Atlântica

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія: Atlântica

Atlântica народився в 1996 році як інститут суспільних інтересів, який намагався стати орієнтиром, спрямованим на створення, передачу та поширення знань, науки та технологій шляхом артикуляції навчання, навчання, досліджень та експериментального розвитку.

Управляється EIA - Навчальний, дослідницький та адміністративний центр SA, інститут, створений у 1993 році з метою розробки якісного вищого навчального закладу, який визнаний своєю здатністю готувати фахівців з досконалості на ринку праці, був заснований професорами університетів, дослідники, фінансові установи, інституційні групи, компанії з обслуговування та навчання, а також муніципалітет Oeiras, який до 2014 року залишався основним акціонером. У 1996 році почалися перші ступеня в галузі управління, охорони навколишнього середовища, території, ІКТ та управління в області охорони здоров'я і в 2001 році була створена школа охорони здоров'я Atlântica . З тих пір " Atlântica " розширила свої наукові інтереси та закріпила свої навчальні та дослідницькі напрямки.

У 2014 році Карбрюс придбав 87% капіталу ОВНС, висловлюючи свій намір сприяти зміні вищої освіти в Португалії шляхом заохочення зв'язку між галуззю - університетом вищої освіти - дослідженнями, здійсненими шляхом створення технологічний полюс розвитку в галузі машинобудування та авіаційної техніки - це основний бізнес.

Таке співробітництво дозволить передавати знання компанії до університету через дворічні відносини для підготовки випускників, магістрів та лікарів, майбутніх професіоналів, які мають дійсно корисну для компанії компетенцію, а також дозволять університету підтримати компанію у проектах науково-технічного розвитку. Завдяки цій новій моделі навчання, яка приваблює інтеграцію університету / компанії, трансверсальні та комплементарні області знань (охорона здоров'я, бізнес-науки, інформаційні технології, інженерія) та значні інвестиції в дослідження, що породжує прикладні інновації, Atlântica відзначає різниця у вищій освіті в Португалії, приватна та громадська.

Atlântica дозволяє студентам вивчати та досліджувати якісну, спеціалізовану підготовку, інтегровану з реальністю компаній, і тим самим збільшити можливості працевлаштування.

Сьогодні " Atlântica має намір відрізнити себе і бути цінним інструментом прогресу в університеті Португалії.

Історія: ESSATLA

Школа здоров'я Atlântica (ESSATLA) була створена в 2001 році в якості органічного підрозділу університету Atlântica , вона була включена в якості школи охорони здоров'я політехнічного рівня.

Враховуючи, що це органічна одиниця Університету Atlântica , адміністрація належала відповідній установі EIA. - Викладання, дослідження та управління SA, створене 1993 року групою викладачів університетів, дослідників, фінансових установ, груп інституційні, службові та дослідницькі компанії та муніципалітет Oeiras, який до 2014 року залишався основним акціонером.

У 2002 році розпочато два двоступеневі курси з технічною та професійною орієнтацією, в області радіології, клінічних аналізів та громадського здоров'я. Були створені медсестринські курси (2001 р.), Фізична терапія (2001 р.), Мовна терапія (2003 р.) Та додатковий курс медсестер (2002 р.).

Курси Школи прагнули відповісти на вимоги техніко-практичного формування та одночасно надавати студентам гуманістичну освіту в інтегрованій перспективі з соціальними науками та поведінкою.

З самого початку вони мали міцний компонент практики в професійному контексті, через навчання в клінічному контексті, що призвело школу до встановлення протоколів співпраці з лікарнями та медичними центрами в Лісабонському регіоні.

Через необхідність адаптації курсів до науково-технічної еволюції їх відповідних областей, мовленнєвої терапії, радіології, клінічного аналізу та курсів громадського здоров'я було припинено після 2015 року, і почався новий етап переформулювання цих областей. курси відповідно до інструкцій, наданих вчасно комітетами з оцінювання A3es.

У липні 2017 року був акредитований новий ступінь остеопатії, який вступив в дію в 2017-2018 роках.

Розташування

Баркарена

Address
School of Management Sciences, Health, IT &
Engineering
Fábrica da Pólvora de Barcarena
2730-036 Barcarena
Portugal

2730-036 Баркарена, Лісабон, Португалія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: