Willem de Kooning Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сучасні і передові освіти

The Віллем де Кунінг академія До послуг гостей сучасні та ріжучі кромки курси мистецтва, які доповнюють змінюються, міжнародної практики. немає Зовнішній світ більше не шукає автономного художника або дизайнера, а для людей, які мають безліч талантів і навичок, і які дивляться за межі своєї первісної дисципліни. Це «створення піонерами». Швидкість і складність технологічних розробок сильно впливають на сучасну і майбутню професійну практику. Наші студенти будуть працювати як на місцевому та міжнародному рівнях з професіоналами з різних дисциплін у відкритих і віртуальних умовах.

Особистісний розвиток

Ми створюємо умови, в яких ви можете розвивати і розширювати свої інтереси. Ви можете вибрати різні способи роботи, тип присвоєння, який підходить вашому стилю навчання і як розвивати свій талант. Весь процес навчання може бути різним для кожного учня, але ступеня, що ви заробите рівні. Ви будете відвідувати заняття з теорії, які відповідають вашому рівню в той час, і ви будете частиною виборної програми. Важливо, щоб ви не тільки вибрати конкретну програму навчання - скажімо, дизайн - і головне - скажімо, рекламу - але і професійна роль і професійний контекст з відповідного стажування і незначною програмі.

Можна також ввести програму з відзнакою і / або завершити випускний спеціалізації шляхом вибору програми обміну в академії або університеті за кордоном. Це дає Вам можливість адаптувати навчальну програму Академії на ваших власних уподобань і розвитку вашого власного таланту.

кар'єра коучинг Дослідження

Будучи студентом WdKA, дослідження кар'єри тренер буде стежити за вашим прогресом і допомогти вам зробити ваші особисті дослідження вибір. Ваше дослідження кар'єри тренер допоможе вам підготуватися до життя, як професіонал. Разом ви будете вирішувати свій вибір і курс, який буде приймати ваші дослідження.

Rotterdams Onderwijs Модель (ROM)

The Віллем де Кунінг академія є одним з 14 інститутів Rotterdam університету прикладних наук і працює з Rotterdams Onderwijs Model (ROM - Роттердам модель освіти). Ця модель розрізняє на основі знань, практики ініціативи і студентські ініціативи освітньої діяльності рах. ставить і цілі.

Спеціальності і практика

Крім вашою основною, скажімо, реклама або образотворче мистецтво, ваше дослідження також буде включати в себе елективні неповнолітніх. Ви можете вибрати з широкого спектру сучасних тем і проблем. Він представить вам три випускних профілів: автономний Practices, соціальні практики і комерційної практики. Вибір неповнолітніх обмежений в перший рік, але в міру просування вони будуть грати все більшу роль у вашій програмі ступеня.

Таким чином, ви будете вивчати як в межах вашого власного предмета і в практиці. Ви будете працювати на реальних завдань і можуть отримати практичний досвід під час стажування та обміну.

В кінцевому рахунку, ви будете компілювати свій власний широкий пакет знань, навичок і спеціальностей. Коли ви закінчили, ви будете мати унікальне тіло професійної практики, які зроблять вам виділитися на ринку праці, в творчому секторі або в художньому світі.

ЗАЯВКА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ

Якщо ви зацікавлені в прийнятті бакалавра в Образотворче мистецтво, дизайн, образотворче мистецтво і дизайн Підготовка вчителів або Leisure Management При Віллем де Кунінг академія, Зареєструйтесь онлайн до 1 травня 2018 року для процедури прийому та зареєструйтесь у Studielink. Обидва ці додатки та реєстрація Studielink повинні бути завершені не пізніше 1 травня 2018 року. Для студентів, які не є членами ЄС, термін реєстрації - 1 березня 2018 року.

Ти …

  • талановиті в образотворчому мистецтві?
  • незалежним і відповідальним?
  • самовіддані і мотивовані?
  • підприємницька?

Тоді відвідайте один з наших відкритих днів 11 листопада 2017 року та 10 лютого 2018 року - і принесіть ваш портфель! - і подати заявку на вступ.

Контрольний список портфоліо

Що

Вибір 10-15 робіт, які передували творчий процес

Наприклад: проекти, об'єкти, фотографії, фільми, ігри, анімація, мода (аксесуари), меблі, макети, малюнки, плакати, кампанії, картини, придатні для використання артефактів і скульптури. Ви можете опублікувати і представити все це в акуратному традиційної папці портфеля, але ви також можете використовувати різні методи: 3D роботи можуть бути приведені в (картон) коробки, цифрова робота може бути представлена ​​на ноутбуці або планшеті.

Будь ласка, зверніть увагу: крім цих робіт, будь ласка, покажіть нам деякі інші речі, які ви створили. Зробіть ретельний відбір між ними. Таким чином, ми можемо оцінити, якою мірою у вас є розуміння в ваших власних якостях і вашої власної роботі.

На прийомі днів, ми будемо шукати і оцінювати: - ваші виразні і творчі здібності; - Ваше почуття кольору, форми і матеріалу; - Оригінальність і винахідливість у вашій роботі.

Ваше портфоліо, ескізи та інші роботи, які ви приносите, повинні дати нам ці знання. Тому, будь ласка, перевірте чи ви показати як свій повний потенціал і потенціал, а також особисту і специфічну захопливість для вашої кращим основним і переваги для (наприклад) матеріалів, технік, тим і понять.

Як

Начерки, тести, спробуйте-аутів і експерименти Принесіть, збірники альбомах ідей, вирізок, підстаканники з винаходами, намальованих на спині, матеріальних експериментів, прототипів, масштабних моделей, тестових відбитків і перших версій. Все це може бути пов'язано з 10-15 робіт, згаданих вище.

Ми хотіли б отримати уявлення в вашому дизайні і процесі, створюючи. Ми хотіли б бачити, як ви прийшли, щоб створити остаточну версію або дизайн через креслення, намагаючись, тестування і експериментувати в першу чергу. Ми хотіли б бачити, що ви в змозі кинути виклик собі і далі вивчити ваші перші ідеї. Це важливо для нас, щоб побачити: - ви можете критично осмислити свою роботу і кинути виклик собі; - Ви бачите і спостерігати за світом навколо вас і реагувати на те, що ви помітили; - Якщо і як ви себе режисура і самонавчання і здатні робити вибір; - Якщо і яким чином ви створити потенціал і може обмінюватися даними за допомогою образів.

Чому

Інтернет запитальник про ваші амбіції і мотивації Після заяви, ми надішлемо Вам код для входу в онлайн-анкети. Ми хотіли б знати більше про свій вибір майора і що ви думаєте, ви можете очікувати від нас. Хто вас надихає? Що б ви хотіли вчитися у нас? Роздрукуйте Вашу анкету та принести його з собою під час прийому день. Ми обговоримо з Вами особисто на ваші питання і амбіції.

Розташування