Universiti Teknikal Malaysia Melaka UTeM

Введення

Прочитайте офіційний опис

Створена 1 грудня 2000 року в якості 1-го Технічний університет Громадський в Малайзії.

університетське містечко

Розташований в місті всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Малакки, розташований в 766 акрів пишних зелені пейзаж хвастощів державою-оф-арт-об'єктів в усіх семи факультетів.

АКАДЕМІЧНІ

як Фокус університет, ЮТЕМ має сильні сторони в технічних областях, а саме - інженерія, IT і технології управління. ЮТЕМ зміцнив репутацію джерелом випускників інженерних високоякісних з можливістю задоволення вимог високотехнологічних виробництв. ЮТЕМ також має дослідні компетенції в областях, які вона ідентифікувала як ключ до підвищення унікальна пропозиція Університету і також вносить свій внесок в нації, такі як Green Technology, системотехніки, технології людини, взаємодії і Emerging Technology. Інженерні програми ЮТЕМ також акредитована Вашингтонської угоди. На додаток до програм бакалаврату, ЮТЕМ пропонує також магістра, кандидата наук і програмної інженерії доктора наук.

ЮТЕМ допускає не тільки місцеві, а й іноземні студенти, і це включає в себе студентів з Індонезії, Саудівській Аравії, Чаду, Сирії, Пакистану, Камеруну, Бангладеш, Танзанії, Індії, Сомалі, Сінгапур, Катар, Палестині, Лівії, Іраку, Ірану, Гани, Франції, Ємен, Нігерія і Йорданія.

ФАКУЛЬТЕТИ

  • Факультет електротехніки - факультет електроніки та обчислювальної техніки - факультет машинобудування - факультет машинобудування - факультет інформаційних та комунікаційних технологій - Факультет технологій управління і Technopreneurship.
  • Факультет інженерних технологій

Університетами і промисловістю спільних зусиль

Зокрема, присвоєний уряду співпрацювати і працювати в тісній співпраці з промисловим сектором.

Для того, щоб бути одним з світів провідних інноваційних технічних шкіл, виробляючи випускників, які відповідають поточним вимогам галузі та в змозі впоратися з майбутніми потребами, а також. Для того, щоб гарантувати, що ЮТЕМ здатний виробляти інженерів і технологів, які технічно компетентні, ЮТЕМ інвестувала в наступному:

Advanced Manufacturing Centre (AMC)

Установка для просування високих технологій і виробничих потужностей точності для цілей Контракт R & D, контрактне виробництво і в будинку виробниче навчання на робочому місці.

Круглий стіл генеральний директор

Збір капітанів індустрії як локально, так і на регіональному рівні для надання консультацій ЮТЕМ включаючи обмін досвідом і надання зворотного зв'язку для поліпшення академічних програм, інфраструктури і працевлаштування випускників ЮТЕМ, а також створення підприємницьких лідерів.

Виробниче середовище Campus

Сучасні розробки в ЮТЕМ зосереджені на створенні навчальних центрів, які обслуговують потреби галузі, а також забезпечення виробничого середовища і впливу на студентів.

Досконалість в сфокусованого ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ІННОВАЦІЙ

ЮТЕМ визначив критичний сфокусовані області які є найбільш важливими для унікальних переваг університету. ЮТЕМ вибрав Advanced Manufacturing Technology (AMT) в своїй ніші області, яка вимагає синергетичний прихильність усіх факультетів в ЮТЕМ та підкріпленої чотирьох основних областях наступним чином: - Green Technology - інженерно-технічних систем - Людина - Технології взаємодії - Нові технології

наполегливих райони ЮТЕМ є міждисциплінарний характер, який включає в себе і спирається на сильні сторони існуючих факультетів, науково-дослідних центрів, інституту і лабораторій в межах університету.

Розташування

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

BSc
Bachelor