Modern College of Business and Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про MCBS

Modern College of Business and Science (MCBS) в Султанаті Оман є приватною коледж, що має ліцензію Міністерства вищої освіти та заснований у 1996 році. У 2004 році MCBS звернувся до академії та програми з акредитації для надання ступенів бакалавра в Омані. MCBS виявився успішним у своєму застосуванні, і на підставі його подання Коледж був тимчасово акредитований Радою з акредитації султанату Оман з наданням аспірантури та бакалавра. Коледж пропонує освітні програми для задоволення потреб окремих студентів, а також потреб ділових і промислових громад.

Коледж пропонує ступені в галузі ділового адміністрування (з 5-ма напрямками в галузі бухгалтерського обліку, маркетингу, інформаційних технологій, менеджменту та економіки

MCBS керує програмою "Фонд", яка містить інтенсивну англійську мову як програму другої мови та пропонує сертифікат в ESL для тих студентів, які успішно закінчили курс. Окрім ESL, деякі курси фундації, такі як "Основна математика", "Прикладна математика" та "Інформаційні технології", також є обов'язковими для тих студентів, які потребують навчання в коледжі. Це відповідає стандартам програми Фонду, запропонованим Радою з акредитації Оману, і MCBS є одним з перших коледжів, які здійснили це.

Звіт про аудит якості MCBS, який був випущений в грудні 2009 року Радою з акредитації Омана після другого візиту коледжу до колегії, високо оцінив передові практики MCBS. Звіт підтримує наші постійні зусилля з підвищення кваліфікації та підвищення кваліфікації. У доповіді також відзначено тривалі відносини з UMSL, що покращило його стандарти та надало міжнародний вимір навчальним програмам. Це також сприяло призначенню стипендіатів Фулбрайта в MCBS для покращення навчального плану та підвищення кваліфікації факультету. У доповіді були також схвалені розповсюдження інформації в електронному вигляді співробітникам та студентам.

ФАКТИ MCBS

Ось кілька швидких фактів та фігур про Modern College of Business and Science .

  • MCBS - це перший коледж на Близькому Сході, який визнає Асоціація комп'ютерних технологій (CompTIA), США
  • Викладач відділу інформаційних технологій MCBS, пан Джаян Куріан був призначений Експертом з предметних питань для CompTIA Професійна експертиза
  • На MCBS наші студенти приїжджають з 16 країн та нашого факультету з 12 країн.
  • Сучасний бізнес-коледж
  • На MCBS ви отримуєте ступінь бакалавра з ділового адміністрування та комп'ютерних наук. Асоційований ступінь інформаційних технологій зв'язку, ділового адміністрування та комп'ютерних наук. Ви також можете отримати сертифікат на англійській мові як другу мову.
  • Студенти, які отримують фінансову допомогу: 80%

Топ-10 причин для відвідування MCBS

Розташування

Мускат

Address
Modern College of Business & Science
Мускат, Мускатне губернаторство, Оман

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія