Прочитайте офіційний опис

Школа формі пропонує 3,5-рік повний робочий день дизайнерський хід, після якого студенти отримують ступінь бакалавра в університеті соціальних і гуманітарних наук (ПБР).

Школа форма:

Краща програма дослідження Польщі, за даними Міністерства науки та вищої освіти; відмінний і відомий колектив викладачів; сучасні і добре обладнані майстерні та студії; чудове відносини співпраці з багатьма польськими та міжнародними компаніями. Унікальна програма дослідження поєднує в собі проектної роботи та освіту в галузі гуманітарних, який був, розроблених нашою групою фахівців під керівництвом Lidewij Edelkoort, голова Академії дизайну в Ейндховені (1999-2008), директор зі стратегічного та наставника школи форми.

Школа формі є відкритим для всіх - неохота, аналітиків, програмістів, людей з любов'ю до DIY - і допоможе вам розвинути, додавати, поліпшити і використовувати свої навички та інтереси.

Якщо ви хочете, щоб впливати на зміни у світі, щоб поліпшити якість життя людей, і зрозуміти і задовольнити потреби сучасного суспільства, то школа Форми для вас.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • полірувати

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

School of Form at the University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Програма була номінована на кращу програму у Польщі, за даними Міністерства науки та вищої освіти, який повинен був прочесати мамонта мільйон кандидатів для того, щоб зна ... [+]

Бакалавр дизайну Чому цей курс?

Навчальна програма з дизайну в Познані кампусу університету соціальних і гуманітарних наук (Школа формі) був номінований на кращу програму у Польщі, за даними Міністерства науки та вищої освіти, який повинен був прочесати мамонта мільйон кандидатів для того, щоб знайти переможця.

Міністерство підкреслив міждисциплінарний характер програми і те, що з ним пов'язано сучасні підходи до освіти і вчить практичні навички, що дають студентам повний заземлення для свого майбутнього в реальному робочому середовищі.... [-]

Польща Poznań
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Welcome to School of Form