AHE - The University of Humanities and Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

історія

The Університет гуманітарних наук і економіки в Лодзі була створена в 1993 році. Це найбільший непублічний установа вищої освіти в Польщі. У 2007 році університет отримав право присуджувати PhDs з наступних предметів: лінгвістика у відділі гуманітарних, інформаційних технологій у відділі технічних наук і образотворчого мистецтва у відділі образотворчого мистецтва. У 2009 році університет домігся видатний статус академії.

Освіта і нові методи

Університет має понад 20 факультетів і пропонує широкий вибір предметів, в тому числі 4 курсів англійською мовою. Студенти можуть вибрати для вивчення будь-якої з більш ніж 100 курсів. Навчальні програми курсів постійно оновлюються відповідно до вимог ринку. Відповідно до вимог європейських стандартів освіти АЕХ в Лодзі реалізує нову парадигму освіти, яка характеризується: нові методи, новий зміст, нові викладачів.

Одна з найбільш характерних рис університету гуманітарних наук і економіки є те, що кожен студент вигоди від індивідуального підходу до навчання потребам. Це допомагає у вирішенні завдань і проблем, з якими вони стикаються з творчим і інноваційним способом. За кожен рік навчання ми використовуємо метод проектів і семінарів, в результаті чого студенти розвивають свої компетенції і формують відносини, необхідні для успіху в житті і кар'єрі. Завдяки новій моделі навчання студентів і розвитку їх особистості. В ході дослідження проводяться майстер-класи, які підвищують навички в області комунікації, вирішення конфліктів, співробітництво або переговори. Кращі проекти присуджуються в чотирьох категоріях: проект в області підприємництва, просоциальное проекту, проект, спрямований на розвиток особистості і мистецького проекту.

новий Викладацький

Ця нова освітня програма, яку ми можемо реалізувати тільки завдяки ентузіазму та відданості молодих співробітників, які працюють в АОМ Лодзі. Вони проводять заняття за проектом і семінари методу. Вони працюють з підприємцями, готують проекти, взяті з практики економічної, соціальної та культурного життя. Серед проектів, організованих студентами можна знайти численні виставки, концерти, освітні лекції, культурні заходи, танцювальні шоу або благодійні організації. Успіхи цих проектів призводять до позитивних рекомендацій підприємців. Студенти в своїй роботі проекту вирішують реальні проблеми, і, таким чином, створити свій власний портфель, який підтверджує придбані компетенції.

центр університету і навколишнє середовище

Університет гуманітарних наук і економіки в Лодзі розташований в фабричних місцях 19-го століття. У ті добре збереглися, відновлені стіни з унікальною промислової атмосфери організовані освітні, культурні та ділові заходи. Наші студенти і викладачі мають в своєму розпорядженні добре обладнаний лекційні зали, бібліотека, комп'ютерні та мультимедійні лабораторії, студії радіо, телевізійних студій, наукових семінарів і виставкових галерей. Існує також їдальня.

The Польський віртуальний університет (Polski Uniwersytet Wirtualny) є частиною АЕХ. Освітня платформа МПВ дає можливість отримати кваліфікацію, без необхідності поїздок на роботу і порушення повсякденних обов'язків або сімейних зобов'язань.

АЕХ є Академія сучасних технологій можуть похвалитися професійно обладнаний видавництво, телестудії, амбулаторії та друкарні, а також найбільший, серед недержавних шкіл в регіоні, бібліотеки вільного доступу. Ми перша і єдина школа в Польщі, яка пропонує спеціалізацію в області мейнфреймів систем - віртуалізації, транзакції, масові перетворення і т.д.

Більше 20 років досвіду

Рік 2013 був винятковим, оскільки університет святкував своє двадцятиріччя. Ці два десятиліття дозволили університет гуманітарних наук і економіки в Лодзі став одним з найбільших приватних університетів в Польщі.

Розташування

Лодзь

AHE - The University of Humanities and Economics

Address
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
(University of Humanities and Economics in Lodz)
ul. Sterlinga 26

90-212 Лодзь, Великопольське воєводство, Польща
Телефон
+48 800 080 888

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: