Прочитайте офіційний опис

Французька міжнародна школа готельного навчання

Ватель приїжджає до Парагваю в 2011 році як єдину національну школу, яка пропонує подвійний ступінь і дає своїм студентам диплом, визнаний французькою державою, бакалавр. Світовий успіх шкіл Vatel пояснюється тим, що ми підтримуємо концепцію подвійної освіти, де 50% навчаються в класі, а решта 50% - у стажуваннях та стажуваннях у кращих готелях нашої країни та світу. Завжди залишаючись вірним філософії, що "всі теоретичні знання повинні бути перевірені негайно через практику".

В Асунсьоні ми будемо працювати із запаморочливим припущенням та пишністю готелів у місті Віндхем.

Наш факультет складається з визнаних професіоналів, які не лише передають теоретичні знання, а й практичні знання з стільки років професійного досвіду, що вони стали орієнтирами в цій галузі.

У компанії Vatel ми працюємо не лише над навчальною та професійною підготовкою, а й над пізнавальним розвитком наших студентів, прищеплюючи їм важливість традиційних етичних цінностей поваги, дисципліни, позитивного та ініціативного ставлення, вміння бути та особистої презентації122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg StockSnap / Pixabay

Інтернаціоналізація - це фундаментальний момент у формуванні Вателя.

Програма «Марко Поло», найкраща інновація в академічній програмі, дозволяє студентам Парагваю Вателя навчатись у другокласниках Інституту Вател у світі.

Вони також є частиною розростаючої мережі, на даний момент Vatel налічує 9000 студентів та 35 000 випускників завдяки порталу VatelAlumni.

Маючи дуже конкурентоспроможний та сучасний навчальний план, Ватель Парагвай пропонує подвійний парагвайський / французький диплом, що гарантує швидке професійне введення:

  • Ступінь міжнародного готельного менеджменту - MEC Парагвай
  • Бакалавр міжнародного готельного менеджменту - Франція
Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Vatel Paraguay Ciudad del Este

Готель "Ватель" ... [+]

Вивчайте міжнародний готельний менеджментПро Ватель

Готель «Ватель»

Дуале Едукасіон і три необхідні мови

Серед багатьох переваг нашої програми - система Éducacion Duale . Система викладання та навчання Vatel, в якій студент повинен «примусово» виконати 50% теоретичного навчання на уроках віч-на-віч і 50% професійної підготовки через стажування в узгоджених готелях в країні та за кордоном. Так само в цій системі від студента буде потрібно обов'язково в рамках навчальної програми, тобто без зайвих витрат вивчення 3 іноземних мов, серед яких: англійська та французька.... [-]

Парагвай Сьюдад-дель-Есте
Лютий 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Hotel Casino Acaray 11 de Septiembre y Luis María Argaña
7000 Сьюдад-дель-Есте, Департамент Альто-Парана, Парагвай