Прочитайте офіційний опис

Школа бізнесу, технологій і культури є приватним, схвалених державою і акредитовані університетом науки , що базується в Берліні і іншого дослідження , в Баден-Бадені. Після створення в 2011 році дослідження працює на 1. був доданий в жовтні 2012 року. В якості допоміжного F + U груп, HTWK з більш ніж тридцяти років досвіду прославленого німецького освіти Konzernes вигоди.

дослідження

HTWK бачить свої наукові інтереси в галузі прикладних і, звичайно, пов'язані з дослідженнями в області бізнесу, техніки і культурології. Метою дослідження є отримання нових знань і його розміщення на пропоновані програмах навчання і передачі нових наукових підходів для використання студентів.

публікації

У результатах HTWK Обговорення серії паперу з поточних досліджень членів вузів HTWK бути введено з 2015 року. HTWK документи для обговорення також можуть з'являтися у вигляді статей у фахових журналах, в якості внеску в збірниках або монографій. Вони націлені на вчених / науковців і студентів, а й на національному та міжнародному рівнях зацікавлені в економіці, суспільстві, політиці і культурі і покликані заохочувати людей, щоб відродити професійний дискурс і продовжувати.

Доступні навчальні програми:
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:


hwtk University of Applied Sciences

Ви визнали, що сучасні компанії все більше пов'язані між собою і повинні діяти міжкультурно? Також ви зацікавлені в глобальному робочому середовищі з міжнародним виміром? ... [+]

До програми ступеня

Ви визнали, що сучасні компанії все більше пов'язані між собою і повинні діяти міжкультурно? Також ви зацікавлені в глобальному робочому середовищі з міжнародним виміром? Потім бакалаврська програма "Міжнародне управління" готує вас до роботи в міжнародних компаніях через психологічну, соціологічну, міжкультурну та лінгвістичну освіту. У 6 семестрів , які включають в себе семестр за кордоном, ви можете навчатися в режимі денного навчання, у моделі подвійного навчання або в дистанційному навчанні та відкривати відмінні перспективи кар'єри та заробітної плати шляхом практичного навчання. На додаток до міжнародного кампуса в Берліні , можливість вивчати більше іноземних мов та семестр за кордоном, цілісна міжнародна орієнтація програми буде округлена. Семестр за кордоном може бути завершено в одному з наших міжнародних університетів-партнерів, наприклад, в Нью-Йорку або в рамках програми Erasmus, і включається в щомісячну плату за навчання.... [-]

Німеччина Берлін Баден-Баден
Квітень 2020
англійська,німецький
Денне навчання
Заочне навчання
6 - 9 семестри
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою