Прочитайте офіційний опис

КРИЛА International

Професійного навчання

Дякуємо Вам за інтерес, проявлений до частини часу досліджень і подальших освітніх програм в Вісмар Університет прикладних наук (Німеччина). Вісмар Університет є передовим і інноваційна освіта і науково-дослідна установа з більш ніж 100-річного академічного переваги. Це міжнародний університет, який є практика і бізнес-орієнтованих з більш ніж 8500 студентів, що навчаються як на кампусі і через он-лайн або неповний робочий день.

WINGS - Вісмар Міжнародні Випускні послуги Компанія заснована в 2004 році - пропонує екстра-професійного онлайн і програм часу частина, а також сертифіковану додаткову освіту для працюючих фахівців. Його тематичні області включають в себе бізнес, технології та дизайн з державного коледжу подальшого документа про освіту. З близько 4500 студентів неповний робочий день і додатково 650 учасників освіти в десяти місцях по всій країні, а також Берлін і Мюнхен, WINGS є одним з провідних державних провайдерів дистанційного навчання в Німеччині. WINGS в даний час також пропонує міжнародні дослідження частину часу для фахівців в навчальних центрах в Кейптауні, Бангкоку, Сінгапурі і Сурабая.

Через декілька контактів в Європі, Прибалтиці, Америці, Латинській Америці, Азії та, зокрема Південно-Східної Азії-, різноманітність міжкультурних характеристик можна чітко знайти в наших науково-дослідних і методів навчання. В даний час студенти з усього світу, які беруть участь в наших дослідженнях неповний робочий день для професіоналів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • німецький
В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree:

Hochschule Wismar - Mit allen Wassern gewaschen.