Inscape Education Group

Введення

Прочитайте офіційний опис

Inscape вірить в пропонуючи продукти вартістю змушені забезпечити різноманітний зростання творчого сектора і промисловості в цілому. У нас є заснована інституційна культура, яка є унікальною для Inscape і його студенти. Наша культура побудована на системі цінностей, яка заохочує якість, справжність і відносини. Ми прагнемо до того, щоб це не відображати у всіх областях нашого інституту.

Як організація, ми просуваємо інклюзивність і доступ до вищої навчання. Для кожних двадцяти студентів, зарахованих з нами, ми можемо запропонувати часткову або повну стипендію, щоб допомогти гідних кандидатів, які в іншому випадку не мали б можливість встати на шлях обраної ними кар'єри.

Ми приймаємо унікальний студента в центрі викладання і навчання підхід, спрямований на безперервне навчання. Наше ставлення викладач студент низький, щоб забезпечити індивідуальну увагу за рамки безпосередніх академічних потреб наших студентів. Ми розуміємо динаміку малого класу культури і максимізувати вихід студента в цьому середовищі. Студенти, проте, як очікується, взяти на себе відповідальність за своє навчання і прагнути в кінцевому рахунку, стати незалежними в навчанні.

Ми прищеплювати навчальний підхід, який заснований на принципах роботи-інтегрованого навчання (WIL). Випускники, які залишають нас впевнені в тому, щоб увійти в світ бізнесу. Ми приймаємо підхід до ведення бізнесу в нашій навчальній програмі і класах для підготовки випускників обох очікуваних можливостей і проблем в робочому світі.

продовження навчання

Доступ до подальшого навчання займає важливе місце в нашому списку пріоритетів, і ми пишаємося тим, що понад дві третини наших студентів, які входять в наші програми вищого сертифіката продовжують бути прийнятим в кваліфікації на обох Inscape або інших акредитованих та зареєстрованих вищих навчальних закладів.

АКРЕДИТАЦІЇ

Inscape зареєстрований в Департаменті вищої освіти і професійної підготовки (DHET) в якості приватного вищого навчального закладу. Наш Бакалавр дизайну ступеня, дипломи та вищі сертифікати акредитовані Радою з вищої освіти (CHE), і зареєстрований Південної Африки Кваліфікація адміністрації (SAQA) на Національної рамкової кваліфікацій (НРК).

Розташування

Кейптаун

Inscape Education Group

Address
Cape Town Campus
408 The Armoury,
Buchanan Square,
160 Sir Lowry Road,
Woodstock

Кейптаун, Західний мис, Південно-Африканська Республіка
Веб-сайт
Телефон
+27 11 327 2002

Дурбан

Address
Durban Campus
106 Montpelier Road
(access via 8th avenue off Florida Road)
Morningside

Дурбан, Квазулу-Наталь, Південно-Африканська Республіка

Мідранд

Address
Midrand Campus
353 Alexandra Road
Halfway Gardens

Мідранд, Гаутенг, Південно-Африканська Республіка

Преторія

Address
Pretoria Campus
193 Corobay Avenue
Waterkloof Glen

Преторія, Гаутенг, Південно-Африканська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія