Прочитайте офіційний опис

Французька школа міжнародного готельного навчання

Ватель приїжджає до Парагваю в 2011 році, є єдиною загальноосвітньою школою, яка надає подвійний ступінь і дає студентам ступінь, визнану французьким державою, бакалавром. Світовий успіх шкіл Vatel пояснюється тим, що ми підтримуємо концепцію подвійної освіти, де 50% вивчаються на заняттях, а решта 50% - у стажуваннях та стажуваннях у найкращих готелях нашої країни та світу. Завжди залишаючись вірним філософії, що "всі теоретичні знання повинні бути перевірені негайно через практику".

119048_foto-asu-1-6mc7xi.jpg

В Асунсіоні давайте попрацюємо з сліпучим припущенням і пишністю американської мережі готелів Wyndham hotels

119049_foto-asu-2-3-x0oyde.jpg

Наш викладацький колектив складається з визнаних професіоналів, які передають не лише теоретичні знання, але й практичні знання настільки багаторічного професійного досвіду, що вони стали орієнтирами у цій галузі.

У Вателі ми працюємо не лише в академічній та професійній підготовці, а й у пізнавальному розвитку наших студентів, прищеплюючи їм важливість традиційних етичних цінностей поваги, дисципліни, позитивного та ініціативного ставлення, знаючи, як бути і бути та представляти особисті

Інтернаціоналізація - це фундаментальний момент у формуванні Вателя.

Програма «Марко Поло», найкраща інновація в академічній програмі, дозволяє студентам Vatel Paraguay навчатися на другому курсі в іншому інституті Вател у світі.

Вони також є частиною мережі, яка не припиняє зростати, зараз мережа Vatel має 9000 студентів та 35 000 випускників, які контактують завдяки порталу VatelAlumni.

Маючи дуже конкурентоспроможний та сучасний навчальний план, Vatel Paraguay пропонує подвійний ступінь парагвай / французький, що гарантує швидке професійне введення:

  • Вища ступінь міжнародної адміністрації готелів - MEC Парагвай
  • Бакалавр з міжнародного готельного менеджменту - Франція

Доступні навчальні програми:
  • Spanish (Colombia)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Vatel Paraguay

Програма ступеня бакалавра з міжнародного управління готелем спрямована на кандидатів, які успішно пройшли навчання в бакалавраті та має на меті підготовку майбутніх фахі ... [+]

Вивчення міжнародного готельного менеджменту

Програма ступеня бакалавра з міжнародного управління готелем спрямована на кандидатів, які успішно пройшли навчання в бакалавраті та має на меті підготовку майбутніх фахівців з оперативного управління для будь-якого відділу готелю. Тривалість програми - 3 роки, і вона поєднується з 16 місяців стажування в трьох-п’ятизіркових готелях в Парагнеї та у світі. Таким чином вони набувають досвіду, пов'язаного з реальністю своєї майбутньої професії, і розвивають навички командної роботи.... [-]

Парагвай Asuncion Ciudad del Este
Березень 2020
Spanish (Colombia)
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Ser Vatel es tenes experiencia

Vatel Campus Ciudad del Este

Conoce nuestra Escuela!