WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про ВФЕІ

Коледж економіки та комп'ютерних наук або WSEI був заснований у 2000 році, і в цей день коледж був внесений до реєстру недержавних вищих навчальних закладів. Ініціатором та засновником WSEI були Інститут консалтингу та навчання Ltd, відома краківська консалтингова та навчальна компанія, чий багаторічний діловий досвід надихнув на сильну галузеву орієнтацію та кар’єрну спрямованість програм вчених, що пропонуються на WSEI.

Міцний бізнес-зв’язок

WSEI завжди був тісно пов'язаний з галуззю та бізнесом, з активною радою промислових радників та безліччю партнерських відносин з успішними компаніями, бізнес-лідерами, а також з галузями та професійними організаціями. Це довготривале зобов’язання поставляти високоякісних професіоналів для місцевих та міжнародних компаній призвело до визнання ВФЕІ серед бізнесу як чудової вищої школи, орієнтованої на практику.Sponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

Наше завдання

Ми надаємо глибоко орієнтовану на практику освіту, орієнтовану на постійний розвиток. Ми - заклад вищої освіти, створений пристрасними людьми для пристрасних осіб. Для нас вища освіта - це прагнення до професійної майстерності та виконання у житті.

Ми вперше в своїй готовності забезпечити своїх учнів відповідними навичками та правильним мисленням, і все ж ми вважаємо, що навчальний процес повинен бути переповнений веселощами, незалежністю, хвилюванням та творчістю.

Наші стандарти

  • Вилка
  • Незалежність та сміливість до створення та інновацій: Ми впевнені, що ви готові взяти участь у власному підприємницькому шляху та здатні нанести свій творчий шлях на світову спільноту.
  • Гнучкі та галузеві потреби, орієнтовані на програми: ми гарантуємо, що ви покинете коледж із цінними та затребуваними навичками. Ми ніколи не припиняємо калібрувати та пристосовувати наші академічні програми для задоволення галузевих, а також суспільних потреб.
  • Навколишнє середовище відкритості, дружби, ентузіазму, роботи в команді та творчості: ми гарантуємо, що ви готові бути частиною вашої роботи та місцевих громад та щедро ділитися своєю енергією, ідеями та вміннями з особами, з якими спілкуєтесь на професійній та соціальній основі рівні.
  • Глобальна готовність: Ми впевнені, що ви готові прийняти різноманітність і бачити себе громадянином глобальної спільноти, активом на глобальному робочому місці та підприємцем у світовому ринковому просторі.130822_pexels-photo-1438072.jpeg Буро тисячоліття / Пікселі

Стратегічні результати студентів

Вища освіта, як ми бачимо на WSEI, є інструментом для досягнення індивідуальних, професійних та особистих цілей. Ми створюємо середовище, де ми можемо підтримувати та допомагати через будь-яку з цих цілей, будь то:

  • Побудова кар'єри у своїй країні чи в іншому світі;
  • Ставши успішною особистістю та повагою серед однолітків;
  • Відчуття досягнень та бадьорості;
  • Навчання досягти незалежності в житті.

Розташування

Краків

Address
ul. Św. Filipa 17, 31-150 Krakow, Poland
30 Краків, Малопольське воєводство, Польща

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія