Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми?

Один із найстаріших університетських закладів приватної вищої освіти в Португалії , який існував понад сім десятиліть. Ми пропонуємо одинадцять курсів І циклу (Випускний) з соціальної роботи, психології, журналістики, ділового спілкування, інформатики з бізнесом, комп'ютерних наук, мультимедіа, дизайну комунікацій, менеджменту, управління людськими ресурсами, а також бухгалтерського обліку та аудиту.

121099_EdificiosISMTbanner_1185x350_a.jpg

Щодо курсів 2-го циклу (магістрів) дозволено функціонування наступних напрямків: клінічна психологія (з трьома галузями спеціалізації), управління людськими ресурсами та організаційна поведінка, соціальна психологія здоров'я, соціальна робота, соціальна геронтологія, мережеве адміністрування та інформатика Системи (у партнерстві з ISPGAYA). На додаток до цих курсів ISMT пропонує також курси післядипломної освіти (неакадемічний ступінь), крім коротких навчальних занять, проведених в рамках Прем'єр-тренінгу (результат партнерства між Інститутом та PROFIFORMA, Управління з консалтингу та навчання, ТОВ), що включає: серед інших, курси підготовки вчителів.

ISMT, згідно протоколів про співпрацю, співпрацює в докторських дослідженнях, таких як курс доктора наук. в галузі психології (за погодженням з Університетом Естремадури - Іспанія). Ми також навчальний інститут, акредитований Генеральною дирекцією з питань зайнятості та трудових відносин та Радою науково-педагогічної підготовки.

Скільки нас?

Близько 30 співробітників та 100 викладачів / співробітників і близько 1400 студентів , що є творчим, інноваційним та критичним викладачем та студентським органом.

121097_interiores.jpg

Як ми?

Вимогливий у побудові сьогодення та нетерплячий до майбутнього.

Чому ми?

Тому що ми хочемо внести свій внесок у створення критичної маси та хочемо обґрунтувати проект інноваційного навчання. А тому, що нове тисячоліття базується на якості, яка є нашою великою ставкою. Ми впевнені, що ISMT - це те, де вже розпочалося майбутнє. Режисер Карлос Амарал Діас

Розташування

Коїмбра

Instituto Superior Miguel Torga (ISMT)

Address
Largo da Cruz de Celas, 1

3000-132 Коїмбра, Район Коїмбра, Португалія
Веб-сайт
Телефон
+351 239 488 030