Windesheim University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Найпопулярніший університет прикладних наук
Віндесхайм - це один із провідних університетів прикладних наук Нідерландів з багатьма програмами бакалаврів з найвищим рейтингом. У Вінстегеймі, де є понад 25 тисяч студентів на повний робочий день та неповний робочий день, він є одним з найбільших університетів прикладної науки в Нідерландах.
Віндесхайм - це динамічне співтовариство, яке об'єднує людей для обміну знаннями та досвідом. Ми прагнемо виховувати студентів, які мають висококваліфікованих фахівців, готових вийти на міжнародний ринок праці. З цією метою ми постійно інвестуємо в освітні інновації та розвиток студентів.


Віндесхайм має зростаюче студентське населення і високо оцінюється студентами, експертами та роботодавцями. Два основних незалежних щорічних дослідженнях про голландську галузь вищої освіти, "Elsevier" та "Вибіркове керівництво вищої освіти" вже впродовж багатьох років посідають нас у своєму першому трійку. Одним з наших факторів успіху є наш особистий підхід: студенти працюють у невеликих групах, і кожний талант розраховує. Лектори - це не тільки вчителі, але й тренери. Вони кидають виклик студентам, щоб вони відбивалися, критично думали і вибирали себе самому. Ми налаштовані на персоналізовану освіту, яка відповідає вимогам наших студентів, ринку праці та суспільства в цілому. Основою для нашого підходу є навчання на основі компетентності та план особистого розвитку для кожного учня.

Інноваційний та підприємницький підхід Windesheim і наше тісне співробітництво з компаніями та установами дозволяють нашим знанням бути застосованими. Отримання практичного досвіду через стажування є невід'ємною частиною наших навчальних програм.

Студентські приміщення
Віндесхайм - активне навчальне співтовариство. У всьому університеті міста Зволле, де залишиться більшість іноземних студентів, є місця для приватного навчання та групової роботи. Ми пропонуємо нашим студентам найсучасніші послуги, включаючи консультування студентів, медіа-центр, інтранет із новинами та інформацією, віртуальне навчальне середовище, комп'ютерні зали, аудіовізуальний центр для запозичень ноутбуків та аудіо-відео обладнання, копіювати магазин і магазин, що продає канцелярські товари, цукерки та подарунки. Наші студенти вражають наші великі спортивні споруди в кампусі: в нас є тренажерні зали, тренажерні зали, додзьо для карате і дзюдо, критий футбольний зал, плавальний басейн з підігрівом і скеля. На нашому кампусі у нас є ресторани, що пропонують свіжі продукти харчування та напої. Крім того, у нас є спортивне кафе та власне велике кафе, яке пропонує високо цінувальну каву Starbucks. Курс "Голландська мова" надається всім іноземним студентам, щоб вони могли дізнатися про мову та типові звички голландців. І для тих, хто справді йде на голландський досвід, катаючись на велосипеді, у нас є майстер-магазин для ремонту велосипедів у кампусі.


Розміщення
Віндесхайм забезпечує житло для іноземних студентів у студентських резиденціях поблизу університету та центру міста, де студенти можуть жити і навчатися разом. Ми працюємо в партнерстві з незалежним житловим об'єднанням, яке спеціалізується на студентському житлі, яке дозволяє розміщувати відповідні номери за доступними цінами.


Про Зволле

Віндесхайм знаходиться в місті Зволле, жвавому та вітаючому середньому місту лише за годину їзди від Амстердама, Утрехта та Гронінгена, за розумними цінами на проживання. У Зволле, в одному з чотирьох університетів прикладних наук, навчається близько 30 000 студентів. Окрім красивого історичного центру, в місті є безліч парків (дуже приємні для пікніків!), А також атмосферні кафе та місця для їжі. Zwolle також чудове місце для магазину, з усіма великими магазинами мережі та безліччю незалежних бутиків. Це також безпечне місто: як тільки ви дізнаєтесь про те, як кататися на велосипеді, легко обійтись. Студентське життя в місті Зволле зосереджене в центрі міста та навколо нього, яке запам'ятовується привабливими кафе та ресторанами. Зволле також має багато культурних заходів, включаючи музичні та культурні фестивалі, театральні шоу, фільми та музеї. Зволле також славиться щорічним фестивалем визволення (вільний доступ), ритмом

Стипендії
На жаль, Windesheim не надає стипендії.

Розташування

Зволле

Address
Windesheim University of Applied Sciences
Campus 2

8017 CA Зволле, Оверейсел, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія