Wroclaw University of Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

 • Більше 17 000 студентів
 • Більше 780 вчителів
 • Більше 73 000 випускників
 • Понад 300 іноземних студентів кожного навчального року
 • Перша лекція в університеті була надана у лютому 1947 року.

Засоби

Університет має 31 приміщення для навчання, досліджень, адміністрування та соціальних цілей. Класи проводяться в аудиторіях та тренажерних залах, а також в комп'ютерних, хімічних і технологічних лабораторіях. Номери обладнані сучасними аудіовізуальними помічниками. Деякі номери обладнані засобами прямої телепередачі та телеконференцій.

Вроцлавський економічний університет за національними та міжнародними рейтингами

Вроцлавський економічний університет входить до кращих економічних вищих навчальних закладів у Польщі, який є важливим центром освіти, науки та досліджень. Його діяльність спрямована на підтримку та зміцнення позицій університету на регіональному, національному, європейському та міжнародному рівнях, покращення конкурентних переваг та формування свого іміджу сучасного інституту, відкритого та дружнього до своїх працівників, студентів та навколишнього середовища. Наш Університет повністю уповноважений надавати академічну освіту в галузі економічних та управлінських наук.
Вроцлавський економічний університет є державним вищим навчальним закладом, який зайняв вищу позицію в національних дослідженнях.
 • У найпопулярнішому рейтингу вищих навчальних закладів у Польщі у 2015 році, підготовленому Освітнім фондом "Перспективи" ("Перспективи"), наш університет був поміщений на 4-е місце серед економічних університетів і на 33-му місці серед польських університетів з різними навчальними профілями, як державними і приватні (у рейтингу включено 187 польських вищих навчальних закладів). Наш освітній потенціал, наукова ефективність, а також умови навчання були особливо високими.
 • Відповідно до рейтингу, підготовленого журналом "Wprost" , який формує думку, наш університет був розміщений на 12-му місці у 2015 році серед усіх вищих навчальних закладів у Польщі.
 • Згідно з новим щотижневим журналом "Polityka" , у 2015 році Вроцлавський економічний університет був класифікований як другий серед економічних університетів, а 54-е місце серед оцінених польських вищих навчальних закладів. Протягом року наш Н-індекс зріс з 24 до 28.
 • За рейтингом Web бізнес-шкіл наш університет був поміщений на 19 місце серед економічних шкіл у світі та на 10-му місці серед європейських шкіл.
 • Відповідно до звіту Міністерства науки і вищої освіти на 2015/2016 роки, наш університет став першим серед найпопулярніших економічних університетів Польщі (збереження лідируючих позицій з 2009 року).
Щороку більше 8000 кандидатів прагнуть до вступу до нашого університету, це число чітко виходить за межі нинішніх можливостей. Можливо, варто зазначити, що 43% наших кандидатів виходять за межі регіону Нижня Сілезія, чітко виступаючи за те, що наш університет є національно визнаною маркою якості освіти.
У випуску рейтингу кращих загальноосвітніх вищих навчальних закладів у Польщі (опубліковане журналом "Wiadomości Turystyczne") у 2016 році, економічний факультет, менеджмент і туризм зайняв перше місце в розділі "Туризм".
Інші рейтинги також підтверджують усталену позицію нашого університету. У 2016 році "Дім
У 2015 році Всесвітній економічний університет займає п'яте місце у національному конкурсі GMC. Global Management Challenge - це найбільший глобальний тест щодо можливостей стратегічного управління, який базується на сучасному чисельному моделюванні бізнес-середовища. Польське видання конкурсу GMC відвідує сотні керівних груп (як практики бізнесу, так і студенти), які конкурують один з одним у питанні управління віртуальною компанією в тестовому середовищі. З загальної кількості 270 команд, що претендують на 15-е видання GMC Poland, 15 були представниками студентської спільноти WUE.
Університет, завдяки стратегії інтернаціоналізації, а також рекламної діяльності та підвищення якості освіти, постійно присутній і видимий у міжнародному середовищі. Ми є партнерським університетом для багатьох європейських та світових університетів (у тому числі з США, Росії, Китаю або Малайзії). Ми є учасником багатьох стратегічних партнерств, залежних від міжнародної співпраці навчальних закладів (тобто Німеччини, Франції, Словаччини, Чехії або Фінляндії).
Наш Університет також є навчальним закладом для багатьох іноземних студентів, які відвідують нашу країну в рамках програми "Еразм". У 2015 році наш університет зізнався загальною кількістю 294 студентів-візитів, щоб взяти участь у більш ніж 120 навчальних курсах, що надаються іноземними мовами. У нас також взяли участь 19 академічних репетиторів - представників партнерських університетів - надаючи нашим студентам близько ca. 60 годин академічної підготовки. Іноземні студенти все частіше схиляються до участі у нашій пропозиції трьох літніх шкіл, оскільки проекти дають їм можливість об'єднати вивчення економіки та ІТ з практичними знаннями нашого міста та нашої країни.
Випускники Wroclaw University of Economics є нашим найкращим досягненням. Співтовариство також активно надає відгуки щодо вимог та очікувань ринку.
Наші відомі організаційні підрозділи відслідковують професійний розвиток наших випускників та регулярно представляють свої висновки. Звіти свідчать, що наші випускники добре підготовлені до вирішення проблем сучасного ринку праці:
• 76% людей знайшли роботу протягом 3 місяців після закінчення навчання
• 75% працюють у своїй галузі
• 84% респондентів задоволені своїми професійними завданнями
• 85% працюють у компаніях
• 7% керують власним бізнесом
Університет економіки Вроцлава проводить низку заходів та ініціатив у рамках співпраці з випускниками, які є надзвичайно важливими для університету. З цією метою створено Венеціанський економічний університет в Вроцлаві. Мета Управління полягає в тому, щоб розвивати і зміцнювати відносини з випускниками та сприяти їх інтеграції в громаду, що яскраво свідчить про те, що члени громади значно сприяють розвитку міста, регіону та країни.

Національні та міжнародні акредитації, отримані WUE

Всі факультети Wroclaw University of Economics були оцінені та отримали позитивну акредитацію Польської комісії з акредитації у наступні роки (Польська комісія з акредитації є експертним органом, який оцінює якість освіти польських університетів):
 • 2010 рік - акредитація програми на інженерно-економічний факультет;
 • 2010 рік - програма акредитації факультету економіки, менеджменту та туризму в Єленя Горі;
 • 2013 рік - інституційна акредитація на факультет менеджменту, інформаційних систем та фінансів;
 • 2014 рік - інституційна акредитація на факультет економічних наук.
В даний час ми знаходимося в процесі отримання акредитації для факультету інженерії та економіки.
Одним з елементів стратегії інтернаціоналізації є отримання міжнародних акредитацій, що охоплюють весь інститут. До цих пір міжнародні акредитації були отримані для конкретних навчальних програм. Університет отримав ACCA (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) акредитацію за програмою бакалавра фінансів та бухгалтерського обліку зі спеціалізацією з бухгалтерського обліку та аудиту, а також для магістратуру з фінансів та бухгалтерського обліку з спеціалізацією міжнародного бухгалтерського обліку. Акредитація ACCA також була надана для післядипломної освіти у галузі фінансів та бухгалтерського обліку. Студенти акредитованої програми ACCA, в рамках стандартного курсу, проходять акредитовані курси та іспити в стандарті ACCA, що дає їм право на звільнення від частини іспитів ACCA (рівень основних рівнів). Ті студенти, які закінчили акредитовану програму АССА на факультеті менеджменту, інформаційних систем та фінансів в рамках програми бакалавра в галузі фінансів, матимуть право на 6 винятків з іспитів ACCA (F1-F3, F5, F7, F9), а студенти з майстер-досліджень в галузі фінансів матиме право на 4 винятки з іспитів ACCA (F1-F3, F6). Ті студенти, які закінчили спеціалізацію з бухгалтерського обліку та аудиту як частину першого циклу досліджень на факультеті менеджменту, інформаційних систем та фінансів з акредитованим предметом "Податки в обліку", матимуть право на 5 винятків з іспитів ACCA (F1-F4, F6 ) Ті, хто закінчує спеціалізацію міжнародного менеджменту як частину досліджень другого циклу, матимуть право на 7 винятків з іспитів ACCA (F1-F5, F7-F8).
У 2015 році програми бакалаврських досліджень у галузі фінансів та магістра фінансів отримали акредитацію EPAS, що робить нас єдиним університетом у Польщі, який пропонує дві програми з цією престижною акредитацією. EPAS є міжнародною системою акредитації, наданою EFMD Європейським фондом розвитку менеджменту. Це підтверджує високу якість наших програм, гарантуючи всім нашим студентам міжнародне визнання їх дипломів. Стандарти та критерії EPAS застосовуються до всіх аспектів досліджень та гарантують найвищі міжнародні моделі навчальних програм та методи навчання, а також забезпечення та контроль її якості. Акредитація підкреслює нашу унікальність, ефективність практичної підготовки до практики своєї професії, а також високий рівень співпраці з бізнесом та інтернаціоналізацією. На сьогодні лише 97 кращих програм із тисяч у всьому світі мають цей найвищий показник якості.
Наші програми бакалавра в галузі фінансів та магістра фінансів є єдиними в Польщі та однією з небагатьох програм в Європі англійською мовою на основі співпраці з Chartered Institute of Management Accountants (CIMA). Програма надає студентам унікальну можливість отримати сертифікат або диплом CIMA (сертифікат з бухгалтерського обліку на бакалавраті та диплом з обліку управлінського обліку на магістерському рівні) у рамках їх звичайного навчання.
Крім того, університет пропонує студентам можливість отримати престижний та просунутий професійний сертифікат Chartered Financial Analyst (CFA), визнаний міжнародний стандарт якості для фінансових аналітиків та фахівців з управління інвестиційним портфелем. У грудні 2009 року університет підписав партнерську угоду з Інститутом CFA та став першою і єдиною середньою школою в Центральній Європі, яка запропонувала участь у двох програмах, пов'язаних з CFA, на факультеті менеджменту, інформаційних технологій та фінансів: бакалаврські студії у галузі фінансів та Магістр наук у галузі фінансів - як підготовка до офіційних сертифікаційних іспитів. Ми також пропонуємо рішення для часткового висвітлення експертизи CFA для наших студентів.

Розташування

Вроцлав

Address
Komandorska 118-120, 53-345
Вроцлав, Нижньосілезьке воєводство, Польща