University of Groningen - Campus Fryslan

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Гронінгена надає високоякісні та високо оцінені освітні програми для бакалаврів, магістрів та аспірантів з усього світу. Студенти університету Гронінгена сприяють новаторським та суспільно значимим дослідженням. Наші студенти відчувають себе як вдома в безпечному і життєдайному місті Гронінген.

Програми

Шукаєте можливість отримати академічне навчання у вищому університеті в Нідерландах? З більш ніж 45 бакалаврськими програмами, деякі з яких мають декілька варіантів (треків) та понад 160 магістерських програм, це місце, де потрібно бути університетом Гронінгена. І не тільки для вас - студенти та вчені приїжджають до університету Гронінгена з усього світу.

Чому вибирати Гронингена?

Ми - Top 100 університету
Університет Гронінгена забезпечує високоякісні освітні програми. Ми пропонуємо широкий спектр цікавих, високо цінних дипломних програм, які добре оцінюються на міжнародному рівні. Як наш студент, ви отримаєте високоякісний нагляд і маєте на вибір багато програм. Винятково мотивований та талановитий студент, ви можете приєднатися до нашого коледжу з відзнакою для додаткового завдання.
Наші новаторські дослідження
Гронінген є одним з провідних дослідницьких університетів Європи. Університет проводить науково-дослідні та соціально значимі дослідження, що створюють мости між дисциплінами. Наші дослідження зосереджені на трьох основних напрямках - "Енергетика", "Здорове старіння" та "Сталий суспільство". З цими темами університет прагне подолати розрив між наукою та суспільством. Як наш студент, ви внесете внесок у нашу першокласну роботу.
Ніколи не тупого моменту
Гронінген - це активне студентське місто. Її населення має найнижчий середній вік у Нідерландах; один з чотирьох жителів - студент. Студентів можна побачити скрізь: навчаючись у парку Noorderplantsoen, насолоджуючись нічним життям та працюючи на різних роботах неповного робочого дня. Гронінген також є безпечним і зеленим містом, щоб жити, а спокійна сільська місцевість - коротка їзди на велосипеді. #NothingTopsGroningen
400 років репутації
Університет Гронінгена має багату історію та чудову репутацію. Багато талановитих людей у ​​різних дисциплінах навчалися або працювали в університеті протягом 400 років свого існування, включаючи чотирьох лауреатів Нобелівської премії, першої студентки-студентки Нідерландів, першої жіночої лекції, першого голландського космонавта та перший президент Європейського банку.
Це місто культури
Гронінген проводить унікальні фестивалі, в тому числі Noorderzon в парку Noorderplantsoen та музичний фестиваль Eurosonic Noorderslag. Є багато музеїв, таких як Музей Гронінгера з прекрасними сучасними виставками. Штадсшювбург (міський театр) - 133 роки, і це один з найстаріших і найкращих театрів в Нідерландах. Багато театрів, кінотеатрів та концертних майданчиків задовольняють усім смакам, незалежно від того, чи ви хочете подивитися або бажаєте приєднатися!
"Протягом усього мого бакалавра я відкрив культурні можливості та жвавість, які можуть запропонувати лише місто з 25% студентів"

Джеремі Діллман, бакалавр. Студентка психології

Розвивай свій талант
Гронінген та його університет пропонують можливості для розвитку та талант. Як наш студент, ви зможете повністю розвинути свої здібності та внести свій внесок у дослідження та суспільство. Ваші професори та викладачі будуть там, щоб допомогти вам на кожному кроці. Ви також можете відвідати наш Центр кар'єри за порадою. Гронінген - це місце після закінчення навчання; ви можете знайти роботу в університеті або в одній з багатьох компаній у місті талант!
Подорожувати світом
Університет Гронінгена має міцні міжнародні зв'язки, що означає, що ви можете легко витратити частину навчання за кордоном. Університет також пропонує кілька унікальних міжнародних магістерських програм у співпраці з іншими великими європейськими університетами. Гронінген розташований у центрі Європи з Парижем, Лондоном та Копенгагену, всього за кілька годин. Поділіться своїми подорожами з нами: #MyUGStory.
Зробіть друзів з усього світу
Наш університет відомий своєю великою міжнародною спільнотою. Щорічно в Гронінгені навчається понад 4000 іноземних студентів з більш ніж 120 країн світу. Понад 180 наших ступенів викладаються англійською мовою. Життя в Гронінгені, не говорячи нідерландським, не є проблемою; ви зможете замовити їжу, купувати одяг і навіть займатися спортивними заняттями англійською мовою. Наша студентська мережа Erasmus (ESN) - це найбільші в Європі розділи ESN, які допомагають усім іноземним студентам у Гронінгені. ESN організовує близько 150 заходів на рік, таких як тиждень для вступу та заняття велосипедом!
Спробуйте нові види спорту
Наш університетський спортивний центр ACLO є найбільшим університетським спортивним центром у Нідерландах. Незалежно від того, чи хочете ви спробувати команду, відправитися в окремий клас Зумби або спробувати скелелазіння, ACLO є місцем, де можна бути. ACLO пропонує понад 85 різних видів спорту та підтримує 49 спортивних клубів. На додаток до наших спортивних об'єктів, Університет пропонує спеціальні заходи для провідних спортсменів, щоб адаптувати свою навчальну програму до своєї спортивної програми.
#thecityisourcampus
Гронінген - це яскраве та молоде місто з безліччю точок доступу. Ви можете отримувати свіжі продукти, м'ясо та сир три дні на тиждень у "Vismarkt" посеред міста. Перейдіть до "Kijk in 't Jatstraat" біля нашого будинку Harmony для здорового обіду з однокурсниками. Любіть купувати? Відвідайте Zwanestraat: найкращу торговельну вулицю в Нідерландах. Або зустрічі з друзями в одному з численних пабів Гронінгена. Місто Гронінген - це ваш кампус!

Розташування

Гронінген

Address
University of Groningen
PO Box 72
AB Groningen

9700 Гронінген, Гронінген, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми