Прочитайте офіційний опис

Сучасні і передові освіти

The Віллем де Кунінг академія До послуг гостей сучасні та ріжучі кромки курси мистецтва, які доповнюють змінюються, міжнародної практики. немає Зовнішній світ більше не шукає автономного художника або дизайнера, а для людей, які мають безліч талантів і навичок, і які дивляться за межі своєї первісної дисципліни. Це «створення піонерами». Швидкість і складність технологічних розробок сильно впливають на сучасну і майбутню професійну практику. Наші студенти будуть працювати як на місцевому та міжнародному рівнях з професіоналами з різних дисциплін у відкритих і віртуальних умовах.

Особистісний розвиток

Ми створюємо умови, в яких ви можете розвивати і розширювати свої інтереси. Ви можете вибрати різні способи роботи, тип присвоєння, який підходить вашому стилю навчання і як розвивати свій талант. Весь процес навчання може бути різним для кожного учня, але ступеня, що ви заробите рівні. Ви будете відвідувати заняття з теорії, які відповідають вашому рівню в той час, і ви будете частиною виборної програми. Важливо, щоб ви не тільки вибрати конкретну програму навчання - скажімо, дизайн - і головне - скажімо, рекламу - але і професійна роль і професійний контекст з відповідного стажування і незначною програмі.

Можна також ввести програму з відзнакою і / або завершити випускний спеціалізації шляхом вибору програми обміну в академії або університеті за кордоном. Це дає Вам можливість адаптувати навчальну програму Академії на ваших власних уподобань і розвитку вашого власного таланту.

кар'єра коучинг Дослідження

Будучи студентом WdKA, дослідження кар'єри тренер буде стежити за вашим прогресом і допомогти вам зробити ваші особисті дослідження вибір. Ваше дослідження кар'єри тренер допоможе вам підготуватися до життя, як професіонал. Разом ви будете вирішувати свій вибір і курс, який буде приймати ваші дослідження.

Rotterdams Onderwijs Модель (ROM)

The Віллем де Кунінг академія є одним з 14 інститутів Rotterdam університету прикладних наук і працює з Rotterdams Onderwijs Model (ROM - Роттердам модель освіти). Ця модель розрізняє на основі знань, практики ініціативи і студентські ініціативи освітньої діяльності рах. ставить і цілі.

Спеціальності і практика

Крім вашою основною, скажімо, реклама або образотворче мистецтво, ваше дослідження також буде включати в себе елективні неповнолітніх. Ви можете вибрати з широкого спектру сучасних тем і проблем. Він представить вам три випускних профілів: автономний Practices, соціальні практики і комерційної практики. Вибір неповнолітніх обмежений в перший рік, але в міру просування вони будуть грати все більшу роль у вашій програмі ступеня.

Таким чином, ви будете вивчати як в межах вашого власного предмета і в практиці. Ви будете працювати на реальних завдань і можуть отримати практичний досвід під час стажування та обміну.

В кінцевому рахунку, ви будете компілювати свій власний широкий пакет знань, навичок і спеціальностей. Коли ви закінчили, ви будете мати унікальне тіло професійної практики, які зроблять вам виділитися на ринку праці, в творчому секторі або в художньому світі.

ЗАЯВКА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ

Якщо ви зацікавлені в прийнятті бакалавра в Образотворче мистецтво, дизайн, образотворче мистецтво і дизайн Підготовка вчителів або Leisure Management При Віллем де Кунінг академія, Зареєструйтесь онлайн до 1 травня 2018 року для процедури прийому та зареєструйтесь у Studielink. Обидва ці додатки та реєстрація Studielink повинні бути завершені не пізніше 1 травня 2018 року. Для студентів, які не є членами ЄС, термін реєстрації - 1 березня 2018 року.

Ти …

  • талановиті в образотворчому мистецтві?
  • незалежним і відповідальним?
  • самовіддані і мотивовані?
  • підприємницька?

Тоді відвідайте один з наших відкритих днів 11 листопада 2017 року та 10 лютого 2018 року - і принесіть ваш портфель! - і подати заявку на вступ.

Контрольний список портфоліо

Що

Вибір 10-15 робіт, які передували творчий процес

Наприклад: проекти, об'єкти, фотографії, фільми, ігри, анімація, мода (аксесуари), меблі, макети, малюнки, плакати, кампанії, картини, придатні для використання артефактів і скульптури. Ви можете опублікувати і представити все це в акуратному традиційної папці портфеля, але ви також можете використовувати різні методи: 3D роботи можуть бути приведені в (картон) коробки, цифрова робота може бути представлена ​​на ноутбуці або планшеті.

Будь ласка, зверніть увагу: крім цих робіт, будь ласка, покажіть нам деякі інші речі, які ви створили. Зробіть ретельний відбір між ними. Таким чином, ми можемо оцінити, якою мірою у вас є розуміння в ваших власних якостях і вашої власної роботі.

На прийомі днів, ми будемо шукати і оцінювати: - ваші виразні і творчі здібності; - Ваше почуття кольору, форми і матеріалу; - Оригінальність і винахідливість у вашій роботі.

Ваше портфоліо, ескізи та інші роботи, які ви приносите, повинні дати нам ці знання. Тому, будь ласка, перевірте чи ви показати як свій повний потенціал і потенціал, а також особисту і специфічну захопливість для вашої кращим основним і переваги для (наприклад) матеріалів, технік, тим і понять.

Як

Начерки, тести, спробуйте-аутів і експерименти Принесіть, збірники альбомах ідей, вирізок, підстаканники з винаходами, намальованих на спині, матеріальних експериментів, прототипів, масштабних моделей, тестових відбитків і перших версій. Все це може бути пов'язано з 10-15 робіт, згаданих вище.

Ми хотіли б отримати уявлення в вашому дизайні і процесі, створюючи. Ми хотіли б бачити, як ви прийшли, щоб створити остаточну версію або дизайн через креслення, намагаючись, тестування і експериментувати в першу чергу. Ми хотіли б бачити, що ви в змозі кинути виклик собі і далі вивчити ваші перші ідеї. Це важливо для нас, щоб побачити: - ви можете критично осмислити свою роботу і кинути виклик собі; - Ви бачите і спостерігати за світом навколо вас і реагувати на те, що ви помітили; - Якщо і як ви себе режисура і самонавчання і здатні робити вибір; - Якщо і яким чином ви створити потенціал і може обмінюватися даними за допомогою образів.

Чому

Інтернет запитальник про ваші амбіції і мотивації Після заяви, ми надішлемо Вам код для входу в онлайн-анкети. Ми хотіли б знати більше про свій вибір майора і що ви думаєте, ви можете очікувати від нас. Хто вас надихає? Що б ви хотіли вчитися у нас? Роздрукуйте Вашу анкету та принести його з собою під час прийому день. Ми обговоримо з Вами особисто на ваші питання і амбіції.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • нідерландський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Willem de Kooning Academy

Аудіовізуальні засоби масової інформації відіграють важливу роль у забезпеченні інформації, освіти та розваг. У нашому відділі ви навчитеся розробляти зображення і звуку. ... [+]

Експлуатаційні та художні розміри йдуть рука об руку

Аудіо-візуальні засоби масової інформації відіграють ключову роль в наданні інформації, в освіті і в сфері розваг. Головне Аудіовізуальний Дизайн вчить вас дизайн з використанням зображення і звуку. Ви будете вивчати аудіо і камеру методу, методи програмного забезпечення, методи виробництва і розробку концепції.

Наші викладачі все мають солідний теоретичний і професійний досвід: Вони є дослідники, редактори сценаріїв, аудіо-візуальні дизайнери, дизайнери-графіки руху, інтерактивні дизайнери, художники, редактори і камери або аудіо техніки.... [-]

Нідерланди Rotterdam
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Willem de Kooning Academy

Термін "анімація" походить від латинського слова "Аніма", що означає «душа». Таким чином, "анімація" в буквальному перекладі означає "підбурювати, щоб втілити в життя". У ... [+]

наш відділ АНИМАЦИЯ фокусує інтенсивно і застосовності концепції розвитку, на додаток до розвитку майстерності та навичок студента.

Анімація зустрічається у фільмах, телесеріалах, ігри, доповненої реальності, віртуальної реальності, інтерактивних додатків / додатків, реклами, моделювання та інформаційних фільмів. Існує також велика різноманітність форматів, від традиційних 2D анімації та методів комп'ютерної 3D для зупинки руху та цифрової вирізаний анімації. Анімація поєднує в собі технологію з описової. Анімація стала можливою завдяки технічному прогресу в ході 19-го і початку 20-го століття, коли ілюзіоністи стали кінематографістами. Форма мистецтва продовжує формуватися технологічними розробками. Анімація також робить глибокий вплив на способи, в яких суспільства функціонують і взаємодіють. Аніматора, який знає про ці еволюційних події і знає майбутнє своєї професії і, можливо, більш важливо, в гармонії з відповідними подіями в суспільстві.... [-]

Нідерланди Rotterdam
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Willem de Kooning Academy

Вам розвинути свій художній талант через багатогранної навчання з усіх аспектів даної професії: прикладна художнього дослідження, концептуальні розробки, технічні навички ... [+]

Теорія мистецтва, дослідження та експерименти відіграють важливу роль у вашій навчальній програмі

Мистецтво існує в мережі перехресних посилань: художник розмірковує про світ в цілому. В рамках програми Fine Art дослідження, ви будете вчитися визначати і перевизначати, що таке мистецтво - чи може бути - по відношенню до суспільства. Ви будете розвивати свій художній талант через різнобічну підготовку у всіх аспектах професії: прикладної художніх дослідження, розробку концепції, «робити» навички, комунікацію і презентацію своєї роботи, а також підприємницькі навички конкретно відносяться до області мистецтва , Таким чином, ви станете створювати піонером, працюючи на своїх власних самоврядних візуальних дослідних проектів.... [-]

Нідерланди Rotterdam
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Willem de Kooning Academy

Віллем де Кунінг Академія є єдиною Академії мистецтв в Нідерландах, яка має велике в рекламі. WdKA навчить вас бути на всі руки з сильним концептуальної твіст. Ви будете ... [+]

Віллем де Кунінг Академія є єдиною Академією мистецтв в Нідерландах, яка пропонує майор в рекламі.

Fancy кар'єру в рекламі і творчого мислення? Виберіть Віллем де Кунінг академію в Роттердамі! Наші студенти, викладачі та випускники регулярно потрапили в центрі уваги, вигравши міжнародні нагороди і номінації. Ви навчитеся стати всілякої рекламу або концептуальної творчим, стрижень між міждисциплінарними оголошеннями і клієнтами. У вас є сильне бачення, пристрасть і драйв, і завжди на м'ячі з останніми новинами, мистецтва, торгових марок і напрямків. У вас є схильність до комунікації і медіа-стратегій і знання творчих технічних можливостей.... [-]

Нідерланди Rotterdam
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Willem de Kooning Academy

Графічні дизайнери хочуть спілкуватися. Вони хочуть, щоб надати форму до інформації, що міститься в словах і образах, і розповісти історію конкретної аудиторії за допомог ... [+]

Як дизайнер, ви підключаєте захопливість і спостереження для тих з ваших клієнтів, інших дизайнерів і громадськості.

Графічний дизайн виховує нове покоління дизайнерів, які займаються, критичних, допитливих і здатних ставитися до громадськості і клієнтам з художньої та незалежної позиції. Ми навчаємо виробник, які - досліджуючи відповідальність і міць графічного дизайну - здатні ставитися до соціальних, культурних, політичних, торговим та технологічних питань в сучасному суспільстві.... [-]

Нідерланди Rotterdam
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Willem de Kooning Academy

У їх конструкції, дизайнери працюють з творчою і критичне бачення поточних подій в світі моди і суспільства. Мода йде про візуальної комунікації: як ви спілкуєтеся ваші п ... [+]

Тур Відділ дизайну моди Ви дізнаєтеся, як застосувати свої знання та майстерність, щоб прогнозувати тенденції моди та натискати межі.

Модельєри працюють з точки зору творчого і критичного бачення сучасних розробок в області моди і суспільства. Будучи студентом дизайну моди, ви навчитеся визначити і виявити тенденції, і реагувати на потреби ринку споживачів. Ви будете працювати в рамках навчального плану проекту на основі фактичних статей одягу, колекції та все цілорічні презентації.... [-]

Нідерланди Rotterdam
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Willem de Kooning Academy

Дизайн продукту про постійно вивчає відносини між продуктами і їх користувачами. Є всі види продуктів, і вони є скрізь, від чисто функціональної ті, які роблять заяву. ... [+]

Широке застосування нових методів розподілу і виробництва в даний час надає нові широкі можливості для сучасних дизайнерів продукту.

Дизайн продукту про постійно вивчає відносини між користувачем і продуктом. Є всі види продуктів, і вони всюди; від чисто функціонального тим, що зробити заяву або розповісти історію. Широке застосування нових методів розподілу і виробництва в даний час надає нові широкі можливості для сучасних дизайнерів продукту.... [-]

Нідерланди Rotterdam
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Willem de Kooning Academy

Міста, будівлі, інтер'єри. Вони мають основні фактори, що впливають на як ми сприймаємо наш світ. В просторової конструкції, ми дивимося на міське середовище і на критих ... [+]

Просторова конструкція є дисципліною, яка творчо поєднує в собі культурне і художнє розуміння, соціальна взаємодія, економічну відповідальність і технічне розуміння.

Міста, будівля, інтер'єри: всі вони мають величезний вплив на те, як ми сприймаємо світ. В просторової конструкції, ми вважаємо, міського середовища, а також критий і відкритий простір на малих і великих масштабах. Це дисципліна, яка творчо поєднує в собі культурне і художнє розуміння, соціальна взаємодія, економічну відповідальність і технічне розуміння.... [-]

Нідерланди Rotterdam
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Willem de Kooning Academy

Ви будете розвивати в фахівця зображення, хто - в вашому індивідуальному і запитально шляху - використовує фотографію як інструмент, щоб зобразити світ способами, які вду ... [+]

Ви будете розвиватися як фахівець зображень, який використовує фотографії та інші засоби масової інформації для того, щоб візуально висловити своє бачення реальності в змушує думати і особистих відносинах.

Вивчення Фото означає розробку нових способів мислення і бачення. Ви пов'язані зі світом через (фотографічні) зображення, і як професійний фотограф ви повинні знати, як впоратися з цією потужною середовищем. Яке ваше особисте бачення по відношенню до фотографії як середовища і форми мистецтва?... [-]

Нідерланди Rotterdam
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Willem de Kooning Academy

Спосіб життя займає важливе місце на комерційному ринку моди і інтер'єру, але ринок є набагато різноманітніший. Мистецтво і культура, харчування і здоров'я, ЗМІ і політик ... [+]

Трансформація способу життя Дизайн

Ми зараз йдемо в період подальших перетворень, які глибоко впливають на наше життя на особистому, соціальному і економічному рівні.

Як спосіб життя під впливом динамічної природи сучасних суспільств? Який вплив інновацій на нашому повсякденному житті? Чи можемо ми змінити спосіб життя, це таким чином, що вони можуть краще протистояти викликам майбутнього?... [-]

Нідерланди Rotterdam
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Willem de Kooning Academy

Ви будете розвивати в якості дизайнера, який спеціалізується на створенні прикладних зображень і візуальні ефекти. Ілюстрація стає все більш помітним в нашому сильно візу ... [+]

Ми вважаємо, що охоплює різноманітність, ми в змозі створити гнучку середу, в якій студенти можуть відкрити свій власний напрямок.

Студенти Ілюстрації відділу Віллем де Кунінг академія (WdKA) навчитися працювати і вчитися разом, як спільнота. В рамках цієї спільноти, відділ активно підтримує широкий спектр можливостей навчання стало можливим за рахунок внесків окремих осіб різного походження і різних підходів до ілюстрації. ... [-]

Нідерланди Rotterdam
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

How would you describe 'the vibe' at school?

What was the admission process like?

Willem de Kooning Academy; it's yours!