств пропонує студентам значну додану вартість.

Ці цілі переслідуються і зустрічаються професорами, які самі по собі є науково і практично активними і повністю знайомі з сучасними викликами у своїй галузі знань. Ми виконуємо нашу освітню місію з однаковою відповідальністю як до професійних, так і до соціальних вимог, що вимагаються від нас. Зрештою, наш університет бачить себе в якості привабливої платформи для передачі знань і досліджень у процесі, що спрямовує наших студентів стати незалежними, рефлексивними і відповідальними особистостями.111577_pexels-photo-1152500.jpeg

Наші цілі

Наша найважливіша мета - ваш успіх. Ми стоїмо за тим, щоб ви ідеально підготувалися до початку своєї професійної кар'єри і зробити свій власний шлях. Маючи це на увазі, ми навчаємо наших студентів стати молодими професіоналами з заповзятливим духом і підходом.

Як навчаються знання та навички

Сьогодні вам потрібна комбінація здібностей для створення успішної кар'єри. Основні знання та соціальні навички, управлінські ноу-хау та довіра на міжнародному рівні є основою для управлінської кар'єри у вільній економіці. У ці дні підприємливі молоді менеджери з гарною теоретичною освітою, які отримали відповідний практичний досвід як вдома, так і за кордоном під час навчання, користуються популярністю у всіх сферах бізнесу. Ми підготуємо Вас до виконання цих вимог.

Результати говорять самі за себе: Випускники Університету прикладних наук Європи вступають у роботу дуже швидко.112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Що ми пропонуємо

За межами лекційного залу різні студентські ініціативи в Університеті прикладних наук Європи дають вам цінний практичний досвід. Ми очікуємо і заохочуємо вас взяти участь у цих заходах. Вони показують, наскільки високо мотивовані студенти, і підкреслюють практичний підхід університету. Ініціативи так само різноманітні, як курси навчання.

Встановлення, переслідування та досягнення амбітних цілей

Напевно, найвідомішою ініціативою є “Campus Symposium”. Відомі діячі, такі як Білл Клінтон, Кофі Аннан і Герхард Шредер, у минулому прийняли запрошення виступити на цій всесвітньо відомій економічній конференції. Ця подія організовується виключно студентами - від розміщення гостей, харчування, продажу квитків до PR, спонсора та спікера. Інші ініціативи включають, наприклад, консультування фірм про те, як вирішувати бізнес-проблеми, незалежне виготовлення телевізійного або радіо-шоу або соціальні проекти. Проте ви приймете участь в Університеті прикладних наук Європи, ви отримаєте цінний практичний досвід.113991_pexels-photo-933964.jpeg

Розташування

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: