University of Warsaw, Faculty of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Варшави

Варшавський університет (UW), заснований у 1816 році, є кращим університетом та провідним дослідницьким центром у Польщі. Високий рівень наукових досліджень, його зв'язок з навчанням студентів та різноманітність та привабливість нашого навчання визначають позицію університету в країні та у всьому світі. Варшавський університет входить до числа кращих 4% університетів світового класу та визнаний престижними міжнародними рейтингами, такими як Академічний рейтинг всесвітніх університетів (AKA Shanghai Ranking), кращі університети QS, рейтинги Всесвітнього університету вищої освіти Times та CHE Excellence Group 2010 (дисципліни: хімія, фізика).

UW виховує понад 61,3 тис. Студентів. У ньому працюють понад 6 300 чоловік, у тому числі 3280 вчителів. В даний час існує 20 факультетів та 30 інших підрозділів, у тому числі Центр нових технологій, Центр доклінічних досліджень та технологій та Центр трансферу технологій. Університет є членом 70 консорціумів та наукових мереж та співпрацює з близько 1000 іноземними установами, у тому числі 420 партнерських відносин у рамках більш ніж 1100 договорів Еразма та 240 партнерів з 52 країн у межах університетських угод про безпосередню співпрацю.

UW пропонує студенти, аспіранти та післядипломні навчання, організовує літні школи та професійні курси, ініціює міждисциплінарні програми та впроваджує нові методи навчання. Наша пропозиція адаптована до потреб мінливого світу, проблем та складності ринку праці. Наші вчені регулярно отримують нагороди та виграють конкурси на отримання наукових грантів. Студенти UW добре освічені та дуже конкурентоспроможні, виграють багато конкурсів та чемпіонатів. Наукове та професійне розвиток наших студентів підтримується відповідними відділеннями, організаціями та співпрацею з численними установами. Національні та міжнародні компанії високо цінують наших випускників, серед яких ви можете знайти багатьох відомих людей, успішних підприємців та визнаних вчених та письменників, включаючи лауреатів Нобелівської премії.

Розташування

Варшава

Address
University of Warsaw
Krakowskie Przedmieście 26/28

00-927 Варшава, Мазовецьке воєводство, Польща

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія