nta Isny

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вивчення з майбутнім - на NTA Isny!

Відмінні контакти з компаніями-партнерами галузі, персональну увагу від висококваліфікованих викладачів, практичне навчання в малих групах, коротких періодів навчання в Німеччині унікальних курсів і великий Freizeitgangebot в сімейному середовищі - дослідження в Fachhochschule НТА Isny ​​пропонує Вам багато переваг.

У NTA Isny ​​вас, якщо ви успішно відкрити бакалавра наук (ступінь бакалавра), то Технічний коледж або середньої школи завершені. Інші вимоги до вступників не існує. Тут ви можете відразу почати з дослідження на щорічному початку семестру в зимовий семестр!

Із завершенням бакалавра наук (B.Sc.) відкриває вам можливість рівного успішний початок області STEM в одному з 123000 пунктів або аспірантуру в Німеччині або за кордоном беруть.

Огляд програми навчання

Відкрийте ваші варіанти і отримати інформацію прямо зараз про наших акредитованих курсів для БЧ:

хімія

Бакалавр наук хімії, що спеціалізуються на загальної хімії або харчової хімії та аналізу навколишнього середовища на NTA Isny ​​ви відкрили широке поле діяльності.

Фармацевтична хімія

Ступінь програми для бакалавра наук хімії в NTA Isny ​​оптимально адаптовані до потреб фармацевтичної промисловості.

фізика Інженерна

Прикладна і технічна фізика, інженерія, електроніка, оптика, хімія, інформатика і багато іншого. все передбачає вивчення для БЧ фізики.

інформатика

Бакалавра наук інформатики в NTA Isny ​​пропонує відмінну базову підготовку з подальшою спеціалізації.

Вибір кар'єри легко!

NTA Isny ​​допоможе вам зробити правильний шлях для вашої майбутньої кар'єри! Тому що в університетському містечку NTA ми пропонуємо Вам унікальну можливість відкрити для себе свої сильні сторони, і ви виберете для узгодження з вами професіонал в галузі природничих наук та інформатики - або розміщення дегустатор роботи або на підготовчий семестр.

Тут ви можете в суді першої стажування або підготовчого семестру ваші знання в галузі природничих наук з математики, хімії, фізики та інформатики, щоб поглибити і розширити, таким чином, легко з'ясувати, де ваші сильні сторони. Це допоможе вам у виборі професії - будь то на професійному коледжі з навчанням або в коледжі за спеціальністю!

В рамках нашої дегустатора стажування, ми також пропонуємо курси для тижні Bogy.

Найкраща інвестиція є власним в майбутньому!

NTA Isny ​​пропонує Вам багато переваг в дослідженні - від особистого контролю з боку наших інструкторів на практичних заняттях з ефективного навчання в невеликих групах. Це проявляється не тільки в успішному завершенні наших студентів, а й той факт, що студенти NTA Isny ​​мають один з найкоротших періодів навчання в Німеччині! Навчання в приватній, державної визнаної Fachhochschule NTA Isny ​​Тому стійке інвестувати в своє майбутнє.

Розташування

Існі ім Алґау

Naturwisschenschaftlich- Technische Akademie, Prof. Dr. Grübler gGmbH, Isny

Address
Sei­den­stra­ße 12-35
88316 Існі ім Алґау, Баден-Вюртемберг, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 7562 97070