Cornerstone Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Cornerstone Institute був заснований у 1970 році на мисі Флотс в той час, коли перспективні чорні богослови були виключені з відвідування університетів через гнітючі закони колишнього режиму. Як Інститут біблійних євангельських мисів, він забезпечив теологічну освіту некваліфікованих пастирів на Кейп-Флатсі.

Інститут історично заснований на високо етичному етосі, підкреслюючи зв'язок між керівництвом та професійною доброчесністю. Він охоплює студентів з усіх сфер життя та зосереджується на розвитку лідерів. Корпоративний статус - неприбутковий, повністю акредитований приватний вищий навчальний заклад, що пропонує програми для студентів (сертифікати, короткі курси та ступені), а також аспірантуру (вищу освіту та диплом з відзнакою) з різних дисциплін гуманітарного факультету та факультет підприємництва та економіки Трансформація Більшість наших програм пропонуються як в Інтернеті, так і в університетському містечку, що дозволяє студентам легко навчатися з усього світу.

Чому вибирати Cornerstone Institute ?

В Cornerstone Institute ми виділяємо найкращий факультет, забезпечуючи, щоб студенти, які закінчили наш навчальний заклад, змогли змінити всі сфери навчання, які ми надаємо; включаючи психологію, етику, філософію, релігієзнавство, бізнес, освіту, соціологію та розвиток громади. Ми прагнемо поділитися вражаючою історією, підкріпленою філософією освіти, де ми передаємо, передаємо та вбудуємо основні цінності нашого інституту.


Що відрізняє нас від інших, це те, що ми:

 • Підписуйте підхід, де ми пропонуємо фундаментальний набір курсів, який називається "Основним основою". Серед них - міжкультурна комунікація, економіка, дослідження лідерства, світогляди, історія та суспільство Південної Африки та етика.
 • Розробив "Чотирирічний Рік", де студенти, які не отримають бакалаврський пропуск у 12 класі, зможуть отримати доступ до наших сертифікаційних програм за всіма пропонованими нами дисциплінами, щоб перейти до дипломної програми, що приведе до аспірантури, якщо бажаний.
 • Створіть доступ до університетської освіти в доглянутій та компетентній громаді.
 • Забезпечення продуктивної та стимулюючої середовища, в якому навчання та навчання можуть відбутися, у наших кампусах та через наше навчальне середовище в Інтернеті.
 • Прагнуть до розвитку громади у всіх її різних формах.
 • Майте етично обгрунтований етос.
 • Зосередьтеся на ефективній підготовці до кар'єри та Pathways .
 • Пропонуйте конкурентні збори та фінансову підтримку кваліфікаційних студентів.


Спільні загальні цінності

Ми усвідомлюємо, що цінність - це не лише те, про що ми говоримо й навчаємо, але є основою формування особистості. Основоположник прагне створити високо етичний та принциповий світогляд у всіх наших студентів. Ми просуваємо цінність інклюзивності, досконалості, цілісності, єдності, поваги та творчості, щоб виробляти динамічних етичних лідерів, готових виступати відповідальними громадянами у глобальному суспільстві.

Щоб розширити наше пропозицію та підвищити цінність для учнів у всіх сферах життя, Навчальний Центр Основи був включений до факультету підприємництва та економічної трансформації Cornerstone Institute . FTC пропонує програми підготовки лідерів та менеджменту для корпорацій, уряду та громад. Вони мають видатний досвід у наданні чуйних, якісних навчальних програм та курсів для всіх секторів, як на місцевому, так і на міжнародному рівнях. Всі наші курси та навчальні програми налаштовані відповідно до потреб клієнта, термінів та бюджету.


Напрямок майбутнього

У серпні 2015 р. Cornerstone Institute отримав благодійника, який побачив потенціал для розвитку основних зусиль у вирішенні освітніх завдань в Африці, зокрема в Південній Африці та в усьому світі. Серйозний дефіцит доступних високоякісних і ефективних навчальних програм, доступних дорослим (молодим та старим), враховується в нашому плануванні. Cornerstone Institute робить різницю, надаючи можливість всім південноафриканцям та членам світової спільноти отримати перспективи, навички та знання, які можуть служити їхнім потребам, а також нашого суспільства на всіх рівнях і у всіх важливих сферах. Визнаючи та визнаючи, що Cornerstone Institute не може обслуговувати весь спектр освіти та підготовки, необхідних для перетворення суспільства, ми можемо насправді забезпечити наріжний камінь та основу для подолання недоліків нашої основної системи навчання. Ми пропонуємо узгоджений та стратегічний набір програм, за допомогою яких наші студенти можуть знайти шляхи до особистого майстерності, просування та виконання. Наша модель, побудована на соціальній релігії, етичної та академічної цілісності, плюралістичності та фінансової стійкості, є важливими стовпами для того, щоб зробити вплив, який ми всі прагнемо створити процвітаюче, справедливе та справедливе суспільство.

Рада та керівництво Cornerstone Institute мають великі плани щодо свого майбутнього. Ці плани будуть засновані на результативному дослідженні, і спочатку вони будуть задіяні через дослідницький інкубатор, який буде створений на нашому факультеті підприємництва та економічної трансформації. Деякі області, які ми плануємо вивчити, включають:

 • Зелена економіка;
 • Бізнес тенденції;
 • Прикладна наука для сталого світу;
 • Медіа та технологія конвергенції; і
 • Мистецтво та культура

Результати досліджень, які ми проводимо, будуть інформувати нові програми та факультети, школи та факультети в Cornerstone Institute .

Розташування

Кейптаун

Address
127 Cecil Road, Salt River
7925 Кейптаун, Західний мис, Південно-Африканська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія