School of Form at the University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа формі пропонує 3,5-рік повний робочий день дизайнерський хід, після якого студенти отримують ступінь бакалавра в університеті соціальних і гуманітарних наук (ПБР).

Школа форма:

Краща програма дослідження Польщі, за даними Міністерства науки та вищої освіти; відмінний і відомий колектив викладачів; сучасні і добре обладнані майстерні та студії; чудове відносини співпраці з багатьма польськими та міжнародними компаніями. Унікальна програма дослідження поєднує в собі проектної роботи та освіту в галузі гуманітарних, який був, розроблених нашою групою фахівців під керівництвом Lidewij Edelkoort, голова Академії дизайну в Ейндховені (1999-2008), директор зі стратегічного та наставника школи форми.

Школа формі є відкритим для всіх - неохота, аналітиків, програмістів, людей з любов'ю до DIY - і допоможе вам розвинути, додавати, поліпшити і використовувати свої навички та інтереси.

Якщо ви хочете, щоб впливати на зміни у світі, щоб поліпшити якість життя людей, і зрозуміти і задовольнити потреби сучасного суспільства, то школа Форми для вас.

Розташування

Познань

Address
School of Form,
Głogowska Street 18

60-734 Познань, Люблінське воєводство, Польща