Прочитайте офіційний опис

Польсько-японський академія інформаційних технологій (Колишній польський-японської Інститут Інформаційних Технологій) є одним з Кращі недержавні установи вищої освіти в Польщі, часто хвалять роботодавцями, студентами та засобами масової інформації. Він був заснований в 1994 році на основі двосторонньої угоди між урядами Польщі та Японії. Це ставить особливий акцент на програмі, яка постійно переглядається і оновлюється, щоб відповідати вимогам ринку праці, широко поширеною академічні стандарти, як польської та європейської, досягнення в області комп'ютерної науки та її додатків. PJAIT має право надавати ступінь бакалавра, інженера, магістра та доктора в галузі науки і мистецтва. В якості одного з чотирьох приватних університетів, воно надає вчений ступінь кандидата наук.

Його освітня пропозиція включає в себе дослідження в галузі комп'ютерних наук, управління інформацією, мистецтва та дизайну, дизайну інтер'єру та культури Японії.

Факультет Інформатика є безперечним лідером на ринку освітніх послуг у Польщі. Ми приділяємо особливу увагу на те, високоякісний навчальний план, відповідних потребам ринку, і на навчання з використанням державою в найсучасніших технологій.

Факультет Інформація Managemenт До послуг гостей сучасні дослідження інженера які поєднують у собі знання з управління зі знанням інформаційних технологій. Мистецтво і дизайн Профіль навчання дозволяє на придбання знань, необхідних для створення мультимедійних робіт характерне використання передових технологій, а також розвиток своїх художніх навичок. Випускники досвідченими користувачами ІТ-інструментів і володіти знаннями графічних мистецтв.

Дизайн інтер'єру це міждисциплінарна область дослідження, яка дає глибокі знання, розуміння і навички у створенні середовища проживання людини. Факультет Культура Японії пропонує культурології, з особливим акцентом на культуру і мистецтво Далекого Сходу і ретельного вивчення японської мови.

PJAIT фокусується на практичні навички, Завдяки тому, що наші студенти і випускники не мають проблем з пошуком роботи. Вони добре обладнані для роботи в багатьох областях, в яких практичне знання це обов'язкова умова. PJAIT використовує видатні фахівці, науковці та академічні вчителя з Польщі та інших країн, а також.

Студенти усіх факультетів можете використовувати відмінні зручності, такі як сучасної ІТ-і графічний дизайн лабораторій. PJAIT також організовує численні зустрічі з вчені, художники, Представники ІТ-компаній та майбутні роботодавці. PJAIT підтримує студентів наукових досліджень та інтересів. Є численні групи спеціальних інтересів і спортивні клуби. Відповідно до угод про співпрацю, PJAIT студенти та викладацький склад можуть взяти участь у програмах іноземної валюти. PJAIT має міжвузівського обміну в рамках програми LLP Erasmus з 31 університетами (наприклад, в Японії, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії). Школа пропонує Розгалужена система стипендій, Студенти зобов'язані брати участь у програмі стажувань та кращим серед них є можливість отримати розміщення з міжнародно-визнаними компаніями. Дослідження, проведені в PJAIT гарантувати цікаві і добре оплачувані робочі місця в майбутньому, Вони Інвестиції в майбутнє професійного успіху.

Кампус школи розташований в центрі Варшави і включає в себе бібліотеку з читальним залом, гуртожиток, книжковий магазин, бар і власне видавництво.

Не соромтеся і приєднуйтесь до нас!

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Polish-Japanese Academy of Information Technology

Департамент New Media Art був запущений в 2004. По-перше, як BA, зараз, протягом трьох років, ми також мали дослідження магістерської. Програма, єдиний в Польщі, об'єднує ... [+]

Департамент New Media Art був запущений в 2004. По-перше, як BA, зараз, протягом трьох років, ми також мали дослідження магістерської. Програма, єдиний в Польщі, об'єднує традиції польського мистецтва та нових технологій. Студенти займаються в міждисциплінарного та міждисциплінарних розвідки в цифрових мистецтв. Навчальна програма дозволяє студентам вивчити інноваційні підходи до сучасної теорії і практики, а також сприяє як індивідуальним запитом і співробітництво на високому рівні. Поточні дослідження в області відділу, включають в себе нові форми візуальної комунікації, використовуючи зондування та фізичні інтерфейси, експериментальні ігри, доповненої реальності, графіки руху, гібридні архітектури середовища / Медіа, цифровий зчленований скульптури та гнучкі середовища. ... [-]

Польща Warsaw
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою