Castelo Branco University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Каштелу-Бранку політехнічний інститут (IPCB) є державною установою вищої освіти, чия культура характеризується багатством різноманітності і унікальності кожного є один з шести шкіл, які Сільське господарство, прикладне мистецтво, освіта, управління, охорона здоров'я і технології.

Курси, що викладаються в IPCB об'єднати сильну практичну та технічну підготовку з теоретичними рамками на найвищому науковому рівні, підготовка компетентних фахівців. IPCB школи мають високі споруди якості та обладнання і відмінні спортивні та культурні об'єкти. Педагогічний колектив виявляється високої наукової, технічної та педагогічної компетентності.

Розвиток IPCB, заснований на стовпах чітко визначені в її необхідності для високих рівнів якості і його буття міжнародне визнання. На додаток до прийняття стандартів Європейської асоціації із забезпечення якості вищої освіти (ENQA) та рекомендації Європейської асоціації університетів (EUA), Каштелу-Бранку політехнічний інститут має свою систему менеджменту якості сертифікована за ISO 9001: 2008. Незважаючи на досягнуті результати, важливо, що ці рівні попиту зміцнюються і видно в місії організації, тому що це єдиний спосіб гарантувати, що проблеми IPCB і перевіряє кожен з нас окремо і всього навчального співтовариства колективно: викладачі, студенти, непедагогічний співробітники та зовнішні агенти.

Наявність широкого спектра можливостей навчання, тісні зв'язки з діловим світом, освітні, соціальні та культурні світи, до нашого тісній координації з ринком праці, передача знань і технологій та стратегії інтернаціоналізації, гарантувати нашим випускникам всеосяжний навчання за рахунок придбання і розвитку наукових і технічних, мовних, реляційних і культурних навичок, таким чином, готуючи їх конкурентно реагувати на вимоги без меж ринку праці, а й забезпечення їх вимог у створенні і розвитку себе, заохочуючи творчість і підприємництво , Надання програм безперервної освіти також дозволяють для тих, хто вже вище утримувачі освіти або вже на ринку праці, необхідно адаптація до нових викликів і новим вимогам.

Ми знаємо, що масштаб проблем, і ми повністю обізнані про роль і відповідальності IPCB в майбутньому і розвитку регіону країни. Але ми припускаємо, ця умова і прихильність вести цей проект, де подають знання і народ.

Ласкаво просимо в Каштелу-Бранку політехнічного інституту!

Розташування

Кастело Бранко

Address

Кастело Бранко, Район Кастело-Бранко, Португалія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: