Прочитайте офіційний опис

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam (" VU Amsterdam ") - це всесвітньо відомий дослідницький університет, заснований у 1880 році. Університет пропонує понад 170 програм англійської мови на рівні бакалавра, магістра та доктора наук для більш ніж 24 000 студентів з усього світу. Студенти та співробітники 84 національностей створюють динамічну міжнародну академічну спільноту.

VU Amsterdam розташований у найбільш активному місті Амстердамі, одному з найбільш мультикультурних міст світу, з найбільшою концентрацією студентів у Нідерландах і де англійською мовою є другою мовою. Кампус оточений одним з найбільш динамічних і швидко зростаючих ділових районів Нідерландів, де розміщено понад 700 компаній.

Маючи понад 24 000 студентів, з яких 4 088 є міжнародними, VU Amsterdam проводить передові дослідження проблем суспільного та наукового значення. Ми виділяємо себе у дослідженні та освіті за допомогою чотирьох міждисциплінарних тем: «Про здоров'я людини та науки про життя», «Наука для сталого розвитку», «Зв’язаний світ» та «Управління суспільством». Як студент, це допоможе вам зазирнути за межі наукових дисциплін та шукати відчутні рішення для кращого світу. Крім того, VU Amsterdam розглядає різноманітність, будь-яка культура, переконання, національність чи попередня освіта, як джерело інновацій. і прогрес, і, отже, особлива сила.

Якість освіти

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) має репутацію стерлінгів за високу якість навчання. Ви працюєте у відносно невеликих групах, в яких значний акцент робиться на взаємодію та особистий підхід. Навчання добре організоване. Це відображається, наприклад, у чіткій структурі навчальних програм.

Живий Амстердам

Університет розташований у живій містечку Амстердамі, одній з найбільш багатокультурних міст світу, з найбільшою концентрацією студентів у Нідерландах, де англійська мова є другою мовою. Будучи студентом VU Amsterdam , ви можете скористатися усіма перевагами, що пропонуються столицею. Усього за п'ятнадцять хвилин ви перебуваєте в жвавому центрі Амстердама, де є численні магазини, розваги, парки та кафе для тротуару. Амстердам є безпечним і широко розмовляють англійською мовою.

Персональний нагляд

VU Amsterdam приділяє значну увагу персональним консультаціям з вивчення. Одразу на початку курсу навчання ви ознайомтесь із радником з навчальних програм вашої програми. Ця особа запропонує вам поради щодо будь-яких проблем, які можуть виникнути у вас під час навчання, та відповість на запитання щодо ринку праці.

Унікальна ідентичність

VU Amsterdam був першим в Нідерландах університетом, створеним приватною особою, без втручання з боку церкви чи держави. Ця спадщина все ще є дуже частиною того, хто ми є: VU виступає за Vrije Universiteit, який буквально перекладається як "Вільний університет". З самого початку університет визначив власні галузі досліджень, створив власні навчальні програми та практикував свої власні дидактичні методи.

Легко доступний

Vrije Universiteit Amsterdam легко дістатися на громадському транспорті. Аеропорт Схіпхол лише за 8 хвилин їзди на поїзді. Станція метро Amsterdam Zuid знаходиться за декілька хвилин ходьби від університету VU University Amsterdam. Існує також швидкий трамвайний зв'язок з Центральним вокзалом Амстердама або Амстердамською станцією Слотердік, час проїзду всього шістнадцять хвилин. VU Amsterdam також легко доїхати на машині, розташована недалеко від Амстердамської орбітальної автомагістралі.

Кампус університету

Майже всі наші студенти, співробітники та програми розташовані на кампусі: єдиний будівельний комплекс в діловому районі Амстердама. Відповідно, в процесі навчання дуже легко ознайомитись з іншими дисциплінами.

Акредитація

Vrije Universiteit Amsterdam повністю визнається міністерством освіти Нідерландів як науково-дослідний університет. Всі програми ступеня в Університетському університеті Амстердама або акредитовані або під час акредитації NVAO, Організації з акредитації Нідерландів та Фландрії. Цей орган був створений за міжнародним договором та гарантує якість вищої освіти у Нідерландах та фламандською мовою Бельгії шляхом акредитації навчальних програм.

Типи програм

VU Amsterdam пропонує чотири типи програм:

  • Бакалаврські програми (що ведуть до BA / LLB / BSc)
  • Магістерські програми (що ведуть до MA / LLM / MSc / MPhil)
  • Докторські / докторські програми (що ведуть до кандидата наук / докторантури)
  • Недипломні програми (навчання за кордоном)

Стипендії

За допомогою нашої власної стипендії, Програми стипендій VU (VUFP), ми пропонуємо високо мотивованих студентів з відмінними результатами навчання унікальну можливість досягти ступеня магістра з фінансовою підтримкою університету. Стипендія VUFP - це відмова від навчання. Стипендіальна програма Holland (HSP) призначена для студентів з-поза межами Європейського економічного простору (ЄЕЗ), які хочуть стежити за програмою магістра в Нідерландах. VU Amsterdam охоплює різноманіття як збагачення нашого вчення, дослідження та наш внесок у розвиток суспільства. Ця стипендія спеціально призначена для відмінних студентів, які сприяють різноманітності в нашому кампусі. Як міжнародний студент, який планує навчатися в VU Amsterdam , ви можете подати заявку на різноманітні гранти та стипендії. Детальну інформацію про стипендії та терміни можна знайти на WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS АБО WWW.GRANTFINDER.NL.

Програма стипендій VU

Програма стипендій VU (VUFP) пропонує талановитим майбутнім студентам унікальну можливість пройти ступінь у магістерських програмах у ВУ.

Організація

VU Amsterdam - це традиційний голландський університет, який очолює Виконавча рада (три члени) та має 10 факультетів безпосередньо під керівництвом виконавчого комітету. Кожен факультет надає один або більше бакалаврських та магістерських програм та проводить дослідження. Всі вони організовані по-різному, але більшість з них мають рада, центральний персонал, кілька кафедр та випускників шкіл. Університет також має ряд службових відділів, з яких є Міжнародний офіс, а також ряд міждисциплінарних дослідницьких інститутів.

Приватно чи публічно?

VU Amsterdam є одним з 14 державних університетів, які визнані міністерством освіти Нідерландів і тому частково фінансуються урядом. Під голландською системою уряд субсидує визнані університети на основі їх кількості студентів, а також встановлює ліміти та керівні принципи стосовно плати за навчання, які ці університети мають право стягувати. Це забезпечує доступ до якісної вищої освіти для всіх голландських громадян, багатих або бідних. VU Amsterdam вітає заявників з усіх професій.

Міжнародні офісні послуги VU

  • Віза / вид на проживання

Дізнайтеся, чи потрібна вам віза / вид на проживання та як це буде організовано.

  • Розміщення

Інформація про розміщення у VU Amsterdam .

  • Реєстрація в муніципалітеті

Коли ви приїхали в Нідерланди, ви повинні зареєструватися в муніципалітеті. Дізнайтеся, що потрібно зробити.

  • Введення діяльності

Після Вашого приїзду в VU Amsterdam пройдуть численні вступні заходи.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Vrije Universiteit Amsterdam

У сучасному світі, орієнтованому на дані, організації потребують експертного судження та ретельного аналізу, щоб забезпечити прийняття правильних рішень. Business Analyti ... [+]

Реальні дані, реальні рішення У сучасному світі, орієнтованому на дані, організації потребують експертного судження та ретельного аналізу, щоб забезпечити прийняття правильних рішень. Business Analytics дозволяє використовувати потужність наукових даних, великих даних, статистики та машинного навчання для оптимізації результатів та досягнення стратегічних цілей.

Ваша здатність поєднувати в собі ідеї з математики, інформатики та економіки з високорозвиненими кількісними та комунікаційними навичками зробить вас ключем до успіху будь-якої організації. З'єднання, які ви створюєте, і створені вами рішення дозволяють максимально використати дані в бізнесі та за її межами.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Штучний інтелект (ШІ) зараз є скрізь, і його значення лише збирається зростати. Засоби масової інформації: AlphaGo, роботи, машини без водіїв і т. Д. Ми всі користуємося ... [+]

Штучний інтелект (ШІ) зараз є скрізь, і його значення лише збирається зростати. Засоби масової інформації: AlphaGo, роботи, машини без водіїв і т. Д. Ми всі користуємося AI-технологією щодня. Пошук з Google, рекомендації щодо Netflix та Amazon, розпізнавання мови за допомогою Siri, машинний переклад, фільтри спаму; все це є частиною нашого повсякденного життя. Наука та охорона здоров'я теж були б немислими без штучного інтелекту в наш час. Розпізнавання зображень, засоби діагностичної підтримки, прогнозні моделі та інші нововведення, що забезпечуються штучним інтелектом, мають вирішальне значення у всіх сферах суспільства. Як навчальна дисципліна, штучний інтелект утримує майбутнє - і може формувати вашу майбутню кар’єру. Навчання AI у Vrije Universiteit Amsterdam - ваш шлях до успіху.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Амстердамський університетський коледж (AUC) пропонує програму з гуманітарних наук з гуманітарних наук, що веде до спільної ступеня бакалавра (відзнаки), виданої Амстерда ... [+]

Проаналізуйте складні питання Амстердамський університетський коледж (AUC) пропонує програму з гуманітарних наук з гуманітарних наук, що веде до спільної ступеня бакалавра (відзнаки), виданої Амстердамським університетом (UvA) та Vrije Universiteit (VU) Амстердамом. AUC базується на американській моделі ліберальних мистецтв та наук, а студенти живуть та навчаються разом у міжнародному містечку, розташованому в Амстердамському науковому парку. Програма викладається повністю англійською мовою, є маломасштабною та вибірковою та щорічно приймає максимум 300 студентів, виходячи з навчальних результатів та мотивації.Ліберальні мистецтва та науки в AUC Чи є у вас широкі інтереси, вам подобаються дискусії та дебати, ви хочете отримати виклик і почувати себе як вдома в міжнародному середовищі? AUC пропонує програму ступеня бакалавра (з відзнакою) у галузі вільних мистецтв та наук, що викладається англійською мовою, та відкрита для студентів голландських та іноземних країн. Будучи студентом AUC, ви навчитесь аналізувати складні питання з різних точок зору, спираючись на різні академічні галузі знань. Обговорення починаються з "великих питань" в науці та суспільстві і призводять до поглибленого вивчення в широкому спектрі навчальних дисциплін.AUC є:... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Під час програми бакалавра "Економетрія та дослідження операцій" у VU Amsterdam ви навчитесь досліджувати та вирішувати проблеми економіки, бізнесу та фінансів, використо ... [+]

Вивчення економетрики та операційних досліджень? Під час програми бакалавра "Економетрія та дослідження операцій" у VU Amsterdam ви навчитесь досліджувати та вирішувати проблеми економіки, бізнесу та фінансів, використовуючи кількісні методи. Чи повинен Європейський центральний банк збільшувати чи знижувати процентні ставки (і на скільки)? Як на сім'ї впливає зміна податків на споживання? Як ми можемо скоротити терміни очікування на охорону здоров'я? Яка адекватна модель кредитних ризиків? Це типи питань, на які ви навчитесь відповідати!... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Наскільки достовірні новини, якщо всі, хто має влог, думають, що вони є журналістами? Чи справді ваші друзі такі щасливі, як вони з’являються на своєму акаунті в Instagra ... [+]

Вивчення комунікаційних наук? Наскільки достовірні новини, якщо всі, хто має влог, думають, що вони є журналістами? Чи справді ваші друзі такі щасливі, як вони з’являються на своєму акаунті в Instagram? Який вплив мають соціальні медіа на прийняття політичних рішень? Під час програми бакалавра з комунікаційних наук у VU Amsterdam ви вивчите, як останні події перетворили медіа-пейзаж на голову.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Ця програма усуває розрив між тим, що мовознавці знають про вивчення мов, та тим, що викладачі мови відчувають у повсякденному житті. Ми прагнемо пояснити, чому деякі асп ... [+]

Що таке вивчення мови та навчання мови? Ця програма усуває розрив між тим, що мовознавці знають про вивчення мов, та тим, що викладачі мови відчувають у повсякденному житті. Ми прагнемо пояснити, чому деякі аспекти мови вкрай важко вивчити, а інші - і як це залежить від різних груп учнів. Ми використовуємо цю інформацію для критичного аналізу навчально-методичних матеріалів та для розробки та дослідження нових методів навчання та мовних втручань.Зосередьтеся на групах учнів У цій програмі ми насамперед вивчаємо процес вивчення мови як дітей раннього віку, так і іноземних. Перша група складається не тільки з типово дітей, що розвиваються, але й дітей з нетиповою схемою розвитку мови, таких як діти з дислексією та діти з порушеннями слуху або комунікативними вадами. Другу групу складають діти та дорослі, які вивчають другу чи іноземну мову. Ми не можемо використовувати однакові методи навчання та моделі та мовні тести для цих двох груп. Те, що працює для однієї групи, не обов'язково працює для іншої. У цій програмі ми вивчаємо, чому це так, і як ми можемо допомогти вдосконалити навчальні та тестові матеріали для конкретних груп.Хто ти? Ви думаєте про приєднання до нашої ЖЖЦе те, що ти будеш робити Перший рік - Перш за все, перший рік дає вам широку теоретичну базу, що відображає сучасний стан техніки щодо структури мови, способу взаємодії мови з пізнанням та які фактори впливають на оволодіння мовою. По-друге, ви дізнаєтесь основи суміжних наукових галузей, таких як комунікаційні дослідження та аналіз дискурсу. І останнє, але не менш важливе, ви будете працювати над деякими... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Однією з ключових компетенцій професіоналів комунікації в наші дні є розуміння та успішне використання відносин між використанням засобів масової інформації та процесами ... [+]

Однією з ключових компетенцій професіоналів комунікації в наші дні є розуміння та успішне використання відносин між використанням засобів масової інформації та процесами комунікації. Наша програма запропонує вам розуміння факторів, які в професійних умовах впливають на взаємодію медіа, процесів спілкування та мови в глобалізованому світі. У наших курсах ви вивчатимете нові явища в засобах масової інформації та міжнародному спілкуванні, а також розробляєте глибоке теоретичне розуміння комунікації.Старі та нові медіа в глобалізованому світі... [-]
Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Чому голландських виборців залучають до народницьких партій? Як зміни клімату впливають на життя людей в Бангладеш? Як будуються та надаються значення світовій ідентичнос ... [+]

Вивчає культурну антропологію та соціологію розвитку?Чому голландських виборців залучають до народницьких партій? Як зміни клімату впливають на життя людей в Бангладеш? Як будуються та надаються значення світовій ідентичності в усьому світі? Бакалавр з культурної антропології та соціології навчає вас розуміти світ, бачачи його очима інших людей. Бакалаврська програма VU Amsterdam з антропології оцінюється найвищою у Нідерландах, відповідно до Посібника з вищих навчальних закладів 2019 року (Keuzegids Universiteiten). Ви будете вивчати універсальні теми, такі як імміграція, глобалізація, нерівність та релігія, а також розв’язувати сучасні дилеми, поглиблюючи своє розуміння того, як різні групи людей живуть своїм життям. Будучи студентом цієї програми бакалавра, ви є частиною міжнародної аудиторії зі студентами та викладачами різного (національного) походження. Всі курси є англійською мовою та розроблені з міжнародної точки зору. Як антрополог, ви можете знайти роботу дослідника в соціальній організації, як культурного фахівця в державному чи приватному секторі, як журналіста, або як радника з питань політики в національному чи міжнародному інституті. Вас цікавить конкретне питання, таке як стійкість чи ідентичність? Ця бакалаврська програма пропонує вам можливість спеціалізуватися у вашій області інтересів.Це те, що ти будеш робити... [-]
Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Основна увага нашої програми - на взаємодії між літературою та суспільством, літературою та візуальною культурою. Ви прочитаєте канонічні британські твори, а також дослід ... [+]

Взаємодія літератури та суспільства Основна увага нашої програми - на взаємодії між літературою та суспільством, літературою та візуальною культурою. Ви прочитаєте канонічні британські твори, а також дослідите сучасні романи з різних англомовних країн. На наших курсах ви проаналізуєте ці тексти з двох передових перспектив: англійська література в світі, що змінюється, та англійська література у візуальній культурі.Англійська література в світі, що змінюється Як література реагує на великі зміни в суспільстві? Подумайте про напади на Вежі-близнюки та роман Надзвичайно гучно та неймовірно близько . На наших курсах ви дізнаєтесь, як література також може спричинити соціальні зміни. Відомий приклад - Кабіна дядька Тома , який зіграв важливу роль у скасуванні рабства.... [-]
Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Ця широка та складна бакалаврська програма триває 3 роки і спрямована на студентів, які люблять логічне мислення та не бояться абстрагування чи складних обчислень. Це над ... [+]

Ця широка та складна бакалаврська програма триває 3 роки і спрямована на студентів, які люблять логічне мислення та не бояться абстрагування чи складних обчислень. Це надає безпрецедентні можливості для спеціалізації як чистої, так і прикладної математики, і дає вам початок у кар’єрі в галузі досліджень, промисловості, освіти або консультацій. Це також є чудовою підготовкою до практично будь-якої кількісної програми магістра . Вивчайте математику в Амстердамі Якщо ви керуєтеся чистою цікавістю математичних структур або сучасними їх застосуваннями, в Vrije Universiteit Amsterdam ви відкриєте для себе красу математики. Математика є скрізь. Ви можете дізнатися, наприклад, про розподіл простих чисел та геометрію графіків, а також про їх застосування в криптографії та великих даних.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Вам цікаво інших культур? Хочете створити платформу для свого майбутнього успіху в бізнесі? В основі бізнесу лежать люди. Тож, вивчаючи Міжнародне ділове адміністрування ... [+]

Вивчення ділового адміністрації? Вам цікаво інших культур? Хочете створити платформу для свого майбутнього успіху в бізнесі? В основі бізнесу лежать люди. Тож, вивчаючи Міжнародне ділове адміністрування (IBA) у VU Amsterdam , ви поєднаєте всебічне вивчення всіх основних дисциплін бізнесу в справжньому міжнародному контексті з сильним фокусом на людях у міжкультурному середовищі. Не тільки бізнес, який ви будете вивчати, є міжнародним, але і викладачі та ваші однокурсники з широкого кола досвіду. Програма є багатодисциплінарною, що означає, що ви вивчите все - від управління та організації до міжкультурного маркетингу та від інформаційних технологій до міжнародної стратегії. І ви будете працювати з реальним бізнесом - в МБА компанії зустрічаються з аудиторіями, щоб отримати практичний досвід, який допоможе вам створити кар'єру в міжнародному бізнесі.Це те, що ти будеш робити Перша половина програми IBA дозволяє вивчити широкий спектр ділових дисциплін, а друга половина - про вибір та вирішення того, що має бути у вас в майбутньому. Попутно ви придбаєте дослідницькі та аналітичні навички, а також навчитеся вирішувати бізнес-проблеми.Перший рік - VU Amsterdam є єдиним університетом у Нідерландах, який пропонує курс, який застосовує цілісний підхід до бізнесу та людей, які ними керують. Міжнародний вимір IBA відображається через ключові курси з таких тем, як глобальна економіка, крос-культурний маркетинг та управління глобальною ланцюгом поставок.Другий рік - У першому семестрі ви продовжите свою основну освіту такими курсами, як Міжнародна стратегія: компанія, що працює в глобальному масштабі, представить вам бізнес-проблему на початку курсу, яку вам потрібно буде вирішити за допомогою SWOT-аналізів , пропонуючи свою стратегію та працюючи з їхніми відгуками.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Як Трамп переміг на президентських виборах 2016 року? Чи залишаться США провідною світовою силою чи Китай стане домінуючим гравцем? Які наслідки наростаючого популізму дл ... [+]

Вивчає глобальну політику? Як Трамп переміг на президентських виборах 2016 року? Чи залишаться США провідною світовою силою чи Китай стане домінуючим гравцем? Які наслідки наростаючого популізму для європейської демократії? Під час бакалаврської програми «Політологія: глобальна політика» у VU Amsterdam ви вивчите політичні структури влади та їх вплив на суспільство.

На відміну від більшості інших університетів, VU Amsterdam в перший рік пропонує поєднання державного управління, національної та міжнародної політики. Всі курси викладаються англійською мовою та пристосовані до генерування унікальних вражень та уявлень. Студентське тіло бакалавра настільки ж різноманітне за національністю та походження, як і викладацький склад. Будучи випускником глобальної політики, ви готові працювати консультантом, журналістом, дослідником чи політиком у муніципалітеті, міністерстві, посольстві, компанії, дослідницькій агенції чи громадській чи політичній організації. Ваші знання про політику та політичні процеси привабливі для широкого кола роботодавців, включаючи міжнародні організації, такі як ООН, Європейський Союз, транснаціональні організації та громадські організації.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
3 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

На бакалаврській психології ВУ ви дізнаєтесь, як використовувати різні наукові методи для вивчення поведінки та добробуту людини. Ви навчитеся розуміти поведінку - як ми ... [+]

Поведінка та самопочуття На бакалаврській психології ВУ ви дізнаєтесь, як використовувати різні наукові методи для вивчення поведінки та добробуту людини. Ви навчитеся розуміти поведінку - як ми думаємо, відчуваємо і діємо - і як ці процеси можуть піти не так. Будучи студентом бакалавра, ви придбаєте методи та знання для вирішення питань, таких як "Що робить нас такими, якими ми є?"... [-]
Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Чи світ такий, який ми думаємо? Що ми знаємо? Як ми можемо розрізнити добро і погане? Правильно і неправильно? Незалежно від того, які відповіді ви дасте на ці запитання, ... [+]

Чи світ такий, який ми думаємо? Що ми знаємо? Як ми можемо розрізнити добро і погане? Правильно і неправильно? Незалежно від того, які відповіді ви дасте на ці запитання, вони залежатимуть від форми та форми філософської концепції. Вивчаючи філософію, ви дізнаєтесь значення та наслідки таких питань. Ви також дізнаєтесь, як формулювати ці питання та як оцінювати різноманітні відповіді, які такі питання отримували протягом століть. Насправді філософія завжди стосувалася таких фундаментальних питань, питань, які часто ігноруються, оскільки відповіді приймаються як належне. Так ви не тільки будете тренуватися з дисципліни та методу, але й вивчите її історію. Філософія має довгу історію, і вивчення цієї історії дасть вам зрозуміти, що значення великих філософських питань - таких як "Що таке душа?", "Що таке наука?" або "Що це за мораль?" - може глибоко змінитися з часом. Але що вони означають сьогодні, частково залежить від відповідей, даних мислителями минулого.Філософ: незалежний мислитель Після бакалаврської програми «Філософія» у VU Amsterdam зробить вас незалежним мислителем. Ви дізнаєтесь не лише про фундаментальні питання філософії, а й про взаємозв'язок між філософією, наукою та суспільством. Вас навчать критично мислити всі аспекти філософських питань, як фундаментальні теоретичні аспекти (логіка, гносеологія, теорія науки), так і практичні та суспільні (етика, політика, теорія суспільства). Наша програма призначена для амбітних студентів, які хочуть зрозуміти світ і зробити його кращим. Філософія - це не лише сфера знань і ключовий елемент нашої культури, а й корисний інструмент: під час вивчення філософії ви розвиваєте конкретні навички, такі як критичне мислення, аналіз та оцінка текстів, побудова аргументації та реагування на заперечення.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Трирічна програма бакалавра з філософії, політики та економіки готує вас до майбутніх керівних посад у бізнесі, політиці, наукових колах та за її межами. Розгляд сучасних ... [+]

Формуйте майбутнє світу Трирічна програма бакалавра з філософії, політики та економіки готує вас до майбутніх керівних посад у бізнесі, політиці, наукових колах та за її межами. Розгляд сучасних складних соціальних проблем вимагає вміння розглядати питання з декількох ракурсів, поєднуючи широкі соціальні та історичні знання з потужними інструментами, такими як статистика, теорія рішень та критичне мислення. ЗІЗ - це багатопрофільна навчальна програма, яка об'єднує сильні сторони трьох її областей. Ми радимо вам ознайомитись із нашими захоплюючими курсами, які забезпечують сувору теоретичну підготовку та практичний досвід, що дасть змогу вам взяти активну роль у формуванні майбутнього світу!Перевага VU Ми з гордістю пропонуємо першу повномасштабну програму ЗІЗ у континентальній Європі, яка має багато унікальних можливостей для студентів. Програма включає чудові міжнародні можливості навчання та навчання від світових класів вчених, політиків та керівників. Завдяки низькому співвідношенню студентів та персоналу, курси ЗІЗ пропонують особистий досвід навчання, а наш відданий викладацький склад сприяє інноваційному, практичному навчанню прямо в оживленому серці Амстердаму.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Комп'ютерні науки - все про нашу взаємодію з інформацією. Ця інформація може варіюватися від розкладів залізниці до даних про особисту охорону здоров'я або захоплюючих но ... [+]

Інформаційна взаємодія Інформатика - це наша взаємодія з інформацією. Ця інформація може варіюватися від залізничного розкладу до особистих даних про охорону здоров'я або захоплюючих нових віртуальних ігор. Комп'ютерні технології дали нам безліч нових можливостей, але, на жаль, це також створило серйозні ризики. Бакалавр з інформатики VU Amsterdam зосереджується на обох аспектах, а мережі та безпека - дві основні теми програми.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма ступеня бакалавра Історія: історія та міжнародні студії у VU Amsterdam - це унікальна програма, що поєднує підходи з історії та соціальних наук, щоб зрозуміти, я ... [+]

Як товариства були пов’язані протягом історії? Програма ступеня бакалавра Історія: історія та міжнародні студії у VU Amsterdam - це унікальна програма, що поєднує підходи з історії та соціальних наук, щоб зрозуміти, як суспільства були пов’язані протягом історії. Програма пропонує поєднання курсів історії, сучасних мовних одиниць та дослідницьких навичок з галузей глобальної історії та міжнародних відносин. Це викладає високомотивований персонал, сильно відданий навчанню майстерності та досвіду навчання своїх учнів.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Бакалаврська програма «Право в суспільстві» в Vrije Universiteit Amsterdam є унікальною - закону, викладеного таким чином, ви не знайдете більше ніде. Замість традиційног ... [+]

Вивчення права в суспільстві? Як закон може прокласти шлях до сталого майбутнього? І як закон іноді використовується для його запобігання? Чи тероризм є питанням міжнародного кримінального права чи закону міжнародної безпеки - чи обох? І яка моральна відповідальність адвоката в цих випадках?

Бакалаврська програма «Право в суспільстві» в Vrije Universiteit Amsterdam є унікальною - закону, викладеного таким чином, ви не знайдете більше ніде. Замість традиційного підходу до публічного, приватного та кримінального права ця програма починається з реальних суспільних проблем та розглядає, як можна застосувати різні правові перспективи. Використовуючи мультидисциплінарний підхід із сильною складовою суспільних наук та крос-культурним акцентом, ви будете працювати в групах, щоб проводити емпіричні дослідження реальних справ. І ви будете готові працювати в міжнародному середовищі - думайте НУО, міністерства та великі юридичні фірми.Це те, що ти будеш робити Програма «Закон у суспільстві» зосереджує навколо чотирьох тем, які є надзвичайно актуальними в сучасному суспільстві: безпека, глобалізація ринків, міграція та стабільність. Ви будете займатися кожною темою як на глобальному, так і на місцевому рівнях, з різних правових поглядів, використовуючи відповідні інструменти суспільних наук та методології дослідження.Перший рік - Ви зануритесь в одне з найбільших питань нашої епохи: безпеку - включаючи глобальний тероризм, а також справи про наклеп і напади. Поряд з філософією та законом безпеки ви дізнаєтесь про кримінологію та емпіричні дослідження. У другому семестрі ви поринете у глобалізацію ринків, і будете використовувати психологію та статистику, щоб поглибити своє розуміння того, як працюють ці ринки.Другий рік - Ви будете досліджувати міграцію - не тільки з абстрактної точки зору, але і зустрівшись... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
VU University Amsterdam
Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Амстердам, Північна Голландія, Нідерланди
Веб-сайт
Телефон
+31 20 598 9898