Прочитайте офіційний опис

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam - це всесвітньо відомий дослідницький університет, заснований у 1880 році. Університет пропонує понад 150 програм англійської мови на бакалаврських, магістерських та докторських рівнях для 23 000 студентів з усього світу. Студенти та співробітники 130 національностей створюють динамічну міжнародну академічну спільноту.

Університет розташований у живій містечку Амстердамі, одній з найбільш багатокультурних міст світу, з найбільшою концентрацією студентів у Нідерландах, де англійська мова є другою мовою. Кампус оточений одним з найбільш динамічних і швидко розвиваються ділових районів Нідерландів, де розташовані понад 700 компаній.

З більш ніж 24 000 учнями, з яких 3300 є міжнародними, університет проводить передові дослідження проблем суспільного та наукового значення. Університет відрізняє себе в дослідженні та освіті через чотири міждисциплінарні теми: здоров'я людини та наук про життя, науку для сталого розвитку, зв'язаного світу та управління суспільством. Як студент це допоможе вам вийти за межі наукових дисциплін та шукати відчутних рішень для кращого світу. Крім того, Vrije Universiteit Amsterdam вважають різноманітність, будь то культура, переконаність, національність чи попередня освіта, як джерело інновацій та прогресу, а отже, і особлива сила.

Якість освіти

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) має репутацію стерлінгів за високу якість навчання. Ви працюєте у відносно невеликих групах, в яких значний акцент робиться на взаємодію та особистий підхід. Навчання добре організоване. Це відображається, наприклад, у чіткій структурі навчальних програм.

Живий Амстердам

Університет розташований у живій містечку Амстердамі, одній з найбільш багатокультурних міст світу, з найбільшою концентрацією студентів у Нідерландах, де англійська мова є другою мовою. Будучи студентом VU Amsterdam , ви можете скористатися усіма перевагами, що пропонуються столицею. Усього за п'ятнадцять хвилин ви перебуваєте в жвавому центрі Амстердама, де є численні магазини, розваги, парки та кафе для тротуару. Амстердам є безпечним і широко розмовляють англійською мовою.

Персональний нагляд

VU Amsterdam приділяє значну увагу порадам щодо особистих досліджень. Право на початку курсу навчання ви будете ознайомлені з радником з вивчення програми. Ця людина запропонує вам поради щодо будь-яких проблем, які можуть виникнути у вашому навчанні, і відповісти на питання про ринок праці.

Унікальна ідентичність

VU Amsterdam був першим в Нідерландах університетом, створеним приватною особою, без втручання з боку церкви чи держави. Ця спадщина все ще є дуже частиною того, хто ми є: VU виступає за Vrije Universiteit, який буквально перекладається як "Вільний університет". З самого початку університет визначив власні галузі досліджень, створив власні навчальні програми та практикував свої власні дидактичні методи.

Легко доступний

Vrije Universiteit Amsterdam легко дістатися на громадському транспорті. Аеропорт Схіпхол лише за 8 хвилин їзди на поїзді. Станція метро Amsterdam Zuid знаходиться за декілька хвилин ходьби від університету VU University Amsterdam. Існує також швидкий трамвайний зв'язок з Центральним вокзалом Амстердама або Амстердамською станцією Слотердік, час проїзду всього шістнадцять хвилин. VU Amsterdam також легко доїхати на машині, розташована недалеко від Амстердамської орбітальної автомагістралі.

Кампус університету

Майже всі наші студенти, співробітники та програми розташовані на кампусі: єдиний будівельний комплекс в діловому районі Амстердама. Відповідно, в процесі навчання дуже легко ознайомитись з іншими дисциплінами.

Акредитація

Vrije Universiteit Amsterdam повністю визнається міністерством освіти Нідерландів як науково-дослідний університет. Всі програми ступеня в Університетському університеті Амстердама або акредитовані або під час акредитації NVAO, Організації з акредитації Нідерландів та Фландрії. Цей орган був створений за міжнародним договором та гарантує якість вищої освіти у Нідерландах та фламандською мовою Бельгії шляхом акредитації навчальних програм.

Типи програм

VU Amsterdam пропонує чотири типи програм:

  • Бакалаврські програми (що ведуть до BA / LLB / BSc)
  • Магістерські програми (що ведуть до MA / LLM / MSc / MPhil)
  • Докторські / докторські програми (що ведуть до кандидата наук / докторантури)
  • Програми без ступеня (Навчання за кордоном

Стипендії

За допомогою нашої власної стипендії, Програми стипендій VU (VUFP), ми пропонуємо високо мотивованих студентів з відмінними результатами навчання унікальну можливість досягти ступеня магістра з фінансовою підтримкою університету. Стипендія VUFP - це відмова від навчання. Стипендіальна програма Holland (HSP) призначена для студентів з-поза межами Європейського економічного простору (ЄЕЗ), які хочуть стежити за програмою магістра в Нідерландах. VU Amsterdam охоплює різноманіття як збагачення нашого вчення, дослідження та наш внесок у розвиток суспільства. Ця стипендія спеціально призначена для відмінних студентів, які сприяють різноманітності в нашому кампусі. Як міжнародний студент, який планує навчатися в VU Amsterdam , ви можете подати заявку на різноманітні гранти та стипендії. Детальну інформацію про стипендії та терміни можна знайти на WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS АБО WWW.GRANTFINDER.NL.

Програма стипендій VU

Програма стипендій VU (VUFP) пропонує талановитим майбутнім студентам унікальну можливість пройти ступінь у магістерських програмах у ВУ.

Організація

VU Amsterdam - це традиційний голландський університет, який очолює Виконавча рада (три члени) та має 10 факультетів безпосередньо під керівництвом виконавчого комітету. Кожен факультет надає один або більше бакалаврських та магістерських програм та проводить дослідження. Всі вони організовані по-різному, але більшість з них мають рада, центральний персонал, кілька кафедр та випускників шкіл. Університет також має ряд службових відділів, з яких є Міжнародний офіс, а також ряд міждисциплінарних дослідницьких інститутів.

Приватно чи публічно?

VU Amsterdam є одним з 14 державних університетів, які визнані міністерством освіти Нідерландів і тому частково фінансуються урядом. Під голландською системою уряд субсидує визнані університети на основі їх кількості студентів, а також встановлює ліміти та керівні принципи стосовно плати за навчання, які ці університети мають право стягувати. Це забезпечує доступ до якісної вищої освіти для всіх голландських громадян, багатих або бідних. VU Amsterdam вітає заявників з усіх професій.

Міжнародні офісні послуги VU

  • Віза / вид на проживання

Дізнайтеся, чи потрібна вам віза / вид на проживання та як це буде організовано.

  • Розміщення

Інформація про розміщення у VU Amsterdam .

  • Реєстрація в муніципалітеті

Коли ви приїхали в Нідерланди, ви повинні зареєструватися в муніципалітеті. Дізнайтеся, що потрібно зробити.

  • Введення діяльності

Після Вашого приїзду в VU Amsterdam пройдуть численні вступні заходи.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Vrije Universiteit Amsterdam

... [+]

На другому курсі основна увага приділяється поглибленню знань, отриманих в перший рік. Наприклад, це буде ознайомлення з нейропсихологією.

[-]
Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Бізнес аналітика на VU Amsterdam - це наука, яка займається вдосконаленням бізнес-процесів шляхом широкого використання даних та методів на перехресті математики та інфор ... [+]

Реальні дані, реальні рішення

У сучасному світі, керованому даними, організації потребують експертного судження та чіткого аналізу, щоб забезпечити прийняття правильних рішень. Бізнес-аналітика дає змогу використовувати інформаційні технології, великі дані, статистику та машинознавство для оптимізації результатів та досягнення стратегічних цілей.

Ваша здатність поєднувати в собі ідеї з математики, інформатики та економіки з високорозвиненими кількісними та комунікаційними навичками зробить вас ключем до успіху будь-якої організації. З'єднання, які ви створюєте, і створені вами рішення дозволяють максимально використати дані в бізнесі та за її межами.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Будучи студентом Амстердамського університету коледжу (КАС), ви навчитеся аналізувати складні проблеми з різних точок зору, спираючись на різних академічних областях знан ... [+]

Гуманітанрному наук: Проаналізувати складних питань

Будучи студентом Амстердамського університету коледжу (КАС), ви навчитеся аналізувати складні проблеми з різних точок зору, спираючись на різних академічних областях знань. Дискусії починаються з "великими питаннями" в науці і суспільстві і привести до поглибленого вивчення в широкому діапазоні академічних дисциплін. Навчальна програма має шість міждисциплінарних тем: енергетика, клімату та сталого розвитку; Життя, еволюція і Всесвіту; Здоров'я і благополуччя; Інформація, зв'язок, Познань; Соціальні системи; і міста і культур. Ці теми забезпечать вам міцну орієнтацію, як ви вирішите на ваших головних в науках, соціальних наук і гуманітарних. ... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма бакалавра в галузі штучного інтелекту у VU Amsterdam складається з двох напрямків: інтелектуальних систем та соціально обізнаних обчислень. Ви вирішите, який вар ... [+]

Про

Штучний інтелект (AI) зараз у всьому світі, і його значення лише зростатиме. ЗМІ це повно: AlphaGo, роботів, машин без водіння і т. Д. Ми всі використовуємо технології AI кожен день. Пошук в Google, рекомендації щодо Netflix та Amazon, розпізнавання мови за допомогою Siri, машинні переклади, фільтри спаму; все це є частиною нашого повсякденного життя. Наука та охорона здоров'я теж були б немислимими без штучного інтелекту в наші дні. Розпізнавання зображень, інструменти діагностики, прогнозні моделі та інші інновації, що забезпечуються штучним інтелектом, мають вирішальне значення для всіх сфер суспільства. Як навчальна дисципліна, штучний інтелект зберігає майбутнє - і може сформувати вашу майбутню кар'єру. Вивчення AI в Vrije Universiteit Amsterdam - ваш шлях до успіху. Програма бакалавра в галузі штучного інтелекту у VU Amsterdam складається з двох напрямків: інтелектуальних систем та соціально обізнаних обчислень. Ви вирішите, який варіант найкраще підходить для вас. Перший рік для обох треків однаковий, другий рік - 40% їхніх програм. Це означає, що ви можете перемикатися дуже легко!... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
3 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

У центрі уваги цієї програми в VU Amsterdam знаходиться на взаємодії між літературою і суспільством, а також літератури і візуальної культури ... ... [+]

Взаємодія між літературою і суспільством

У центрі уваги нашої програми про взаємодію між літературою і суспільством, а також літератури і візуальної культури. Ви будете читати канонічні британські твори, а також вивчити сучасні романи з різних країнах англійської мови. У наших курсах, ви будете аналізувати ці тексти з двох ультрасучасних точок зору: англійську літературу в мінливому світі, і англійську літературу в візуальної культури. ... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Ця програма унікальна в Нідерландах через сильну кореляцію між теоретичною та прикладною математикою. Глибоке знання фундаментальної математики потрібне як для нових мате ... [+]

ЧОМУ ВИВЧАЄТЬСЯ МАТЕМАТИКА? Ця програма унікальна в Нідерландах через сильну кореляцію між теоретичною та прикладною математикою. Глибоке знання фундаментальної математики потрібне як для нових математичних теорій, які ми розробляємо, так і для їхнього передового застосування. Відповідно, ми забезпечуємо вам дуже міцне обгрунтування теоретичної математики. Крім того, ви поба... [-]
Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Спеціалізація "Економетрика і наука даних" допоможе Вам розробити інтегровану перспективу в статистичному аналізі даних та економетричному моделюванні з метою підтримки п ... [+]

МАТЕМАТИКА, СТАТИСТИКА, ЕКОНОМІКА ТА КОМП'ЮТЕРНА НАУКА - Єдина програма!

У вас аналітичний розум? Ви вважаєте, що це захоплююча задача перекласти абстракцію математики та статистики в рішення реальних проблем? Чи маєте ви практичний характер і хотіли б ви використовувати його для вирішення великих проблем у суспільстві? Якщо так, то програма бакалавра з економетрії та операційних досліджень може бути потрібною для вас. Програма передбачає вирішення проблем з використанням статистики з:... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Як журналісти поводяться з фальшивими новинами? Чому веб-служба настільки важлива для бізнесу? Чи соціальні медіа є серйозною залежністю, і наші дідусь і бабуся поговорит ... [+]

Вивчення комунікаційної науки?

Наскільки достовірною є новина, якщо кожен, хто вважає себе журналістом, вважає, що він? Чи подобаються ваші друзі настільки щасливі, як вони з'являються на їхньому рахунку в Instagram? Який вплив мають соціальні медіа на політичні рішення? Під час програми бакалавра з комунікації в VU Amsterdam , ви дізнаєтеся, як останні події перетворили медіа-ландшафт на голову.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
3 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Ця програма перекриває розрив між тим, що знають мовознавці про вивченість мов та про те, які мовні вчителі відчувають у повсякденному житті. ... [+]

Однією з ключових компетенцій професіоналів комунікації в наші дні є розуміння та успішне використання відносин між використанням засобів масової інформації та процесами комунікації. Наша програма запропонує вам розуміння факторів, які в професійних умовах впливають на взаємодію медіа, процесів спілкування та мови в глобалізованому світі. У наших курсах ви вивчатимете нові явища в засобах масової інформації та міжнародному спілкуванні, а також розробляєте глибоке теоретичне розуміння комунікації.Старі та нові медіа в глобалізованому світі... [-]
Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Однією з ключових компетенцій професіоналів у сфері комунікацій сьогодні є розуміння та успішне використання взаємозв'язку між використанням засобів масової інформації та ... [+]

Старі та нові медіа в глобалізованому світі

У ці дні соціальні медіа більше не використовуються тільки для їх первісної мети, особистого спілкування, а також використовуються підприємствами для професійних цілей. Організації використовують Twitter для webcare, Skype або Facetime для зустрічей і Whatsapp для розмов. Facebook також використовується для створення бізнес-спільнот. У спеціальності Language and Media BA CIS ви дізнаєтеся, як і чому організації застосовують нові (і старі) засоби масової інформації у взаємодії між бізнесом і бізнесом та споживачами. Ви також дізнаєтеся, як впливають додатки нових засобів масової інформації, формують або навіть визначають зміст та лінгвістичні або візуальні характеристики повідомлень, які обмінюються. Тіти, наприклад, мають обмеження в 140 символів, що впливає на мову, яка використовується. Аналогічно, обличчям до обличчя розмову відрізняється від розмови WhatsApp, в результаті використання середовища. Але це також працює навпаки: характеристики текстів, зображень або бесід можуть самі по собі вплинути на вибір для певного середовища. Наша програма надає вам навички, необхідні для аналізу різних аспектів дизайну носіїв та вивчення ефективності конкретного вибору. Як нові, так і старі засоби масової інформації використовуються у все більш глобалізованому світі, і спілкування відбувається все більше і більше в міжнародному контексті. Таке міжнародне спілкування включає не тільки різні мови, але і різні культури, навіть між англомовними країнами. Більш того, по всьому світу з'являються різні сорти англійської, кожна з яких має свої особливості. У бізнес-налаштуваннях міжнародні колеги взаємодіють, використовуючи так званий lingua franca, зазвичай англійський. Ось чому кілька курсів у нашій програмі будуть зосереджені на ролі англійської мови як lingua franca у міжнародному спілкуванні. І оскільки... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма бакалавра з культурної антропології та соціології розвитку VU є найкращою у Нідерландах. Ви будете вивчати знайомі та незнайомі світи, далеко та поблизу додому. ... [+]

Найкраща оцінка програми в рамках своєї дисципліни в Нідерландах в Keuzegids Universiteiten 2018. Keuzegids є незалежним виданням, яке порівнює та оцінює всі програми університетських дипломів в Нідерландах вже понад двадцять років.

Зміни в сьогоднішньому та завтрашньому світі

Що приваблює голландських виборців до популізму? Як люди в Бангладеш впораються з наслідками зміни клімату? Як етнічна чи гендерна ідентичність конструюється і дається значення у всьому світі?... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма IBA на ВУ Амстердамі дасть вам необхідні теоретичні знання для успіху на ринку та познайомить вас з практичним застосуванням дисциплін: стратегія, маркетинг, фін ... [+]

РОЗРОБКА ІНТЕГРОВАНОЇ ПЕРСПЕКТИВИ

Ми беремо справді інтегрований підхід до сучасних світових ринків. IBA поєднує всебічне вивчення всіх основних ділових дисциплін у справді міжнародному контексті, приділяючи особливу увагу людям. Ви навчитесь розуміти та управляти міжкультурними проблемами на світовому етапі бізнесу. Окрім глибокого розуміння професійної теорії та практики, ви будете розвивати сильні академічні та дослідницькі навички, а також особисті якості, необхідні сучасному світовому громадянину.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Глобальна політика швидко змінюється, оскільки глобалізація робить держави та людей більш взаємопов'язаними, а також створює нові розбіжності. Трамп поставив "Америку в п ... [+]

ЧОМУ ВИВЧЕННЯ ПОЛІТИЧНОЇ НАУКИ: ГЛОБАЛЬНА ПОЛІТИКА?

Глобальна політика швидко змінюється, оскільки глобалізація робить держави та людей більш взаємопов'язаними, а також створює нові розбіжності. Трамп поставив "Америку в першу чергу", вилучивши із договорів і погрожуючи торгівельними війнами, а Китай продовжує зростати. Європа, стикаючись зі своєю хвилею популістської політики, намагається переосмислити свою позицію в цьому новому глобальному розладі. З глобальною політикою ви вивчите ці виклики та проблеми, аналізуєте основні зрушення та обмірковуєте можливі рішення.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
3 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

VU Бакалавр філософії пропонує Вам повну трирічну програму з філософії. Програма охоплює галузі історії філософії, теоретичної філософії, етики та політичної філософії. ... [+]

ЧОМУ ВИВЧАЄТЬСЯ ФІЛОСОФІЯ?

VU Бакалавр філософії пропонує Вам повну трирічну програму з філософії. Програма охоплює галузі історії філософії, теоретичної філософії, етики та політичної філософії. Вона включає в себе курси, наприклад, Етика, Епістемологія, Стародавня філософія, Середньовічна філософія, Сучасна та Сучасна філософія, Філософія науки, Логіка, Філософія Розуму, Арабська філософія, Політична філософія, Культурна філософія та текстові курси у філософській класиці. Студенти оцінили бакалавр як програму TOP.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Ця унікальна 3-річна бакалаврська програма з філософії, політики та економіки підготує вас до майбутніх лідерських позицій у бізнесі, політиці, науці та за її межами. Скл ... [+]

Ця унікальна 3-річна бакалаврська програма з філософії, політики та економіки підготує вас до майбутніх лідерських позицій у бізнесі, політиці, науці та за її межами. Складні соціальні проблеми вимагають широкого кола дослідників, тобто дослідників, політиків та фахівців, які здатні розглядати питання з декількох ракурсів, які можуть конструктивно поєднувати різні точки зору, і які знають про більш широкий соціальний та історичний контекст проблем. PPE надає вам необхідні інструменти та знання, щоб бути лідером у 21 столітті. PPE в VU Amsterdam є першою програмою такого роду в континентальній Європі, яка поєднує цілеспрямований навчальний план з можливостями обміну з міжнародними партнерськими установами і цікавими і унікальними позашкільними ініціативами, в яких беруть участь представники бізнесу, політики або політики. Це багатодисциплінарна навчальна програма, яка поєднує сильні сторони трьох її полів і надає особливу увагу включенню різних точок зору її складових дисциплін. Програма надає сувору теоретичну підготовку та широкий практичний досвід, який дозволить Вам брати активну участь у формуванні майбутнього світу.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Комп'ютерні науки в ВУ Амстердамі - це наша взаємодія з інформацією. Ця інформація може варіюватися від розкладів залізниці до даних про особисту охорону здоров'я або зах ... [+]

Інформаційна взаємодія

Комп'ютерні науки - все про нашу взаємодію з інформацією. Ця інформація може варіюватися від розкладів залізниці до даних про особисту охорону здоров'я або захоплюючих нових віртуальних ігор. Комп'ютерні технології дали нам величезні нові можливості, але, на жаль, це також спричинило серйозні ризики. Бакалавр з інформатики в VU Amsterdam зосереджує увагу на обох аспектах, з мережами та безпекою як дві основні теми в програмі.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма "Історія: історія та міжнародні студії" надає унікальний шанс студентам, які хочуть зрозуміти, як людські суспільства були взаємопов'язані протягом історії від д ... [+]

ЧОМУ ВИВЧЕННЯ ІСТОРІЇ ТА МІЖНАРОДНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ?

Програма "Історія: історія та міжнародні студії" надає унікальний шанс студентам, які хочуть зрозуміти, як людські суспільства були взаємопов'язані протягом історії від давнини до теперішнього часу. Ви вивчаєте соціальні, політичні, економічні та культурні зв'язки з міжнародної та глобальної точки зору. Ваші викладачі є експертами в різних географічних районах і пропонують вам інтенсивні рекомендації у вашому навчанні.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Закон "Суспільство" бакалавра в Vrije Universiteit Amsterdam є унікальним - ви не знайдете закон, який так навчився ніде. Замість традиційного підходу до державного, прив ... [+]

Про

Як закон може прокласти шлях до стійкого майбутнього? І як іноді закон застосовується для запобігання цьому? Чи тероризм є справою міжнародного кримінального права або закону міжнародної безпеки - або обидва? І що таке моральна відповідальність адвоката у цих випадках?

Закон "Суспільство" бакалавра в Vrije Universiteit Amsterdam є унікальним - ви не знайдете закон, який так навчився ніде. Замість традиційного підходу до державного, приватного та кримінального права ця програма починається з реальних соціальних проблем та розглядається, як можна застосовувати різні юридичні перспективи. Використовуючи мультидисциплінарний підхід із сильним компонентом соціальних наук та крос-культурним акцентом, ви будете працювати в групах для проведення емпіричних досліджень з реальних справ. І ви будете готові працювати в міжнародному середовищі - подумайте НУО, міністерства та великі юридичні фірми.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою
VU University Amsterdam
Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, Нідерланди
Веб-сайт
Телефон
+31 20 598 9898