Warsaw Film School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Warsaw Film School - 15 років кіно та інновацій

WarsawFS102

Warsaw Film School була заснована в 2004 році польським кінорежисером, продюсером і сценаристом Maciej Slesicki і одним з найпопулярніших акторів країни, Богуславом Ліндою - головним героєм останнього фільму Анджея Вайди "Afterimage".

Академія є унікальним інститутом кінематографії, одним з трьох в країні для надання дипломів бакалавра та єдиної художньої школи під патронатом Міністерства культури, щоб мати ступінь бакалавра міжнародних наук англійською мовою.

Заснована у столиці Польщі, Warsaw Film School знаходиться в центрі кінопросвітницького центру, до складу якого входить також середня школа, загальноосвітня школа, професійний коледж, кінотеатр Kino Elektronik, а також виробнича компанія.

Викладачі Warsaw Film School такі як Хелмер Кшиштоф Зануссі та номінант «Оскар» Бартош Конопка, є одними з найбільш визнаних польських та міжнародних режисерів, спеціалістів у галузі кіно та нових медіа. У 2010 році Warsaw Film School переїхала на новий кампус місткістю 2600 кв. М, пропонуючи простір для кіно- та фотозйомок, темні кімнати, пост-продакшн-студії та звукову студію високого класу.

Наша випускниця Дорота Кобієла була номінована на "The Oscars 2018" за "Любить Вінсента". Це було другою номінацією на Оскар, за яку випускники нашої школи можуть пишатися. Перший в 2015 році віддав Томашу Слівінськи за короткий короткометражну тему "Наше прокляття".

Warsaw Film School знаходиться в самому серці Польщі, країні, яка щорічно виробляє близько 60 художніх фільмів і щорічно займається від 20 до 30 міжнародних ко-виробничих проектів. Ми знаходимося в центрі динамічно розвивається аудіовізуального ринку, з сильною традицією фільму і щирою прихильністю до фільму як способу особистого та політичного вираження.

Warsaw Film School організовує низку освітніх, мистецьких та професійних заходів, включаючи Script Fiesta - єдиний у Європі повністю відкритий фестиваль, присвячений мистецтву письма для екрану. Щороку сотні професіоналів збираються на тиждень майстер-класів, семінарів, сесій та соціальних заходів. У список спеціальних гостей входять Джо Естерхас, Пілар Алессандра, Лінда Аронсон, Джейн Кемпіон і переможець Sundance 2016 з Ізраїлю - Elite Zexer.

Розташування

Варшава

Address
Warsaw Film School 7 gen. Zajączka st.
01-518 Варшава, Мазовецьке воєводство, Польща